Tajemství bodu G

Na světě není kvalitních milenců, kteří by tajemství bodu G neznali a ačkoliv mohou mít nezkušení problémy s jeho nalezením, budeme vám malými průvodci, kteří vás do jeho tajemství zasvětí. Sex lze vychutnávat na tisíce způsobů a pokud je vaším cílem vyvolat ve vašem protějšku skutečně intenzivní a šťavnatý orgasmus, neobejdete se bez skutečně dobrých znalostí partnerova těla.

Tajemství bodu G

Nyní trochu k té teorii. Bod G mají muži i ženy, nejedná se o smyšlenou erotogenní zónu, ale o oblast těla, kde se nachází velké množství nervových zakončení, jejichž stimulací lze vyvolat intenzivní orgasmus. Muži a ženy mají tento bod pochopitelně na jiném místě a zatímco u mužů je jeho hledání nejjednodušší, u žen je zapotřebí důkladnější experimentování a objevování k jeho skutečnému nalezení.

Obsah článku

 Ženský bod rozkoše

Pokud se domníváte, že bod G je na místě klitorisu, tak jste na omylu, klitoris je sice jedním z hlavních bodů ženské rozkoše, ale zdaleka ne tím nejdůležitějším. U ženského bodu G je nejdůležitější, aby ho nejdříve objevila žena sama a to už jenom proto, aby mohla partnera správě navigovat, aby věděl, jak ji ideálně uspokojit.

K hledání bodu lze využít dvou příjemných poloh a to buď na zádech s lehce pokrčenýma a roztaženýma nohama, nebo na všech čtyřech a na kolenu. U většiny žen se bod G nachází zhruba 5 centimetrů uvnitř vagíny od jejího vstupu. Konkrétně je to na přední části vagíny, takže pokud žena leží na zádech, muž by měl mít ruku otočenou dlaní ke stropu a dvěma prstíky pomaličku vstoupit do partnerky. Ideální je použít lubrikant nebo prsty přinejmenším naslinit. Muž by měl na přední stranu lehce tlačit a partnerka by ho měla navigovat, dokud místo neobjeví, pokud se nepodaří nalézt napoprvé, nic se neděje. Velmi příjemným drážděním ženy je jemná stimulace bodu G spojená s masáží klitorisu, ke které lze používá palec té samé ruky, nebo ještě lépe jazyk či vibrátor.

5 DŮVODŮ PROČ S VÁMI NECHCE SPÁTCopyright:  / 123RF Stock Photo

Marně přemýšlíte, proč již sex není jako dřív? Či proč vlastně není vůbec? Zde je pět důvodů, proč tomu tak je…

Pokud žena klečí a je na všech 4, tak se může do pátrání pustit sama, v takovém případě musí prstíky tlačit směrem dolů, opět proti přední stěně vagíny. Hledání tohoto bodu vždy považujte za příjemné a to i tehdy, když ho nenajdete. Jeho citlivost, velikost i konkrétní poloha se liší. Pokud jste bod G ještě nehledali, tak nad ničím neotálejte, jeho nalezení vám umožní takovou stimulaci, se kterou bude každý orgasmus vstupem do ráje a možná se dočkáte i opravdu mokrého vyvrcholení, pokud se naučíte tuto oblast dostatečně stimulovat. Zapotřebí je jen pravidelný trénink s partnerkou.

 Kde mají muži bod G

Zatímco u žen je bod G uložen v jejich svatyni, u mužů se nachází několik centimetrů za řitním otvorem. Zkušené milenky již vědí, jak tuto oblast stimulovat, ale u mnoha párů vyhraje stud, který zabrání prozkoumávání tohoto bodu.

U mužů není bodem G místo s bohatou nervovou hustotou, ale bodem, kde lze nahmatat prostatu. Muži si mohou bod G nahmatat i sami, když vstoupí do otvoru tak, že bříška prstů budou směřovat dopředu. Zhruba po 4-6 centimetrech hloubky, lze nahmatat vystouplou prostatu, kterou lze přes konečník stimulovat. To by měli vzít v potaz především partnerky.

Pokud chtějí mužům dopřát ten nejkrásnější a nejintenzivnější orgasmus s masivním výronem semene, tak je ideální před vyvrcholením zasunout dva prstíky do partnerova těla. Pokud vás zajímá, co stimulací prostaty dosáhnete, tak je to především její kontrakce, na jednom místě, jako byste měli ovladač od prostaty a močovodů. Pokud spojíte stimulaci prostaty s masáží či orální stimulací varlat, muž bude v sedmém nebi.

Problémem mnoha mužů je skutečnost, že se této praktice brání, ale dokud ji neokusí, tak neprožijí skutečně intenzivní vyvrcholení. Často si spojí vstup do anální oblasti s čímsi homosexuálním, ale jedná se o zcela zbytečné uvažování. Ženy by měly pamatovat na pozvolný vstup do partnera. Důležité je použití lubrikantu a rovněž i hygiena. Pokud s partnerkou rádi experimentujete, pravděpodobně jste odhalili, že anální kolík, či robertek, má v pánském otvoru mnohem lepší využití, než u žen.

 Jak k bodu G přistupovat

Bod G tu není od toho, aby se zanedbával, výrazně zlepší sexuální život a samotné sexuální hrátky tak nabudou do zcela jiných rozměrů. O sexu se se svým protějškem nebojte hovořit a to jak během styku, tak i mimo něj. Vzájemné porozumění a sladění je pro kvalitní soulož důležité. Nezapomínejte i na skutečnost, že sex se odehrává především v mozku a kombinace milostných praktik je ideální možností, jak si sexuální dobrodružství užijí oba partneři nejvíce.

4 Comments

  1. petmk 14. 1. 2015
    • Roman 15. 1. 2015
  2. Lary 15. 1. 2015

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: