Home > Vztahy a příběhy ze života > Jaké muže vlastně chceme?

Jaké muže vlastně chceme?

Těžko říci. Můžeme popsat nejvytouženější povahové rysy, fyzický vzhled, ale pakliže před nás takovéhoto muže postavíte, nebudeme ho chtít a už vůbec ne s ním trávit celý život. Pokud tam nebude alespoň drobet chemie, ale to se potom zase bude jednat spíše o tu postelovou funkčnost, což časem také omrzí, respektive se v praktickém životě neprokáže zase tak moc užitečné.

My ženy jsme náročná stvoření, a pokud jde o to, po čem doopravdy toužíme, tak ve své podstatě ani samy nevíme. Není se čemu divit, jsme prostě z toho množství podnětů zmatené. Tenhle ten, onen, tamten…až se zdá, že nabídka převyšuje poptávku.

Charakterové vlastnosti jsou určitě fajn, ale ve finále stejně od nějakých upustíme, potkáme-li někoho, kdo nás bude přitahovat fyzicky. Že je to hospodský povaleč, flákač a nemakačenko, co do domácnosti nepřinese ani kačku, natož, aby za celý dlouhý den zvedl svůj zadek z gauče, nám dojde až později, když opadne růžový opar.

Na druhou stranu, pokud potkáme někoho, s kým si budeme rozumět, jako s jiným dlouho ne a nebude nás absolutně přitahovat, bude mít povětšinou také smůlu, případně ji nebude mít hned, ale následně, až nás to prostě přestane bavit, být s ním jen proto, že bychom měly špatné svědomí z rozchodu. Je přece tak milý!

Ne, bič nepomůže. Ani sladké ťuťu ňuňu. Možná se domníváte, že by mohla fungovat metoda cukru a biče, případně biče a malého dvorku. Sama za sebe mohu zmínit, že pravděpodobně ani tato varianta nebude úspěšná, i když o něco úspěšnější než ony předchozí dvě by být měla. Valného úspěchu nedosáhnete ani podpantofláctvím.

Jistě, že budeme rády, když vysmejčíte celý byt, vyperete, vyžehlíte, navaříte, napečete. Ale dělat to každý den? A co malování a výměny žárovek? Natož sestavování nábytku?

Tyto chlapské práce snad zvládneme samy? No jistě, není nic lepšího, než mít doma zženštilého chlapa. Když máme chuť na bábovku, upečeme si jí!

Další, co naprosto nesneme, jsou IT fandové, mobilní a playstationoví nadšenci, lenochové, chlapi bez jakýchkoli zájmů (hospoda, kamarádi a auta se nepočítají). Chceme chlapy věrné, avšak tolerantní, humorně založené, inspirativní, tak trošku chytré, hodné, ale zároveň mužné, romantické, ale i vášnivé, pro rodinu a taky tak trochu do větru, aby s nima nebyla nuda.

Ano, v podstatě chceme všechno, ale ve vyvážené kombinaci. Je to s námi těžké, ale bez nás by to bylo ještě těžší. A to musíte uznat, chlapi!

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: