Intimní chvilky ve stylu „Padesát odstínů šedi“, aneb erotické pomůcky v ložnici

Kniha Padesát odstínů šedi vzbudila velkou vlnu vzrušení zejména u ženských čtenářů. A zatímco si pánové mysleli, že jejich  ženy čtou obvyklou, pouze lehce vzrušující červenou knihovnu, ony se oddávaly sexu s panem Dokonalým a věříme, že jen málokterý muž si dal spojitost oné knihy s partnerčiným následným vzrušením. Poté co se objevilo filmové zpracování stejnojmenné knihy, už žádný muž nemůže předstírat že dokonalý týpek jménem Grey neexistuje, ač pouze jen v ženských představách. Proto doporučujeme vzít situaci do vlastních rukou. Vždyť intimní chvilky ve stylu ‘padesát odstínu šedi' si můžete užít i ve vaši ložnici.

Každý kdo četl knihu nebo viděl film Padesát odstínů šedi moc dobře ví, jaké techniky a pomůcky se tam při sexu používaly. Bondáž, bičíky nebo venušiny kuličky se objevily na scéně a ne jen jednou. Víte ale, že si tytéž pomůcky můžete pořídit i do vaší ložnice?

Obsah článku

Návštěva e-shopu nebo nákup přes internet? 

Jak se ale k sexuálním pomůckám dostat, aniž byste podstoupili červené tváře a ostych v kamenné prodejně? Zatímco někdo  v prodejně  nakupuje bez studu, jiný se tohoto nákupu zdráhá. A ačkoliv vás můžeme ujistit, že personál v těchto obchodech je nanejvýš příjemný a ochotný vám pomoct,  na druhou stranu vás chápeme. Nakupovat erotická pouta, důtky a vibrátory není to samé, jak nakupovat chléb a rohlíky. Proto doporučujeme nákup přes internet. Veškeré objednané zboží vám přijde na vámi určenou adresu, vše je intimně zabaleno a tak se ani vaše zvědavá tchýně nedozví, že vám právě doručili erotickou pomůcku.

Co v ložnici nesmí chybět?

Ale co by v ložnici nemělo chybět, abyste vykouzlili atmosféru podobné té jako v knize Padesát odstínů šedi?

Bondáž – pan Grey byl pověstný svou touhou partnerku neustále svazovat. Proto i vy nezůstávejte pozadu. Svou ženu, partnerku, milenku svažte lanem nebo pouty, použít můžete i bondážovací pásku nebo sety k tomu určené. Svázané ruce a následná bezmoc je tak vzrušující u obou. Svázat můžete ruce nebo nohy, využít však můžete i okolní nábytek, zejména železný rám postele. Bondážovací produkty jsou v e-shopu vždy bezpečné a pokud jsou používány správně, nehrozí žádné poranění. Koneckonců dominantní může být i žena, která bondáž řádně využije.

Bičíky, důtky a plácačky

A pak už jen stačí partnerce nebo partnerovi pořádně naplácat. Mírná bolest je tak vzrušující, ukažte jak moc byl partner/ka zlobivý/á a dejte jemu/ji co proto. K tomu poslouží speciálně upravené bičíky, důtky a plácačky, které krom mírného zčervenání kůže způsobí i pořádné vzrušení.

Venušiny kuličky

Věděli jste, že byli Venušiny kuličky používány již v minulosti? Ano tato erotická pomůcka byla velmi oblíbená a své místo má jisté i v ložnicích v 21. století. Venušiny kuličky nejsou určeny pouze k erotickým hrátkám, jejich pravidelným používáním ženy posílí pánevní dno. Lze je nosit po celý den. Výsledkem je příjemná masáž vagíny, posílené pánevní dno a intenzivnější prožitek z orgasmu.

Maska na oči

I erotická maska na oči dodá intimní hře grády. K dostání jsou nejrůznější masky, které znemožní vidění. Nevědomost a tma je tak vzrušující, najednou se všechny dotyky zintenzivní. Dnešní trh nabízí masky na oči v nejrůznějším provedení pro něj i pro ni.

A pak jsou tady vibrátory, dilda, kroužky a jiné erotické pomůcky

Výše zmíněné produkty se více či méně objevily ve filmu nebo knize Padesát odstínů šedi. Jen toho se však držet nemusíte. Porazte filmového pana Greye, když už ne kontem na účtu, tak erotickým vybavením. Doma můžete mít nejrůznější vibrátory, dilda, kroužky, erotické prádlo, penisy, afrodiziaka, masážní oleje, erotické šperky, doplňky a další neodmyslitelné pomůcky. Ty mají jediný úkol – intimní chvilku zpříjemnit, prohloubit prožitek z orgasmu a zvýšit počet sexuálních dobrodružství. A jaké erotické pomůcky máte doma vy?

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: