Erotická povídka: Dominantní otočení rolí – ONA je Paní 1/2

Tentokrát jsi se rozhodla, že vše bude opačně. Ty budeš Paní situace a budeš ji držet pevně v rukou. Přišla jsi jakoby nic do prázdného bytu, kde jsem čekal jen já. Jen co se zavřely dveře, přitiskla jsi se ke mně, začala jsi mě vášnivě líbat. Ale po chvíli jsi mi silně stiskla rozkrok, abych věděl kdo je „pánem situace“. Věděl jsem, že se musím podvolit, když jsi v takové náladě.

Došli jsme do pokoje. V něm jen postel, masážní stůl, a má tajná krabice – plná pomůcek. Její obsah jsi už důvěrně znala – z minulých měsíců. Moc dobře jsi věděla jak jsem s tebou zacházel, jak tě trápil, provokoval a nakonec i slastně ukojoval. Chceš mi to vrátit se vším všudy.

Mám se opravdu svlíknout? Sám? Jen tak před Tebou? Ano! Poslechl jsem tě a přistoupil tak na tvoji dominantní hru. Ty sis mezitím odložila své svršky a zůstala jsi přede mnou stát jen v černém korzetu, velmi maličkých tangách a punčochách. O dnešku jsi evidentně přemýšlela a připravila jsi se.

Řekla jsi mě, ať si kleknu a zavřu oči. Věděla, že se v mém repertoáru hraček nachází jedna vhodná – černá škraboška, přes kterou nic není vidět. Však jsi posledně ji vyzkoušela – v naprosté tmě v mé moci. Tentokrát jsou role obrácené. A podle tvého dychtivého obličeje si užíváš tuto nově poznanou dominanci.

Oči jsou zaslepeny, klečím a čekám s čím přijdeš. Lehce přejíždíš prsty po mé hlavě a víš, že tak to mám rád. Znenadání mě však silně chytneš za vlasy a zvrátíš hlavu – mám přeci vědět, kdo je tu velitel.

Přistupuješ ke mně, cítím jak se tvé hebké nohy o mě opřely a já cítím tvoji vůni. Evidentně sis už sundala kalhotky…Za chvíli jsem zjistil proč. Stačilo ti lehce klesnout v kolenou a měl jsem tvoji broskvičku přímo u pusy. A ty jsi mi rozkázala ať se činím.

Ochotně jsem tě začal jazýčkem zpracovávat…Lehce kroužit kolem poštěváčku, zajíždět dovnitř tvého klínu, něžně ho líbat. Do teď jsme se této hrátce kdoví proč vyhýbali. Netušíš proč, protože je to slast se enchat operovávat druhým. Sám to tak mám taky.

Netrvalo dlouho a má Paní byla spokojená. To však stejně neznamenalo, že budu odměněn, ale potrestán – celý večer byl vlastně jedním trestem. Rozkázala jsi mi, ať si lehnu na záda na lehátko. Ruce podél těla jsi mi pod stole připoutala, takže utéci jsem nemohl…Nohy jsi mi lehce rozevřela a také připevnila ke stolu. Takže jsem tam ležel roztažený a bezmocný jako ta nejposlednější děvka.

A tu jsi právě ze mě chtěla mít. Chtěla jsi mě mít jen pro sebe, abys mi mohla vrátit moji péči z minula. Někdy byla trochu ostřejší a dnes to také pocítím. Věděla jsi, kde jsou všechny oleje, takže jsi šla na jistotu. Vzala jsi kokosový, který se lehce roztírá a podmanivě voní.

Poznal jsem ho právě podle té vůně. Začala jsi mi ho roztírat po těle a užívala sis mé slastné chvění. Moc dobře jsi věděla, kde se máš zastavit a chvíli setrvat s pohyby – a nešlo jen o rozkrok, který byl už dostatečně napřímený.

Zalíbily se ti moje bradavky – moc dobře sis pamatovala, že jsou mojí erotogenní zónou. Lehce jsi kolem nich kroužila prsty, sála jsi je rty…Když jsi viděla, že se těch dotyků nemůžu nabažit, tak jsi přitvrdila…Tvé zoubky, silné sání a drápky udělaly svoje. Červené rýhy po ostrých prstech přibývaly na hrudníku a ty sis to užívala. Stejně jako já, přestože nešlo o žádné bezbolestné dotyky.

Když jsi se nabažila mých napružených (a teď notně rudých a potrápených) bradavek, bylo jasné kam budeš směřovat. Nebylo pochyb. Letmé dotyky v mém odhaleném klínu. Stála jsi mezi mými roztaženými nohami, takže jsi mě měla pěkně v hrsti. Za chvíli nešlo jen o slovní obrat a držela jsi mě pěvně za penis a varlata a zkoušela jsi, jak moc silně mě můžeš tisknout.

Pokračování příště… když o něj budete stát 😉

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: