Erotické prádlo: Svůdný impuls pro divochy i romantiky

Svůdná žena leží na posteli oblečená jenom v titěrném erotickém spodním prádle. Muž přichází domů. Když vejde do ložnice, vyzývavá pozice partnerky a titěrné vzrušující krajky ho vydráždí natolik, že se na ni okamžitě vrhne. Určitě jste podobnou scénu viděli v nějakém filmu. Skutečnost ale může být podobná, pokud dáma zvolí jako nevšední erotickou pomůcku prádlo, které poslouží k rozvášnění jejího miláčka.

Obsah článku

Hodí se černá, červená i růžová barva

Erotické prádlo může mít různé podoby. Korzet, těsná košilka, podvazky, „klasické“ podprsenky a kalhotky ve vyzývavém provedení. To vše může přinést smyslnou stimulaci. Oblečením erotického prádla říká žena muži jasně: Teď jsem tu jenom pro tebe, odhaluj moje kouzlo.

Dotek příjemného hedvábného prádla na ženském těle je pro muže obzvlášť vzrušivý, zvláště když dostane možnost ho svlékat. A co barvy? Na jaké u erotického prádla vsadit? Starší pánové ocení černou elegantní krajkovou klasiku. Odvážnější mládí nažhaví červená třeba v podobě korzetu a podvazků. Romantiky nadchne růžová, jejímiž krajkami budou bloudit rukou až ke svému cíli. A bílá zase značí panenskou nevinnost… Každý má rád něco jiného.

Nažhavte muže podvazky

Je zajímavé, že spousta mužů uvádí, že jsou pro ně velmi vzrušující podvazky. Proto dámy pozor. Pokud jste něco podobného zjistila, zamiřte do obchodu s erotickým zbožím a vyberte nějaké opravdu žhavé. Zkuste si je obléci pod šaty a až přijde partner domů, jen tak mimochodem a náhodou je odhalte. Uvidíte, co se bude dít. Někteří muži tvrdí, že není nic erotičtějšího, než když se žena oblékne do podvazků. Neváhejte si je proto vzít i do společnosti. Ovšem buďte pak připravena i na nějakou rychlovku na toaletě, když partnera rozdráždíte tak, že nebude chtít čekat až na doma.

Zkuste uniformy

Kořením milostného života jsou nové zážitky. Hodně pánů by si to rádo rozdalo s dámou v uniformě. Školačka, zdravotní sestra, policistka… Stejnokroje jsou rajcovní a co teprve, když pod nimi žena skryje sexy krajkovou podprsenku a přiléhavá tanga. Ovšem erotické prádlo není jenom výsadou něžného pohlaví. Ženu nadchne, když uvidí partnerovu vztyčenou chloubu pod těsnými slipy. Muži by na to neměli zapomínat.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: