Nejlevnější pomoc na frigiditu – TIP

Frigidita neboli nechuť k sexu je v dnešní době celkem běžným jevem zvláště u partnerů setrvávajících v dlouhodobějším vztahu. Což je opravdu škoda, protože jak všichni víme, sex je skvělý a jeho úpadek může mít negativní dopad na celý vztah.

Nezájem o sexuální aktivitu může způsobovat spousta faktorů od únavy a stresu až po antikoncepci. Nejčastěji to však bývá stereotyp v našem sexuálním životě. Po pár letech s jedním partnerem chuť na sex jednoduše upadá. Jak tedy přimět své tělo, aby znovu toužilo po divokém a nespoutaném každodenním sexu, když hlava nechce?

Na trhu je spousta chemických přípravků a afrodiziak, které mají podporovat chuť na sex, ale co takhle vrátit se ke kořenům a přírodě. Zeptejte se jakékoli zkušené bylinkářky, odpověď je jednoznačná – KOTVIČNÍK ZEMNÍ.

Dostaňte se do sexuálního varu díky přírodě

Kotvičník zemní je na první pohled velmi nenápadná bylinka se žlutými květy, původem z Číny, dostupná v podobě čaje v jakékoli lékárně a lze si ji snadno vypěstovat i doma. Uvařte si odvar z kotvičníku každé ráno ke snídani a uvařte ho rovnou i pro Vašeho partnera. Stačí vypít 1-2 šálky denně a slibovaný efekt na sebe nenechá dlouho čekat. A co víc, žádné zbytečné chemie do Vašeho těla, vše je pouze dílem přírody.

Tzv. ZELENÁ VIAGRA – nejen že Vám pravidelné pití čaje z kotvičníku zlepší sexuální apetit, výrazně také zvyšuje hladinu estrogenu u žen a testosteronu u mužů (až o 1/3). A v neposlední řadě má tato zázračná bylinka také skvělý vliv na krevní oběh.

Takže už žádné trapasy v posteli kvůli problémům s erekcí. A na rozdíl od chemické Viagry, jejíž účinky po pár hodinách zmizí, účinky kotvičníku jsou dlouhodobé a bez nežádoucích vedlejších účinků. Slibovaný efekt se dostaví už po pár dnech pravidelného užívání.

Vzhledem k jeho snadné dostupnosti a nízké ceně stojí kotvičník rozhodně za vyzkoušení.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: