Home > Zajímavosti a inspirace > Proč to (za to) někdy nestojí? – inspirace

Proč to (za to) někdy nestojí? – inspirace

Ano, přiznejme si to sami. Ženy mají tu výhodu, že jsou mnohem sdílnější než my, muži. Zatímco ony si dovedou nad sklenkou vína pokrafat bez zábran o každém nežidu, co jim kde raší, my, pánové tvorstva, se raději uzavíráme do hloubavého mlčení.

Říct: “Hele, kluci, mě prostě nestojí, máte s tím nějaké zkušenosti?”, chce opravdové koule. A takové koule by pravděpodobně postrádala i většina žen.

Důvodů, proč se občas zrovna v tu nejnevhodnější chvíli nedostaví erekce je hned několik. Může se jednat o poruchu cévní, hormonální, nebo poruchu způsobenou úrazem. Velkou roli také může hrát únava, nebo strach ze selhání.

Vakuové pumpy

Jedná se o zcela mechanický způsob, jak dosáhnout ztopoření penisu. Odčerpáváním vzduchu z nádoby vzniká podtlak a penis prostě nemá jinou možnost, než se zvětšit. K udržení právě nabyté erekce je dobré použít erekční kroužek. K těm se za chvíli ještě vrátíme.

Vakuová pumpa je také vhodný prostředek ke cvičení. Její pravidelné používání totiž “probouzí” i ta topořivá tělíska, která za normálních okolností nejsou používána. Můžeme tak dosáhnout zvětšení penisu v řádu milimetrů až centimetrů. A i to se počítá.

Další nespornou výhodou vakuové pumpy je fakt, že její používání je příjemné. Rychlý, prudký přísun krve do penisu prostě není k zahození.

Pokud váháte, kterou z nepřeberných množství pump zvolit, rozhodně doporučuji poohlédnout se po nějaké s pístem a ne s balonkem. Píst je pohodlnější a pravděpodobně vám vydrží déle, než balónek.

Pro ty, co rádi dosahují měřitelných výsledků se přímo nabízejí pumpy s pravítkem namalovaným přímo na baňce. Pokud toužíte po něčem přesnějším, sáhněte po pumpě s manometrem a dozvíte se, jak jste na tom s celkovým objemem penisu a jaké děláte pokroky. Nesmíme ani zapomenout na vodní pumpu, která je vhodná zejména pro fajnšmekry a vodní živly.

Při používání pumpy je důležité, aby baňka těsně přiléhala na tělo. Proto je vhodné si v intimní oblasti oholit ochlupení.

Erekční kroužky

Erekční kroužky mohou mimo jiné být i vhodným doplňkem k výše zmíněné vakuové pumpě. Jejich použití u kořene penisu totiž zamezuje odtoku krve a tím i jeho ochabnutí.

Kroužek navlékáme na ztopořený penis za pomoci lubrikačního gelu na vodní bázi. Ten klouže tak akorát (na rozdíl od mnohem kluznějšího, silikonového), aby se kroužek dobře nasazoval, ale nesjížděl dolů. Před ejakulací je nutné kroužek opět sejmout. Pokud to nepůjde, nepanikařte. Stačí jen opět použít trochu lubrikantu.

Kroužků je k dostání opravdu velké množství. Který si tedy vybrat?

Kovové erekční kroužky jsou sice možná “nejprofláklejší”, ale mají hned několik nevýhod. Musíte znát přesně svojí velikost, studí, jsou tvrdé a při představě, že se kroužek zasekne a nepůjde sundat, mi vstávají vlasy na hlavě. Proto kovové kroužky pro začátečníky rozhodně nedoporučuji.

Další možností je sáhnout po kroužku gelovém. Tento materiál je většinou čirý a pružný. Připomíná tak trochu gumové medvídky. Jeho výhodou je, že patří k těm levnějším. Na druhou stranu ale nepočítejte s nějakou závratnou životností. Gel po čase praská, ztrácí barvu, lepí se a roztéká.

Nejvhodnějším materiálem je dle mého názoru silikon. Bývá sice trochu méně pružný, než gel, zato je ale mnohem odolnější a příjemnější na dotek.

Co se tvaru týče, můžete si zvolit buď variantu stahovací (nemusíte tak dobře znát svůj obvod), obyčejný kroužek, nebo kroužek, který stahuje i varlata. Pokud potřebujete být trochu nenápadní, nebo chcete vyzkoušet něco nového, zvolte kroužek, s vibracemi. Potěšíte tak nejen sebe, ale i svou partnerku či partnera.

Zázračné přípravky

Na trhu je k dostání nesčetně přípravků nabízející okamžitou erekci, nebo růst penisu. Jenže jak poznat, který z nich opravdu funguje a který ne?

Stejně tak, jako i jiná choulostivá témata, i toto téma láká šarlatány. Není v mých silách poradit vám, který z těchto přípravků opravdu funguje a který ne. Pravdou ale bývá, že přípravky, které nabízejí příliš přesné výsledky (dvou hodinovou výdrž, sedmi centimetrový nárůst), většinou nebývají moc spolehlivé. Intimita je totiž poměrně individuální záležitost.

Ale abych vás nenechal tak úplně na holičkách, zkuste se odevzdat do rukou přírody. Třeba maca peruánská, nebo kotvičník rozhodně stojí za vyzkoušení.

A pokud chcete vyzkoušet tu pověstnou modrou pilulku? Pro Viagru jedině za doktorem. A ono by to nemuselo být zas tak špatné řešení. Většina problémů s erekcí jde prý totiž poměrně jednoduše odstranit. Jenže my, chlapi, jsme co se doktorů týče tak trochu srabi. Ale kdo ví? Třeba to nakonec prolomíme…

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: