Home > Erotické hry > Erotická hra: Hříšná Jenga

Erotická hra: Hříšná Jenga

hříšná jenga erotická hra

Erotická hra Hříšná Jenga je upravená verze klasické hry pro páry a skupiny Jenga, kdy hlavní princip hry je vytahovat dřevěné kostičky tak, aby věž nespadla, když spadne, prohráváte. Hříšná Jenga se v podstatě moc neliší od té klasické, ale jelikož se jedná o hříšnou tak na kostičkách jsou nejrůznější erotické úkoly.

Každý kdo si vytáhne kostičku tak zjistí úkol, který musí splnit, pokud jej nechce splnit musí odložit jednu část svého oblečení. Před začátkem hry je dobré si mezi sebou ujasnit dvě věci. První jsou kusy oblečení, které si sundáte, pokud nechcete splnit úkol – ponožky se počítají jako jeden kus oblečení, nepočítá se kapesník a jiný obsah kapes atd., vše záleží na tom jak se domluvíte. Druhou nejdůležitější věcí jsou úkoly, které musíte splnit pokud Vám věž spadne. Například erotická masáž partnerovi, striptýz nebo cokoli jiného co Vás napadne a na čem se společně domluvíte.

Jak už bylo zmíněno, pokud Vám Jenga spadne, prohráváte a jako trest musíte splnit úkol, na kterém jste se před začátkem hry domluvily – masáž, striptýz atd.. Hru lze hrát jak ve dvou tak i ve více lidech, hodí se proto i na odvážné párty třeba na chatě nebo dovolené.

Hříšná Jenga určitě bude bavit Vás i vašeho partnera, zejména proto, že nabízí jak erotické úkoly, tak je v podstatě i svlékací hrou. Celkem Hříšná Jenga nabízí 48 dřevěných kostiček, tedy úkolů což je dost na to aby Vás to zabavilo na delší dobu, nebo oživilo nudnou párty. Výhoda Hříšné Jengy je i ta, že pokud zrovna nechcete hrát erotickou variantu, lze jí použít i jako klasickou Jengu, jen s tím rozdílem, že se nikdo nebude svlékat nebo plnit erotické úkoly.

Hříšná Jenga se dá hrát ve dvou i více lidech, doba hraní je odhadována na 10 – 20 minut, ale záleží na Vás jestli tak dlouho vydržíte, nebo už po pár úkolech se raději budete věnovat něčemu jinému 🙂

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: