Vztahy a Facebook…velmi špatná kombinace!

Do nedávna jsem žila v domnění, že profil na facebooku potřebuji stejně jako gelové nehty nebo prodloužené vlasy. Přeci jen, nikdy jsem si nepotřebovala číst o tom, jak se mojí spolužačce líbí pozadí jejího fitness trenéra nebo že se moje kolegyně rozešla se svým přítelem. Ale pak jsem na jedné party potkala Lukáše. Zažila jsem s ním krásný večer, ale místo toho, aby mě před naším rozloučením poprosil o telefonní číslo, řekl jen : ,,Profil na facebooku máš, viď? Tak já si tě tam najdu!“

Jenže já byla takový slaboch, že jsem své počítačové panenství nedokázala přiznat. A tak místo toho, abych v noci spala, jsem si zakládala facebooku profil. Nejtěžší samozřejmě bylo vybrat správnou fotku. Na téhle se moc zubím, tady mám tlustý nohy, tady zase nejsem vidět celá. A pak přišlo na řadu vyplňovánímých údajů, jako první jsem samozřejmě uvedla, že jsem nezadaná! Nojo, ale ještě jeden problém tu je, vždyť já nemám žádné přátele, to nemůžu nechat jen tak.

A tak mým dalším nočním programem bylo obvolávání přátel s prosbou, aby potvrdili naše facebookové přátelství. Pak už jsem jen nedočkavě čekala u notebooku, až se mi můj nový Pan božský ozve. V neděli asi kolem 11 hodiny mi od něho konečně přišel mail a žádost o přátelství. Od toho dne jsme si telefonovali, líbali se a byli nejkrásnějším párem ve městě.

Avšak pouze do osudného dne, kdy jsem se po ránu uvelebila s mým oblíbeným kafe latte u svého notebooku a kávičkou jsem se málem udusila. Co to má jako být? Kdo je ta Zuzana, se kterou se MŮJ Pan Božský vybavoval na facebooku od 4 od rána? A aby toho nebylo málo, měl od ní na zdi ještě vzkaz! ,,Děkuji za krásný večer, Z.“

Od toho dne ze mě nebyla milující přítelkyně, ale hlídající pes. Po příchodu domů jsem pokaždé letěla, sedala k počítači a slídila, co je na Lukášově zdi nového. Navenek jsem samozřejmě nedala nic znát, ale všechno vyvrcholilo v den, kdy jsem objevila fotky z našeho oblíbeného baru. Byla na nich Lukáš s kamarády na party, která se konala včera. Ale počkat! Nebylo včera náhodou Panu božskému špatně a neležel celý večer v posteli? Začala jsem všeho mít dost, takže jsem dala sbohem jak Lukášovi, tak i facebookovému světu.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: