Bisexuál, který si to nepřiznal – jak jsem s ním žila?

Jednoho dne za mnou můj tehdejší přítel přišel s tím, že by chtěl vyzkoušet pegging (tedy anální sex prováděný mnou jemu, za pomocí připínacího dilda). Chvíli jsem nevěděla, co na to říct a jen tak s pootevřenými ústy jsem na něj nevěřícně hleděla a říkala si: no, tak to je teda paráda…

Co se týče takovýchto sexuálních praktik, vždy mě lákalo něco takového vyzkoušet, každopádně nezávazně. Rozhodně jsme si nepředstavovala, že tuto zálibu bude mít můj životní partner.

Obsah článku

Navenek klasika, uvnitř bisexuál

Dle mého názoru to chce hodně velkou dávku odvahy, aby se vám s tímto váš přítel svěřil. Ve vztahu musí cítit důvěru a hlavně, mít tolerantního a sexuálním inovacím otevřeného partnera.

Zjistila jsem, že toto obojí splňuji, protože jinak by s tím za mnou přítel snad ani nemohl přijít. Navenek si hraje na drsňáka, tváří se, jak dominantní je, ovšem v soukromí je to jinak, což jsem zjistila po několikaměsíční známosti.

Avšak musím uznat, že to byl zvláštní pocit, když mi to nevtíravě navrhl. Představte si sebe, jak vám váš milý poví, že by on chtěl být ten submisivní, aby jste si ho brala pěkně a náruživě zezadu a vůbec ho nešetřila…

Kdo si může být jistý sexuální orientací?

V první řadě mne napadlo, že si možná doposud není jist svou sexuální orientací a stále tápe, přestože je mu již 25 let. Jeden můj bývalý přítel takto tápal ve svých osmnácti a došel k názoru, že byl pouze zmaten.

Ve skutečnosti ho prý sexuálně přitahovaly dívky, ovšem kvůli nepříliš skvělým zkušenostem je podvědomě zavrhoval a snažil se převést svůj zájem na mužský protějšek, sic s ním neměl do té doby žádnou zkušenost. Očekával naplnění těchto tužeb, nicméně, žádné se nekonalo, rozvíjel tedy nadále vztahy s děvčaty a nakonec dostál svého uspokojení a byl plně (u)spokojen.

Říkala jsem si, že by tomu tak mohlo být i v tomto případě, že si třeba jen chce zkusit něco nového, jako spousta ostatních mužů, kteří mají fantazii tak pestrou, že by z nepřeberného množství nápadů mohli vycházet po další desítky let svého sexuálního bytí.

Chtěl to pokaždé pěkně hluboko – do něj…

Nu, a jak to tak bývá, samozřejmě jsem se pěkně spletla. Časem se z příležitostné až sváteční radůstky stala běžná, téměř každodenní rutina a mě se to začalo protivit. Bylo mi to divné, dle mého názoru žádný heterosexuální chlap denně nevyžaduje, aby ho žena pořádně a hluboce nabírala straponem. Tak jsem začala pátrat…

Zanedlouho jsem znala všechny nicky do erotických seznamek, kde ON HLEDAL JEHO za účelem společných sexuálních hrátek a dovádění.

Různorodé inzeráty, jejichž texty mi působily červenání a nevolnost zároveň. Říkala jsem si, že to není možné. On, 190 vysoký, stokilový macek a hledá mazlíka, kterému by mohl podržet a vykouřit ho až do konce…

Už jsem to nezvládla a…

Bohužel, mé ego zvítězilo a vztah rozpadu neunikl. Rozchod nebyl lehký, ale vždy, když jsem si vzpomněla na tuto jeho stránku, žilo se mi s vědomím, že jsem vztah ukončila, mnohem snáz. S člověkem, který se za mými zády schází s muži a vůbec celkově s bisexuálem, bych nedokázala žít.

Možná jsem příliš úzkoprsá, možná mne odsoudíte, ale každý máme právo volby a já si vybrala…

4 Comments

  1. Sinn 21. 8. 2019
    • Petr 21. 8. 2019
      • Pavla 21. 8. 2019
        • Roman 21. 8. 2019

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: