Druhy vibrátorů: Nejmodernější se vrtí podle hudby

Vibrátor se v moderní společnosti stává velice užitečnou erotickou pomůckou. Už dávno se nejedná jenom o nástroj pro ženy, které se řízením osudu cítí osamělé a mají své sexuální potřeby. Naopak. Právě v oblasti vibrátorů se objevují nové a nové možnosti, které probouzejí sexuální hravost a fantazii. Nepřeberné množství vibrátorů splní téměř každé vaše přání a ozvláštní i partnerský sex. Udělejme si proto malého průvodce, který nám vysvětlí, s jakými vibrátory se vůbec můžeme na trhu setkat.

Obsah článku

Maličký se vejde do kabelky

mini-vibrátorNa úvod se zaměřme na minivibrátory. Hodí se zejména pro ženy, které dosud erotické pomůcky nepoužívaly a svět v této oblasti teprve objevují. S pomocí minivibrátoru mohou nalézat kouzlo autoerotiky, seznamovat se pocity svého těla a zkoušet možnosti, které jim udělají dobře. K dispozici jsou různé tvary a velikosti minivibrátorů, výhodou je, že se dají snadno schovat do kabelky.

Intenzivní stimulace správného bodu

Dámy, v jejichž centru pozornosti zůstává především jejich bod G, tedy nejcitlivější místo na přední stěně vagíny, určitě velmi ocení zahnuté vibrátory. Jsou vhodné především k dráždění bodu rozkoše, který umí velice účinně přivést ke skutečné extázi. Díky zahnuté špičce je zacílení velice přesné a dráždění proto může být velmi intenzivní.

Ohňostroj rozkoše

Rozhodně není žádnou hanbou, když je žena náruživá a chce si sex užít a vychutnat do posledního okamžiku. I pro takové se najde na trhu vhodný vibrátor, a sice určený pro současnou stimulaci jak bodu G, tak i klitorisu. Zde můžete použít i rotační vibrátory s otáčivou špičkou.

Samostatnou kapitolou jsou v rámci vibrátorů na stimulaci bodu G i klitorisu párové vibrátory. Obvykle bývají menší. Chcete si milování nějak ozvláštnit, rádi byste vyzkoušeli nějaké nové možnosti a nevíte jak na to? Pokud máte chuť, je právě párový vibrátor jednou z možností, jak si užít milování nově a hravě.

Klasika i nadprůměrné velikosti

xxl-vibratorJsou ženy, které ovšem nedají dopustit na klasiku. Umí si s ní jemně pohrát a právě ten klasický standard je přesně to, co jim nejlépe vyhovuje. Tyto vibrátory mají realistický tvar, ovšem mohou být provedeny v různých barvách.

Některá to ale má ráda velké a i taková žena, pro kterou je důležitý velmi hluboký průnik, najde mezi vibrátory kousky pro svoje potěšení. Samozřejmě, že jde o vibrátory nadprůměrných velikostí. Zatímco standardní vibrátory mají obvykle maximální délku asi 17 cm a průměr kolem 3,5 cm, u těch XXL mohou dosáhnout až neuvěřitelných 38 cm délky, průměr potom dokonce až 7 cm.

Vibrace v oblíbeném rytmu

Pochopitelně, že vibrátory mohou mít různý tvar i barvy, tak aby vás nabuzovala už samotná jejich podoba. Je samozřejmé, že si nastavujete intenzitu vibrací, Ovšem v probouzení sexuální fantazie se dá jít ještě dál. Existují například vibrátory, které jsou schopné vibrovat v rytmu vaší oblíbené hudby. Připojí se například i k MP3 nebo k iPodu a můžete si užít muziku i po nejintimnější tělesné stránce.

Nabíjecí šetří životní prostředí

Samozřejmě se vám může stát, že si jednoduše zapomenete koupit baterie do vibrátoru. Podle zákona schválnosti se to stane právě ve chvíli, kdy máte na hrátky tu největší chuť. Pokud patříte mezi zapomnětlivé, existuje jedno elegantní řešení, aby se vám podobná nepříjemnost už příště nestala. Pořiďte si nabíjecí vibrátor. Když to na vás přichází, jednoduše ho strčíte do zásuvky a za chvíli bude v plné pohotovosti jenom pro vás. Navíc může ještě hřát vědomí, že s tímto vibrátorem šetříte životní prostředí. Zároveň si ho můžete dát do kabelky na cesty.

Léčba hysterie

A jedna perlička na závěr. Víte, že se vibrátory používaly na konci 19. století v Americe k léčbě hysterie? Těžko soudit, zda léčba byla účinná. Ovšem jisté je, že kvalitní sex, který si může žena vychutnat ať už s partnerem, nebo při autoerotice, k duševní pohodě rozhodně velkým dílem přispívá.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: