Locktober – erotický svátek zamčení, který se slaví i v Česku

Obsah článku

 

Jak již název kombinující v překladu z angličtiny slovíčka zamknout a říjen napovídá, tak Loctober je výzvou, během níž si submisivní ženy či zvídaví muži dobrovolně na 31 dní nasazují pás cudnosti.

Zamykají si tak své pohlavní orgány, čímž se vzdávají možnosti masturbace a sexuálního styku. Proč se k takovémuto kroku vůbec lidé uchylují? Hlavním smyslem Locktoberu je zjistit do jaké míry sex ovlivňuje jejich vztah.

Locktober – Co to je? A jaký má smysl?

Zkrátka cílem tohoto měsíce bez pohlavního styku je interagovat ve vztahu na jiné než sexuální úrovni a snažit se k sobě najít cestu i jinak než přes koitus.

To partnerům může pomoci s hlubším poznáním jejich drahé polovičky či nalezením ztraceného libida.

Co na Locktober a zamykání říkají Petr a Aly z Lascivního podcastu:

Smysl ale Locktober, jehož původ se datuje teprve do roku 2015, kdy se na fóru orgasmdenial.com prvně objevil příspěvek s touto tématikou (přečíst si jej můžete zde), dává i pro nezadané.

Například takovéto dlouhodobější vzdání se masturbace, s nímž se lze setkat i během No Nut November, může pomoci vyvolat pozitivní hormonální změny.

Jaké pásy cudnosti se používají? 

Pás cudnosti má většina laické veřejnosti spojena se ženami, avšak dnes jsou běžně rozšířené i pánské pásy cudnosti. Krom tohoto základního dělení se pásy cudnosti dělí i dle materiálu, z nějž jsou vyrobeny – nejrozšířenější jsou kovové, plastové a kožené.

V případě mužských pásů cudnosti existují ty, které brání erekci, respektive ji dělají bolestivou, nebo ty, jež jsou naopak volně nastavitelné.

Záleží tedy jenom na vás, co vám bude bližší.

V případě dámských pásů cudnosti se jedná o zařízení, jež se nosí stejně jako kalhotky, tudíž nositelku nebudou během Locktoberu nikterak omezovat v každodenním životě – samozřejmě vyjma možnosti si užívat sex či masturbaci.

A co hrozí za porušení “pravidel” Locktoberu?

Určitě vás během čtení napadlo, co se děje v případě, kdy dojde k porušení pravidel tím, že se se oddáte sexuálnímu styku či masturbaci – jsou za to nějaké tresty? O ničem takovém není v “pravidlech” Locktoberu řeč, neboť dodržování Locktoberu je chápáno jakožto dar, nikoliv jako něco nepříjemného, co by se mělo porušovat.

Avšak pokud je vám blízké BDSM, tak se lze předem dohodnout na trestech, jež budou následovat při porušení sexuálního půstu či pouhém sundání pásu cudnosti.

Inspirovat se můžete kupříkladu zde či zde.

Veřejné přiznání svého zamčení

Součástí Locktoberu bývá i veřejné přiznání skrze sociální sítě, takováto přiznání hledejte pod hashtagem #locktober. Submisivnějším a odvážnějším jedincům může dělat dobře i nošení oblečení s motivem Locktober, jež dává světu jasně najevo, co v říjnu podstupují.

Příklady veřejných přiznání:

https://twitter.com/steelwerks/status/1443325777941049347?s=20
https://twitter.com/PupFlyer/status/1444458301337518080?s=20
https://twitter.com/SheetsRuffled/status/1443730602155520000?s=20
https://twitter.com/YeenPup_Ares/status/1444974042293817349?s=20
https://twitter.com/ravenhair_/status/1444971996211712007?s=20
Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: