Home > Erotické hry > Erotická hra: Hříšné kostky – Kámasútra

Erotická hra: Hříšné kostky – Kámasútra

kámasútra hříšné kostky

Další erotickou hru, kterou si s partnerem můžete zahrát nebude asi potřeba nijak dlouze představovat a nebo vysvětlovat. Jedná se o klasické kostky, ale jelikož je v kategorii erotických her, tak se nebude počítat, ale sexovat.

hříšné kostkyHříšné kostky: Kámasútra je velmi jednoduchá hra, která obsahuje dvě kostky, na jedné kostce se volí poloha, druhou určíte místo kde ke všemu dojde. Je to tak snadné, až to možná některé z Vás odradí, ale právě v jednoduchosti je síla a tahle hra je daleko zajímavější než se možná na první pohled zdá.

Stereotyp do postele nepatří!

Tímhle heslem se musí řídit každý pár, ono kdo by také stál o stereotypní sex bez nápadu, jiskry po kterém oba hned usnete. Poté co si zvolíte polohu a místo, které by Vás normálně ani nepadlo dojde okamžitě u každého k pocitu něčeho nového, lepšího a i samotný sex bude daleko lepší než ten klasický.

Čím to je?

Je to snadné, každý z nás má určité fantazie. Někoho láká se zkusit milovat v obývacím pokoji na pohovce, v kuchyni na lince nebo třeba na podlaze hned za vchodovými dveřmi. Bohužel většinou se k těmto fantaziím nedostaneme, jelikož se třeba bojíme je před partnerem vyslovit. Právě od tohoto jsou tu Hříšné kostky, které za Vás určí kde se budete milovat.

Kostky také můžou velmi vhodně okořenit Váš společný sexuální život, ukončit jednotvárnost při milování a pomoct k zapálení nové jiskry společného sexu. Další nespornou výhodou stejně tak jako u hry Mini laškování je její velikost a cena. Kostky nezaberou žádné místo, lehce se vezmou na chatu nebo dovolenou a cena nezatíží Váš rozpočet a případně Vás nebude mrzet, že je využijete třeba jen jednou.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: