Erotické rychlovky mají jiskru – nebo ne?

Ženy chtějí po svém partnerovi, aby vydržel v posteli co nejdéle, muže trápí, když toho nejsou schopni. Opravdu sex musí být vždy nekonečně dlouhý? Jaký je názor mužů a žen na rychlovky?

Obsah článku

Rychlovky ano či ne?

Co si myslíte o rychlovce v posteli? Dokáže vás uspokojit, nebo takový sex považujete za zbytečný. Ukazuje se, že muži i ženy mají rádi rychlovky. Samozřejmě nesmí jít o jedinou formu soulože, kterou podnikáte.

Rychlovky mají svou jiskru a vášeň a mnohé ženy uvádí, že si ji užijí, i když třeba nedosáhnou orgasmu.

Pro rychlovky je typické, že je člověk většinou neplánuje. Jsou spontánní. U partnerů se najednou vybudí sexuální chtíč, rychle ze sebe strhají šaty a vrhnou se na sebe. Právě ta spontánnost, uvolněnost a neplánovanost jsou na tomto druhu sexu nejlepší. Rychlovka může proběhnout doma v posteli, ale ještě větší náboj má, pokud ji uskutečníte někde venku v přírodě. Zde se přidává i napětí a strach z přistižení, které je pro mnohé velmi rajcovní.

Jak si co nejvíce užít rychlý a nezávazný sex?

Na rychlovkách je něco dráždivého a zajímavého – ale musí být živočišná, vášnivá a bez zbytečného tlaku (ač časový tlak tam bude asi vždy, když se jedná o rychlý sex). Při rychlovkách se vykašlete na pomalé přírazy či předehru. Musíte jít rychle na věc, většinou k rychlovce už oba v myšlenkách směřují, takže se vzrušením na obou stranách asi nebude problém 🙂 A také mnohdy rychlovka nemusí být s někým, koho vyloženě znáte, ale jde třeba o známost na jednu noc

Nejlepší rychlovky co jsme zažili, tak byly ve stoje, partnerka opřená o stěnu, nebo kuchyňskou linku. To byla jízda – sice rychlý chtíč hned vyprchal, ale za tu jízdu to stálo.

Pro silnější okořenění sexu si užijte rychlovku třeba někde venku – tam, kde vás může někdo třeba někdo načapat. Pro mnohé je to hodně lákavé zpestření – a pro některé (voyery třeba) je to součástí jejich sexuálního života.

Musí být sex vždy se vším všudy, nebo také občas rádi uhasíte svůj sexuální chtíč rychle a bez okolků?

Výhody rychlovek

Nejenom že si užijete kvalitního sexu, ale pokud nebudete chtít, nemusíte se s náhodným partnerem znovu potkat. Prostě si nedáte kontakt nebo když bude partner neodbytný, tak mu prostě můžete dát kontakt falešný. Pokud ale budete chtít, můžete mít pravidelného „nezávazného“ partnera na občasné rychlovky – samozřejmě za předpokladu, že samotný sex bude opravdu kvalitní a partnerovy praktiky či rozměry vám budou naprosto vyhovovat.

Je třeba se ale na takovém stylu vztahu domluvit, abyste byli oba „na stejné vlně“.

Do sexu na jednu noc – ať už je jednorázový či pravidelný by se neměly plést city.

Stejně tak ale když se rozhodnete pro vztah, měli byste tento „sexuální vztah“ samozřejmě ukončit. V opačném případě vám nic nebrání, abyste si užívala sexu, dokud to jde.

Rychlovka zlepší váš sexuální život?

Vzpomeňte si na váš poslední dlouhý sex – vsadím se, že se pravidelně opakovaly polohy a pohyby a vy jste se občas přistihla, že se tak trochu nudíte. Je to tím, že při dlouhém sexu se tělo postupně unavuje právě opakováním různých pozic a hlavně – přicházíte o veškerou energii.

Kolikrát jste si již říkaly – „Kdy už bude? Chci se konečně přitulit a v klidu spát, ráno musím brzo vstávat – tohoto monotónního přirážení už mám dost.“

Rychlovka vám zaručí, že všechnu energii vydáte najednou, což umocní kouzlo okamžiku a sex dostane tu pravou sílu, kterou má – tím se samozřejmě zlepší i kvalita prožitku a vy zůstanete naprosto ochromená, jelikož partnerovu energii zároveň přijímáte. A taková výměna energií je přeci jenom záživnější!

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: