Zajíčci a pumy

Zajíčci a pumy není pouze označení pro zvířata, ale také pro naprostý trend posledních pár let. Začíná být velice populární, když si starší žena pořídí mladšího partnera nebo když si mladší muž pořídí starší partnerku. Zatím co pár tvořící starší muž společně s mladší ženou nám už přijde normální, na zajíčky a pumy si budeme muset ještě chvíli zvykat.

Co to je?

Zajíček je označení pro muže mladšího třiceti let, který vyhledává či dokonce již chodí se starší partnerkou. Toto označení je již naprosto běžně používané a pro nás nijak neobvyklé. Zato označení puma se nám ještě pod kůži nedostala.

Puma označuje ženu starší čtyřiceti let, která vyhledává společnost mladších mužů. Jsou známy i případy sedmdesátiletých žen, které se daly dohromady s dvacetiletým mužem. Toto již opravdu není výsada pouze celebrit.

Proč to dělají?

Zajíčci to dělají především kvůli zkušenostem. Mladším mužům imponují starší a zkušenější ženy, které je mnohým věcem mohou přiučit. Tito muži nemají trpělivost s partnerkami mladšího věku, které za sebou nemají takovou sexuální minulost a mnoho toho neznají.

Zajíčci touží po naprosté a plné sexuální zkušenosti, a to klidně i s o padesát let starší ženou. Každý takový zajíček vám řekne, že by si každý muž měl alespoň jednou za život vyzkoušet sex se starší ženou.

Pumám zase imponují mladší muži, se kterými se mohou chlubit kamarádkám. To ovšem není primární důvod. O mladšího muže se pumy mohou starat, zaučit ho, vše mu ukázat, přizpůsobit si jeho sexuální znalosti k obrazu svému. Mladí muži jsou totiž ještě naprosto tvární a mají chuť učit se na rozdíl od mužů starších. Je tu také jisté dobrodružství a pocit zakázaného ovoce, které tyto ženy láká. Snad se s mladším mužem také cítí o něco mladší, vitálnější a plné života. Mohou se s ním vrátit o několik let nazpět a dělat to, co tenkrát nemohly. Kdo ví?

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: