Jak zesílit zážitek ze společného sexu

Před časem jsme si zde udělali malou exkurzi do světa těchto erotických pomůcek. Co o vibrátorech ale možná stále nevíte? 

Nejsou to jen kvalitní, lehce omyvatelné silikonové materiály všech tvarů a velikostí, které umí stimulovat i bod G nebo se dají připojit k mp3 přehrávači. Společnost Loveo přinesla jako první do světa rozkoše a sexuálních hrátek nový rozměr: vibratory ovládané hlasem.

Obsah článku

Zbytečný luxus, nebo účinný nástroj ke zlepšení partnerského života?

Zdá se vám, že vibrátor ovládaný hlasem je moderní výdobytek, který do své ložnice nepotřebujete? Zadržte! Možná se vyplatí zapojit trochu fantazie a představit si, jaké by to s ním mohlo být. Loveo Nox totiž zesiluje vibrace podle toho, jak se zvyšuje intenzita sténání. A to může ve výsledku přinést kromě příjemných pocitů pro ženu pozitiva pro celý milenecký pár. 

Z POHLEDU ŽENY

Máte obavu navrhnout svému partnerovi, že byste si Loveo Nox mohli pořídit pro zpestření společných hrátek? Nebojte se, s největší pravděpodobností ho potěšíte. Pro muže jsou vzrušující hlasité projevy ženy většinou velmi stimulující. Jsou nadšení, když se jejich partnerka nestydí při společném sexu dotýkat vlastního těla. A co se týče vaší onanie, nejraději by si ji natočili na kameru, aby se mohli dívat stále znovu na to, jak si to sama děláte. Takže například felace, při které budete sténat a užívat si dokonalou stimulaci díky vibrátoru i vy, váš protějšek zaručeně potěší.

Varianta pro stydlivé: vibrátory s dotykovým a teplotním senzorem

 Stydíte se projevovat nahlas i přesto, že by se to vašemu partnerovi líbilo? Můžete si hrátky zpestřit i jinými designovými technickými vymoženostmi. Například Ayla má v sobě zabudovaný teplotní senzor, který citlivě reaguje na změny teploty uvnitř vašeho těla. A Loveo Ione zase díky dotykovému senzoru přizpůsobí vibrace tomu, jak se chvějete.

Z POHLEDU MUŽE: 

Patříte k těm, kteří slyší sténání své partnerky při sexu rádi, ale bohužel se vám to nepoštěstí tak často, jak byste si to přáli? Nemusí to znamenat, že byste partnerku neuměli uspokojit nebo ji nudili. Některé ženy se občas stydí, nejsou si jisté, jestli vám tím udělají radost, zda se vám jejich vzdechy líbí a někdy mohou být vaší šikovností i trochu zlenivělé. Možná vědí, že svou roli odehrajete vždy stejně uspokojivě, i když nehnou ani malíčkem.

Sexuální aktivitu ženu někdy snižují hormonální změny

Není na škodu je trochu vybídnout k aktivitě. Někdy v tom není ani lenivost ani zpovykanost. Sexuální touhu žen můžou ovlivnit hormonální změny v těle, a tak pokud je vaše partnerka těhotná, po porodu, anebo má třeba už 3leté dítě, stále mohou být na vině její laxnosti hormony a žena potřebuje nějaké povzbuzení, jakým může být právě vibrátor s hlasovým senzorem. Další tipy na to, jak u partnera podpořit chuť na sex, najdete v článcích magazínu Loveo.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: