Erotická povídka: Ještě zvrhlější masérské lehátko (ON sub)

Bylo jasné, že její náročná masáž na sebe nenechá dlouho čekat a hned druhý den jsem skončil na našem masérském lehátku já. Začátek byl takřka identický – svěže osprchovaný, nahý a musel jsem si lehnout zády na lehátko.

Stejně jako ona jsem nedostal žádný prostor na vymlouvání a už jsem měl přivázané zápěstí a kotníky k rohům lehátka, takže roztažený do X. A čekatelně bezmocný. Což se ještě umocnilo maskou přes oči.

Obsah článku

Příjemná masáž to… nebyla

Čekal jsem příjemnou masáž, aspoň z počátku, ale nešetřila mě ani tehdy. Hned začala na mé nahé tělo kapat horký (ač ne pálící) olej z masážní svíčky. Ta mrška se záměrně strefovala na moje citlivé bradavky a lehce ztuhlého ptáka. Samozřejmě jsem na to reagoval jemným sykáním, ale nebylo to nic hrozného.

Pak mě hezky ukolébala do klidu, když si stoupla k mému boku a ještě horký olej mi roztírala po hrudníku a stehnech… klín a jmenovitě ptáka nechala záměrně netknutého… To víte, že jsem se vždy kroutil, když zajížděla na stehna.

Už jsem to nevydržel a chtěl jsem její dotyky v klíně.

Dost jsem to neodhadl, protože mi to splnila, ale realizace se mi opravdu nelíbila…

Ano začala mě hezky honit, ale trýznivě mě přitom držela za koule a honila mě až těsně před okraj orgasmu a pak mě přes koule pleskla… Takže vzrušení pryč, chvíli počkala než jsem se dovztekal a pokračovala znova v téhle šarádě.

A znovu na okraj výstřiku a zase plácnutí.

A to ještě 2x za sebou, než jsem žadonil, že jí splním cokoliv, ať mě jen udělá. Ale to ona neměla vůbec v plánu, jen mě chtěla dostat tam kam chtěla… ponížit mě a dát mi zabrat.

A pěkně pečlivě…

Po slechu jsem odtušil, že přešla k mé hlavě a za chvíli se mi přesně potvrdilo… Protože mi nasedla kundičkou na obličej a já ji chtě-nechtě musel lízat. Záměrně se vrtěla, takže místy jsem měl problém dýchat a cukal jsem se, ale lízal jsem dál, protože jsem věděl, že kdybych jí neuspokojil, tak bych to schytal ještě víc..

Když se dosytosti navzdychala díky mému kmitajícímu jazýčku, začala mě zase trápit. Netušil jsem co přijde, ale díky jeho oblíbenosti bylo jasné, že přijde. Wartenbergovo kolečko. Ostrá mrcha s nerezovými hroty… A to na bradavkách s citelným tlakem, po bocích břicha i koulích. Když už jsem se hodně cukal, přešla pomaloučku na penis až k žaludu a to bylo vyloženě k nesnesení.

U toho mi několikrát připomenula, že jsem jen čubka, co si nezaslouží rozmazlování. A svoje řeči a přejíždění kolečkem doplnila pár fackami. To už jsem netušil co se vůbec děje, těch vjemů bylo neskutečně moc a bolest v klíně mě dost ovládala.

Jasně mi začala vyhrožovat (se stoupajícím tlakem kolečka ve slabinách), že jestli někdy ještě vytáhnu naši společnou kamarádku a případné hrátky, tak s tím kolečkem zajede k prdelce a dobře se na ní vyřádí. A když to nebude stačit, ošuká mi ji nasucho (u toho už jsem strachem polkl a zmlkl) naším největším straponem.

Musel jsem zopakovat:

“Já vaše čubka, co nemá žádná práva, ji nebudu nikdy už vytahovat. Jen vy jediná jste moje bohyně a moje tělo vám navždy patří.”

To jí na chvíli potěšilo, ale během pár chvil, kdy mi jen klidně a snad i laškovně přejíděla dlaní po kluzkém ptákovi se to změnilo. Druhou rukou totiž připravovala svorky, které mi připnula na dost rozdováděné bradavky. Nejdříve jednu… lehce zatáhnout a když jsem se dostatečně prohnul v zádech, tak i druhou.

Pak už tahala současně za obě a bavila se mým sykáním a prosením, že opravdu jsem jen její hračka a nic na tom nezmění.

Na chvíli jim dala klid, ale ten samozřejmě vystřídala bouře. Ten den byla evidentně naladěná na hrátky s teplotou, takže rozbolavělé bradavky měly dostat další porci péče.

Tentokrát už to ale nebyl poměrně decentně teplý olej, ale vyloženě kapající bdsm vosk…

Už jsem dost protestoval bolestí, ale zakryla mi pusu svou rukou, chvíli mi ji držela a nakonec mi do nich nacpala svoje kalhotky… Podle chuti už notně provlhlé a voňavé. Ale taky docela znepříjemňující dýchání…

S kapajícím voskem se začala přesouvat níže a mě bylo jasné, že tohle byla jen rozcvička, protože za chvíli jsem cítil kapky vosku kolem koulí a nakonec i na nich. Přes kalhotky z mé pusy vycházelo jen huhlání, takže (ikdybychom ho měli) žádné stop-slovo by nebylo slyšet.

Samozřejmě se nespokojila s koulemi a pokračovala až trýznivě pomalu výše na kurevsky pevného ptáka. Ten pod kapkami vosku trpěl a já s ním, ale v mé pozici jsem toho moc nezvládl… Jen se zakusovat do kalhotek a doufat, že se za chvíli slituje. A taky ano… ale po svém.

Ano, přestala kapat horký vosk na ptáka a dokonce ho začala ochlazovat, ale ta mrcha (kdyby mě slyšela, tak mě sešvihá tak, že bych si týdny nesedl) mi ho chladila kostkami ledu. A stejná péče čekala na bradavky… líbilo se jim to, ale střídání horka a chladu bylo hodně intenzivní. Kór když jsem nic neviděl, takže jsem měl zesílené vnímání ostatními smysly.

Jízda pokračuje

A to přesněji jízda na mém obličeji. Zase svojí kundičkou a prdelkou zkušela jak dlouho při nasednutí dokážu nedýchat a zároveň jí pořádně lízat. Překvapivě při mé jazykové masáži zvládla ještě ovládat kolečko a trápit mé již notně zdecimované tělo. A u toho mi připomněla že:

“Čubko moje, nezapomeň, že když nebudu s tvou službou spokojená, tak tě odkopnu a najdu si jinou hračku. Tak lízej až do sucha!”

A když svoji Bohyni a Paní milujete jako já, tak to nemůžete dopustit… Ač vás trénuje a drezůruje (tehdy jsem ještě nevěděl přesně na co – na to jsem přišel až za 2 měsíce, ale o tom jindy) pěkně tvrdě a přísně.

Netuším kolik času při tom lízání uběhlo, ale kolečko už nechala být a jen si mě držela za vlasy a nechala se lízat a lízat, dokud mi slastně nevytekla na obličej… Za to mě prý čeká odměna. Já se těšil už na klasickou něžnou masáž, ale to byla hloupá myšlenka.

Sice se přesunula k mému klínu a začala mi pořádně sát a kouřit mého ptáka (který byl samozřejmě zase nadržený až běda). Ale nebylo to zadarmo, protože zkoušela jak bude reagovat na její zoubky, takže je čím dál silněji tiskla, až jsem se o něj opravdu bál… Ale miloval to samozřejmě. O:) Stejně jako já.

Už jsem to nemohl vydržet (ale jinak, než si myslíte)

Věděl jsem, že naše hraní ještě není u konce, ale notný pocit močení (sakra, proto mě tak nalévala předtím vodou) mě dost ovládala… Ale byl jsem přivázaný. V mezičase jsem jí žádal, jestli nemůžeme mít pauzu, ale vždy mě okřikla, ať držím hubu a vydržím to. Pak už jsem věděl proč… čekala na to a chtěla mě tím znovu ponížit.

Takže ty chceš na záchod? No to těžko otroku, já tě odvážu a ty už se nevrátíš zpět. TO určitě!

Byla na to připravená, protože jsem na ptákovi cítil lehký chlad, ze kterého se během pár chvil vyklubala sklenička. TA, do které jsem se měl vymočit, abychom nemuseli přerušovat seanci. Nechtělo se mi do toho, nechtěl jsem to dělat před svou Paní, ale ona byla nejspíše jiného názoru…

Trvalo mi to, ale taháním za bolavé bradavky mě dost pomohlo. I to, že když se mi to nepodaří, tak se dopříště naučí mě cévkovat a to bude teprve pořádný trest = a také extrémní prodloužení našich bdsm hrátek.

Splnil jsem úkol a modlil jsem se, ať ta sklenička ještě není zapojená do dalších hrátek, ale naštěstí ne. Stále jsem nic neviděl (a to se mělo ještě za chvíli prodloužit), ale asi ji odnesla pryč.

S maskou ještě hůř…

Jak bych mohl vidět ještě hůř? Po okrajích téhle jedndoduché černé masky jsem viděl trochu světla. Ale to se mělo změnit, Paní mi přikázala, ať zavřu oči a neotevírám je. Potrestaný z předchozí hodiny mě to ani nenapadlo.

Během chvíle jsem cítil, jak mi sundala tuhle masku a nasadila mi na obličej a celou hlavu něco většího a citelně těžšího. Věděl jsem moc dobře co to je a neskutečně jsem se těšil, ač trochu bál. Byla to naše oblíbená kožená deprivační maska.

V té jsem neviděl a už ani neslyšel vlastně nic.

Jen vlastní dech, který byl ještě trochu zhoršený maličkou dírkou u pusy, která byla mým jediným kontaktem se světem kolem.

Dala si dost na utažení záležet… TO až tak, že jsem cítil extrémně staženou celou hlavu a to mi ještě řekla, že každý z pásků zajistila zámečkem…

Takže ikdybych se nějak záhadně dostal z lan, kterými jsem byl připoutaný, tak bych se z toho stejně nedostal. Takže jsem byl plně odevzdaný a bezmocný = přesně takový, jakého mě Paní milovala.

Další trýznění

A pak to začalo znovu. Když už jsem ani neslyšel, tak zase svět kolem byl o to intenzivnější, takže přejíždění kolečkem po bradavkách a klíně mě dostávalo do neskutečných křečí a omezených skřeků… Nenechala na mých intimních partiích asi žádné místo, které by nezkusila svými ocelými zoubky.

Když jsem se asi po 30x bolestivě prohnul v zádech, slitovala se a začala mě znovu honit.

Ale poučen jsem nečekal nic jiného, než zopakování vzoru z dřívějška. S přitaženými koulemi mě vyhonit skoro na okraj (měla už dobře vyzkoumané kdy to nastane) a pak přestat. A zase ve stejném počtu opakování jako předtím.

Ale teď už se slitovala nad svojí čubkou, protože jí dnes dobře posloužila a po několikerém prosení, že jsem celý její a odevzdaný naplno, mě odměnila. Tentokrát neskončila na okraji a nechala mě stříkat. A to tak, že dle ní, jsem takhle nikdy nestříkal… Já jsem nevnímal nic jiného, než jen obrovský tlak a úlevu v klíně a pak neskutečné ochabnutí celého těla…

Vystříkaného a spoutaného mě tam nechala ještě notnou chvíli ležet (prý hodinu). Pak mě rozvázala a s bičíkem v ruce mě donutila následky našich hrátek pečlivě uklidit… Ano stříkal jako nikdy…

Vše nakonec dobré

Nakonec jsem v kleče u jejích nohou jí poděkoval za nádhernou péči a do konce dne jsem jí ležel u nohou jako její podnožka….

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: