Home > Erotické pomůcky > Vibrátor rozvibruje vaše tajné touhy a přání

Vibrátor rozvibruje vaše tajné touhy a přání

Vibrující vibrátor vám přinese chvilky rozkoše všude tam, kde si jej nezapomenete vzít. Třeba i ve stanu běhen dovolené! Vibrátory už dávno nepatří k věcem, které tak urputně schováváme.

Do ponožky, do ručníku a pak ještě pod hromadu ložního prádla, jen aby jej nikdo nenašel.  To je již minulostí a i přesto, že si jej veřejně přímo nevystavujeme, o jeho použití se už čas od času zmíníme kamarádce, sestře…ani návštěva sexshopů již není takové tabu.

Avšak co si budeme povídat, stále lepší je anonymní výběr z e-shopu sexshopu! S vibrátorem si užijte léto, oddejte se chvilkám uspokojení nebo jej pořiďte vaší kamarádce.

Obsah článku

S vibrátory si střihněte trojku a nebo si vystačte sama!

S vibrátory si můžete klidně střihnout trojku, aniž byste se snad jedinkrát začervenala. Ne, nepůjde o návštěvu třetího partnera, který je k téhle milostné praktice zapotřebí, nýbrž o pořízení vibrátoru, který si onu trojku s vámi střihne. Milování s vibrátorem bude mnohem rozmanitější.

Nahradí partnerovu ruku nebo úd tam, kde bude zapotřebí. Jelikož vibrátory nabízejí různé stupně vibrace, můžete se na vrchol blaha vynést pěkně postupně. Vibrující náhradu za partnera žena ocení v jeho nepřítomnosti.

Lascivní.cz podcast – žena má vibrátor, potřebuje mě ještě (jako muže) ke svému vyvrcholení?

Kdo by dlouhé večery trávil o samotě, když na něj v šuplíku komody čeká designový a na omak příjemný vibrátor, který si lze vzít i do vany? Rázem budou večery příjemnější a hovory s partnerem buď o dost kratší nebo účet za nich ruinující.  To podle toho, jestli se rozhodnete s vibrátorem trávit večer zcela sama a hovor s partnerem odbudete nebo jej přizvete do vaší intimní chvilky.

Objevte padesát odstínů rozkoše s vibrátorem

Zbavte se ostychu z používání vibrátorů a užijte si jeho padesát odstínů rozkoše. Na vibrátor si vždy udělejte čas, nikam nespěchejte, uvolněte se a dovolte, aby vás tato hračička rozpálila do běla. Nemusíte čekat na partnera. Ruku na srdce dámy, muži předehry zas až tak nemusí. Ale vy se o ně v žádném případě nepřipravte. Pokud se o něco dříve samy nažhavíte s vibrátorem, partnerovy snahy o rychlou předehru už nebudou zapotřebí.

O vibrátoru se zmiňte kamarádce nebo jí ho rovnou pořiďte

O vibrátoru se zmiňte své kamarádce. Nestyďte se, řekněte jí o jeho přínosech s takovým klidem, jako byste mluvila o nových botách ve výloze. I v případě, že hledáte vhodný dárek pro svou kamarádku, je vibrátor dobrou  volbou. Jen jí ho nemusíte dávat před stovkami hostů její narozeninové oslavy, ať si ho rozbalí hezky v soukromí, kde ho jen tak mimochodem bude moci rovnou i vyzkoušet.

Vibrující vibrátor je elegantním doplňkem ženských kabelek. Věděly jste milé dámy, že se dříve robertkem léčila ženská hysterie? Není divu, orgasmus ženám přinesl jistou emocionální úlevu, což platí i v současnosti. Proto se  nebojte chvilkám ve společnosti vibrátoru oddávat častěji.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: