Líný (vyhazovač) Pavel a (pracovitá) prostitutka Jitka

Můj známý, říkejme mu Pavel, je dvaatřicetiletý mladý muž na volné noze. Občas si přivydělává jako vyhazovač na diskotéce. Mezi jeho zájmy patří rychlá auta, krásné ženy a posilovna Má přítelkyni. Je o 7 let mladší, poměrně hezká holčina, se silikonovými ňadry. Inteligence příliš nepobrala, ale zase je o to hodnější.

Jak se poznali?

Ona pracovala jako placená společnice v jednom nočním podniku, on pracoval jako taxikář. Zakoukali se do sebe a ona po nějaké době tuto práci opustila. Po půlroce se vrátila s tím, že z platu obyčejného člověk prostě nedokáží vyžít. Hned mi blesklo hlavou, že je tu opět ta známá ohraná písnička.

„Když on Pája nemůže pracovat, má namožená záda.“, snažila se omlouvat jeho lehkomyslnost a lenost. Ano, vypadal velmi zmoženě, když jí do práce donesl oběd, který mu ona zaplatila ze svého a ještě přihodila něco navrch, aby chudák přes den nestrádal. Smál se od ucha k uchu, bolest zad tedy musel velmi dobře maskovat, aby ji nikdo nepostřehl…

A jak šel čas, z příležitostné brigády se opět stal hlavní pracovní poměr, tedy práce dennodenně. Pavel byl velmi galantní, téměř vždy, když mu to ovšem zdravotní stav dovolil, svou drahou dovezl do práce, po konci směny ji vyzvedával a častokrát v průběhu dne volával a dotazoval se, jakpak se jeho drahá má, zda už měla nějakého toho zákazníka, jestli na ni byl hodný a hlavně, zda nechal nějaké to dýško bokem.

Problém byl v tom, že ona ráda utrácela za různé hadříky, botičky a cetky, protože se chtěla líbit, hlavně tedy jemu. On ji v tomto ohledu usměrňoval, že je to od ní hezké, ale základní je, aby se líbila klientům, že tak bude mít větší výdělek a tak si toho budou moci víc dovolit, například tu dovolenou ve Francii, o níž tak často oba sní. Ona přitakala a byla šťastná, že má konečně muže, který to s ní myslí dobře a pod vidinou společné budoucnosti se jí podlamovala kolena.

Je do něj tak zamilovaná!

Už jsou spolu rok. On má nové auto, ona hadříky. Vypadají spokojeně, budiž jim to přáno. Miminko neplánují, zatím totiž nemají pořádné zázemí. V létě bude dovolená, pokud na ni našetří, či spíše, pokud se Jitka bude snažit, protože Pája má namožená žebra. Zrovna včera se totiž na diskotéce serval jako pes… s přítelem jedné z návštěvnic. Nebyla to ona, kdo začal ten nevinný flirt, který se jejímu příteli nelíbil, ale to se Jitka – bohužel – nikdy nedozví…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: