Umělé vagíny nejsou jen pro samotáře: Pomohou vám s udržením vztahu

Snad každému zadanému muži se někdy stane, že si nemůže dopřát sex. Partnerka může mít své dny, může být přepracovaná, v těhotenství nebo nemocná aj. Obzvláště při dlouhé absenci sexu se začne jeho nedostatek odrážet na samotném vztahu, vznikají partnerské hádky, neshody a atmosféra v domácnosti jen houstne.

Vztah muže a ženy by nikdy neměl být jednostrannou láskou nebo sobeckým dožadováním citů, když si to jeden nepřeje. Při dlouhodobém odmítání sexu ale často dochází k nejhoršímu a kromě výčitek se může objevit také nevěra nebo dokonce rozchod.

Umělá vagína pro udržení vztahu?

Drtivá většina mužů pravidelně masturbuje a to již od brzké puberty. Jedná se o velmi vzdálenou imitaci sexu, která sice vede k ejakulaci, ale jen těžko se vyrovná skutečnému sexu. Muži zvyklí na sex se jen těžko vzdávají krásy ženského těla a myšlenka masturbace namísto sexu je v mnoha případech neuspokojivá.

Stejně tak, jako se neukojené ženy rády obrací na pomoc erotických pomůcek, tak i pro muže existuje podobné řešení a sice umělá vagína. Díky pokročilé výrobě jsou umělé vagíny již precizní simulací skutečného pohlavního styku a napomáhá tomu i reálný vzhled vagíny. Možná to zní divně, ale pokud se vztah dostane do kritické situace, může být právě pomoc umělé vagíny záchranným kruhem pro udržení vztahu.

Jak muži umělou vagínu darovat?

Umělé vagíny jsou dnes již velmi malé a skladné pomůcky, které se snadno schovají i v nočním stolku. Pokud se obáváte, že by mohl muž na umělou vagínu zareagovat negativně, vyzkoušejte jí spolu a budete mít záruku, že si ji oblíbí. Můžete ji kombinovat společně s orálním sexem a postupně partnera nechat, ať si na ní zvykne. Jedná se o jednoduchá řešení problému. Pokud následně nebudete mít možnost dopřát si partnerský sex, nebudete se muset obávat dalších hádek, rozchodu či nevěry. Partner sáhne po své umělé pomocnici, a váš vztah tak přečká každé zemětřesení.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: