Elegantní ženský doplněk, který nejde vidět? Venušiny kuličky!

Když řekneme ženský doplněk, mnozí z nás si představí kabelku, náušnice nebo třeba boty na vysokém podpatku. Už jen málokdo odpoví Venušiny kuličky. Přitom jsou Venušiny kuličky neodmyslitelnou součástí většiny žen.

Ostych i obavy jdou stranou a v ženských kabelkách byste krom mobilu a líčidel nalezli i Venušiny kuličky, teda pokud by zrovinka neplnily svou funkci. Venušiny kuličky jsou určeny k zavádění do pochvy a krom toho, že přinášejí příjemnou stimulaci a jsou nenahraditelnou erotickou hračkou, mají i zdravotní přínos. Vše ale hezky postupně.

Obsah článku

Venušiny kuličky v dobách minulých a dnes

Venušiny kuličky jsou dnes vyrobeny z plastu, kovu nebo silikonu. Koupit si můžete nejrůznější velikosti, kuličky duté i plné. Nejčastěji se prodávají v páru, vybrat si však můžete i variantu s více kuličkami. A právě kvůli tomuto všemu můžete nabýt pocitu, že jsou Venušiny kuličky výmyslem moderní doby, opak je však pravdou. Vždyť Venušiny kuličky byly používány ženami staletí před námi. Tehdy se však lišilo jejich provedení. Dokázaný je nález Venušiných kuliček ze zlata i stříbra, klasickým materiálem však bylo i dřevo, slonovina i oblázky.

Stimulace pochvy

Jelikož jsou Venušiny kuličky vyrobeny z bezpečného materiálu, jsou určené pro celodenní nošení. Žena si je do pochvy může zavést v rámci každodenního rituálu, kdy si vyčistí zuby, nalíčí se a použije Venušiny kuličky. Ty nenápadně zmizí v pochvě a pokud si nebudeme všímat ženina blaženého výrazu při nošení, ani nepoznáme že je žena používá. Ačkoliv kuličky nejsou určené k vytvoření přímého orgasmu, i tak jej můžete zažít. Vždyť zkuste si mít ve vagíně dráždivý předmět a neoddat se vzrušení!

Erotické hrátky 

Muži, ač kolikrát nemají ani tušení, kdo jim fušuje do jejich partnerky, manželky, milenky…nakonec přítomnost Venušiných kuliček ocení. Vzrušené vzdechy a slastné lapání po dechu vezmou za své. Muž je může ženě opakovaně do pochvy zasouvat a vytahovat. Venušiny kuličky jsou tak nepostradatelnou erotickou hračkou, která v ložnici nesmí chybět.

Zpevnění pánevního dna

Možná se budete divit, ale Venušiny kuličky nejsou určeny pouze k sexuálním hrátkám, nýbrž jsou i zdravotní pomůckou, kterou používají ženy bez zájmu zpestřit svůj sexuální život. Přítomnost Venušiných kuliček v pochvě výrazně přispívá ke zpevnění pánevního dna. Využívají jej ženy, které chtějí prohloubit své pocity při milování, ženy s inkontinencí, ženy po porodu a podobně. Venušiny kuličky jsou tak gynekology doporučovanou zdravotní pomůckou.

Elegantní ženský doplněk, který nejde vidět? Ani kabelka, ani náhrdelník, nýbrž Venušiny kuličky! Že vy je ještě nemáte? 

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: