Home > Vztahy a příběhy ze života > Děvkaři – je děvkaření správné?

Děvkaři – je děvkaření správné?

Děvkaře nemá nikdo rád. Všichni je považují za někoho, kdo jen využívá opilé mladé dívky na diskotékách. Nebo jsou považování za mistrné manipulátory, kteří dostanou do postele každou.

Obsah článku

Děvkaři nepatří mezi nejolíbenější osoby

Proč je lidé tak nemají rádi? Oni pro něco žijí. Přestože je to jen polibek nové slečny, s kterou stráví jednu noc a po zbytek života ji pravděpodobně nepotkají. Oni budou mít v stáří na co vzpomínat. Na to jaké bujaré mládí prožili. Na to kolik slečen deflorovali na záchodcích v jejich oblíbeném baru. Na to kolik žen prošlo jejich náručí.

Proč je odsuzovat?

Čas od času se objeví názory, že děvkaři jsou svým okolím obdivováni. Tedy jeho mužským okolím. To že je ostatní kluci obdivují za to, jak můžou mít každou, na kterou si ukáží. Jenže zaslouží si děvkaři hanit, či vychvalovat do nebe?

Nejsou v tom sami nevinně

Kdyby neexistovaly slečny, které se chtějí pouze bavit, či si jen užívat, tak by neexistovali také děvkaři.

Takže vše házet na ty „borce“, kteří při každé diskotéce mají v náruči jinou je nespravedlivé.

Proč je vlastně odsuzovat?

Každý máme svůj vlastní styl života. Každý si žijeme po svém. Někdo dává přednost dlouhodobým vztahům zakončeným pokud možno šťastným manželstvím. Jiní chtějí vášnivé dobrodružství s neznámou slečnou na diskotéce. Každý svého štěstí strůjce a v tomto případě to tomu není jinak.

Je otázka, jestli většina z děvkařů procitne a stanou se z nich spořádaní občané, kteří mají pouze jedinou slečnu v náručí a to jejich manželku. Někteří jistě zůstanou puberťáky, kteří by měli rádi každý večer novou slečnu v náruči.

Není vše tak, jak to může vypadat

P.S. Snad vám neunikl posměšný tón článku, v průběhu kterého prochází autor změnou smýšlení o děvkařích.

7 Responses

 1. Petr

  Je pravda, že ve všech mladých je zažito, že kluk co jich „měl“ desítky je považován za borce a „kinga“ a holka se stejným počtem za děvku. Myšlenka to je zajímavá – nejspíše námět na článek. Díky

  P.S. Ale je trochu „smutné“, že vás přitahují spíše děvkaři – co ti chudáci slušní a hodní kluci? :p

 2. Klárka

  Tak nějak nemůžu na tenhle článek nereagovat… Fajn chlapi co střídají holky jsou většinou opravdu považováni za borce, ale jsou i tací, kteří na tyhle kluky jen nadávají. Proč? Třeba proto, že na tyhle kluky žárlí, že taky nedokáží dostat každou sukni. Jen z pohledu holky musím říct, že tzv. děvkaři nás prostě od přírody přitahují. Podvědomě každý hledá někoho s kým si ten sex pořádně užije… Jediný co je docela hloupý je to, že když ty chlapi střídá holka, tak je automaticky děvka a snad NIKDO se na ní nekouká jako na borku. Jsou i holky co si chtějí nezávazně užívat, takže je to podle mě „fifty fifty“ 😉 Jinak fajn článek.

 3. Metfly

  Za mě můžu napsat, že děvkaře nesnáším. Nevím co je na nich objevného, jen kurví a kurví hodný holky, který by jinak připadly mě co by slušńákovi.

 4. Klárka

  no právě, že si ta holka většinou chce dokázat, že kvůli ní se ten děvkař změní… a nebo si taky jen užít 😉

 5. Petr

  Když to je vaše podvědomá touha měnit kluky, přestože víte, že od určitého věku to prostě není možné 🙂

  Je pravda, že se říká, že děvkaři jsou nejlepší milenci – ještě aby nebyly když jim postelí prošlo tolik slečen.

  1. Klárka

   No nevím Petře, ale já jsem zjistila, že kvalitnějšími milenci nejsou ti děvkaři… Nejvíc se kluk naučí ve stálejším vztahu. To je můj názor no. Já osobně potřebu měnit děvkaře a kluky celkově nemám, jen říkám o čem tak nějak ty holky často diskutují.

 6. Petr

  Tak pod to, co jsi Klárko napsala bych se klidně podepsal. Z vlastních zkušeností vím, že se více naučím se slečnou v dlouhodobém vztahu (kde postupně opadne jakýkoliv stud, či strach z některých hrátek), než s nějakou holčinou po diskotéce v tmavém křoví.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: