Jak vyzrát na Venušiny kuličky?

Když nastane v ložnici nuda, je zde mnoho způsobů a vychytávek, jak nudu změnit v opravdu zajímavý večer. Je mnoho způsobů, jak oživit sex, který se začal podobat nudné povinnosti nebo nás jednoduše baví si občas pohrát s hračkami pro dospělé. Dnes na řadu přišly Venušiny kuličky.

Předpokládám, že všichni z vás jste ostřílení znalci, ale kdyby si náhodou někdo nebyl úplně jistý…

Co jsou Venušiny kuličky?

Jsou to dvě kuličky o velikosti o průměru 2,5 – 3,5 cm, které jsou spojené provázkem. V každé z nich je dutina, ve které je vložena menší kulička z těžšího materiálu. Při pohybu se malá kulička uvnitř rozhoupe a svou energii pak předává zpět vnějšímu obalu.

To vytváří “nové” pohyby uvnitř vagíny a vzniká samovolná stimulace. Čím jsou pohyby těla aktivnější, tím se stimulace zvýší. Existuje mnoho tvarů, velikostí a materiálů, ze kterých kuličky mohou být, např. plastové, kovové, skleněné, silikonové

Tvary a barvami se meze samozřejmě nekladou.

Existují i vibrační modely, které by se daly spíše charakterizovat, jako dvojité vajíčko. Některé jsou hladké a jiné mohou mít ještě vroubky a prolisy, které ještě intenzivněji stimulují.

Můžete je používat sama, a opakovaným zasunováním a vysunováním dosáhnout orgasmu, nebo je nosit zavedené a pociťovat neobvyklé pocity rozkoše při nečekaných situacích během dne. A nebo si nechat partnera ať si s nimi a s vámi sám pohraje.

Účinky

Nejen, že si s nimi můžete užít mnoho slastných pocitů, jejich nošení je i zdraví prospěšné. Nošení kuliček nutí zatínat svaly, které se jinými aktivitami nikdy nezapojují v takové míře. Nejen, že zpevněné svaly budou schopny pevněji obemknout penis partnera a tím mu způsobit intenzivnější prožitek, toto zpevnění pánevního dna je jednou z nejlepších prevencí proti úniku moci.

Inkontinencí mohou trpět ženy po porodu a tato nepříjemnost doprovází ženy i s přibývajícím věkem.

Důvodem je ochablé svalstvo pánevního dna, ale s kuličkami už se těchto nepříjemností nemusíte bát.

Kuličky mohou pomoct i při jiných nepříjemných komplikacích jako je například bolest při styku, nebo dokonce i bolestivá menstruace.

Jak začít? 

Se vším by se mělo začít postupně. Pro ty, kteří teprve začínají jsou pro častější nošení vhodné menší a lehčí kuličky. Postupně se můžete propracovat k větším a těžším, u kterých si budete zatínaní svalstva lépe uvědomovat a pocity z nich budou intenzivnější.

Nosit je můžete 5 minut, ale i celý den.

Vše záleží jen na tom, že vám nesmí být jejich nošení nepohodlné nebo nepříjemné. Také je nutné dbát o jejich údržbu, a pokaždé je pečlivě omýt vodou a tím i předejít nepříjemným komplikacím.

A proto neváhejte a s partnerem zaběhněte do nějakého sexshopu nebo na eshop a kupte si jedny pro sebe. Je to přece pro Vaše zdraví! 😉

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: