Děvkaři – je děvkaření správné?

Děvkaře nemá nikdo rád. Všichni je považují za někoho, kdo jen využívá opilé mladé dívky na diskotékách. Nebo jsou považování za mistrné manipulátory, kteří dostanou do postele každou.

Obsah článku

Děvkaři nepatří mezi nejolíbenější osoby

Proč je lidé tak nemají rádi? Oni pro něco žijí. Přestože je to jen polibek nové slečny, s kterou stráví jednu noc a po zbytek života ji pravděpodobně nepotkají. Oni budou mít v stáří na co vzpomínat. Na to jaké bujaré mládí prožili. Na to kolik slečen deflorovali na záchodcích v jejich oblíbeném baru. Na to kolik žen prošlo jejich náručí.

Proč je odsuzovat?

Čas od času se objeví názory, že děvkaři jsou svým okolím obdivováni. Tedy jeho mužským okolím. To že je ostatní kluci obdivují za to, jak můžou mít každou, na kterou si ukáží. Jenže zaslouží si děvkaři hanit, či vychvalovat do nebe?

Nejsou v tom sami nevinně

Kdyby neexistovaly slečny, které se chtějí pouze bavit, či si jen užívat, tak by neexistovali také děvkaři.

Takže vše házet na ty „borce“, kteří při každé diskotéce mají v náruči jinou je nespravedlivé.

Proč je vlastně odsuzovat?

Každý máme svůj vlastní styl života. Každý si žijeme po svém. Někdo dává přednost dlouhodobým vztahům zakončeným pokud možno šťastným manželstvím. Jiní chtějí vášnivé dobrodružství s neznámou slečnou na diskotéce. Každý svého štěstí strůjce a v tomto případě to tomu není jinak.

Je otázka, jestli většina z děvkařů procitne a stanou se z nich spořádaní občané, kteří mají pouze jedinou slečnu v náručí a to jejich manželku. Někteří jistě zůstanou puberťáky, kteří by měli rádi každý večer novou slečnu v náruči.

Není vše tak, jak to může vypadat

P.S. Snad vám neunikl posměšný tón článku, v průběhu kterého prochází autor změnou smýšlení o děvkařích.

7 Comments

  1. Petr 21. 8. 2019
  2. Klárka 21. 8. 2019
  3. Metfly 21. 8. 2019
  4. Klárka 21. 8. 2019
  5. Petr 21. 8. 2019
    • Klárka 21. 8. 2019
  6. Petr 21. 8. 2019

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: