Home > Vztahy a příběhy ze života > Zpověď prostitutky: Chtěl, abych se za tisícovku nechala uškrtit!

Zpověď prostitutky: Chtěl, abych se za tisícovku nechala uškrtit!

Renata je čtyřicetiletá profesionálka, v oboru pracuje už skoro 20 let. S profesí prostitutky začínala po narození svého prvního syna, když od ní krátce po porodu odešel její manžel. Dle svých slov neměla jinou možnost výdělku a tak si začala k mateřské přivydělávat tímto způsobem.

Zkušeností má na rozdávání, zažila toho za ten čas v branži spoustu, od zážitků příjemných, na které dodnes ráda vzpomíná, až na ty krajně nepříjemné, které se jí jako noční můra stále dokola vrací.

Mezi ty patří i následující vyprávění:

„Asi před pěti lety jsem mívala stálého zákazníka. Chodil za mnou každý týden. Vždy mi dal tisíc korun navíc a chtěl, abych hrála oběť. Dusící se (při škrcení) a následně mrtvou. Vždy jsem si v duchu říkala, že ona hodina je mou poslední. Naštěstí tomu tak nikdy nebylo a s mými bravurními hereckými výkony se spokojil.

Nikdy bych se nenadála, že budu hrát mrtvolu s takovými nadšením a snahou, vidíc ovšem ten jeho pohled, který toužil po usmrcení člověka, i tato role se dala zahrát jak nejlépe je možné, když jde v podstatě o život. Asi tak před rokem za mnou přestal docházet. Už byl docela starý, takže si myslím, že zemřel. Přišla jsem sice o zákazníka, ale upřímně, ani mi to nevadí“, líčí Renata.

Násilí není ani zdaleka tak výjimečné. Do nevěstinců a na priváty přivádí spousty dominantních mužů a žen, kteří chtějí uspokojit své sexuální touhy. Mnozí z nich hledají submisivní kandidáty přes různé seznamky a hodně také na internetu. Mnohdy tyto případy končí skutečně smrtí oběti, jako tomu bylo u jedné mladé prostitutky, kterou si na eskort servis do hotelu zavolal majetný cizinec. Dívce uřízl hlavu, zbytek těla nechal ležet v tratolišti krve a hotel opustil.

A takovýchto historek koluje v odvětví prostituce spousta. Smutné na tom je, že ani přes všechno nebezpečí, které tato práce s sebou přináší, se čím dál více dívek a žen v tomto prostředí na hraně zákona ocitá, aby si zajistily rychlý přivýdělek. Nikdy neví, co se jim za pár stovek stane, zda-li onen zákazník nebude jejich poslední. Nepřemýšlí nad tím, ale proč by vlastně měly, když vidina nového parfému nebo šatů je tak strašně lákavá…

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: