Kroužky na penis výborně zpevní erekci

Kroužky na penis jsou sice malou, ale nesmírně šikovnou erotickou pomůckou, která zvětší objem a velikost mužského pohlavního údu. Často se jim také říká erekční kroužky, ovšem nejde jenom o zpevnění erekce, ale zároveň také o zdroj zábavy i pro párový sexuální život.

Obsah článku

Nahromaděním krve se úd zvětší

Pokud se někdo domnívá, že jde o pomůcku vhodnou jedině pro muže, kteří mají potíže s erekcí, velice se mýlí. Díky kroužkům na penis si můžete velice zpestřit párový sexuální život. Princip funkce kroužků je velice jednoduchý, nicméně velmi účinný. Nasunutím kroužku docílíte toho, že ze ztopořeného penisu nemůže tolik odtékat krev. Proto se krev v oblasti penisu nahromadí a tím také dojde k jeho zvětšení a delšímu trvání erekce. Navíc vztyčený úd ozdobený nějakým pěkným kroužkem přidá hrátkám na atraktivnosti.

Verze s vibračním vajíčkem

Existují navíc i vylepšené verze kroužků na penis, které zahrnují kromě kroužku i vibrační vajíčka. Ta mají tvar pilulek nebo malých válečků. Umisťují se tak, aby dokázaly dráždit klitoris partnerky, ale také mužská varlata a penis. Mohou mít i velmi originální tvar, třeba v podobě květů. Výstupky jsou umístěny velice důmyslně. Průběh dráždění zpestřují různé vibrační programy, kterých může být i více, například až devět rozličných variant. Můžete si užívat podle aktuální chuti. Pokud vám nestačí být na suchu, ale těšíte se na koupel s partnerkou, potom vězte, že kroužky na penis se většinou bez potíží dají používat i ve vodě.

Pozor na dobu použití

Rozhodnete-li se pro koupi této erotické pomůcky, měli byste ještě vědět několik základních informací. Použití kroužku na penis by se měli vyvarovat muži trpící cukrovkou. Také ti, kteří mají problémy s krevním oběhem, jsou po cévní mozkové příhodě, infarktu nebo u nichž je nebezpečí, že by mohly v oběhu vzniknout krevní sraženiny. Také je důležité používat kroužek pouze po krátkou dobu, a to 10 nebo maximálně 15 minut. Jinak hrozí kvůli nedostatku čerstvé krve otok penisu a může dojít až k poškození tkáně údu. Toho se vyvarujete, budete-li dodržovat doporučenou dobu použití.

Sáhněte po pružných materiálech

Z uvedených důvodů je nutné se ještě před vlastním použitím kroužku opravdu důkladně přesvědčit, že ho lze z penisu bez potíží uvolnit pouhým stažením. Není dobré vybírat si příliš těsný kroužek, mohlo by se vám to vymstít, protože nepůjde snadno dolů ve chvíli, kdy ho budete potřebovat sundat. Doporučují se proto kroužky silikonové nebo vyrobené z podobných, také velice pružných materiálů. Platí, že pokud muž ucítí bolest, měl by kroužek hned uvolnit. Hůře také s kroužkem probíhá ejakulace, proto je i před ní dobré ho odstranit. Pokud ale s kroužkem umíte správně zacházet, můžete si s ním užít dobrou zábavu.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: