Home > Vztahy a příběhy ze života > Otec transvestita – příběh z neuvěřitelného života!

Otec transvestita – příběh z neuvěřitelného života!

Těžko si něco takového představit, pokud jste vyrostli v alespoň částečně normální, spořádané rodině. Dívka, jejíž otec takový je, rozhodně neměla a ani nemá jednoduchý život.

Kamilini rodiče jsou již řadu let rozvedení a nekomunikují spolu. Její matka se vdala za bohatého podnikatele. Mají spolu 3 krásné dcery, z nichž dvě se živí jako úspěšné modelky. Kamila svého otčíma nesnáší, připadá jí slizký a nechutný. Její matku na něm ale nejvíce přitahují peníze, takže je docela dost dobře možné, že tyto a mnohé další negativní stránky jeho osobnosti prostě a jednoduše nevnímá.

O tomto tátově kostlivci ve skříni se dozvěděla úplně náhodou a to ve chvíli, kdy se jen tak bezděčně přijela podívat na návštěvu do jeho malého baráčku na maloměstě. Říkala si, že nebude zvonit a překvapí ho. Klíče měla, tak si otevřela a vešla dovnitř.

Nikde nikdo, když tu ovšem uslyšela rachot v ložnici, tak zaklepala a…to, co viděla, jí naprosto vyrazilo dech. Její otec, který byl vždy jejím vzorem, před ní stál v dámské paruce s dlouhými loknami, v černých přiléhavých minišatech s flitry a na nohou měl vysoké střevíce na platformě. Na obličeji měl nános make-upu, stínů a třpytek, až se mu pod nimi jeho přirozený výraz ztrácel.

Nevycházela z údivu, nevěděla, zda se smát, brečet, či si o tom s ním promluvit. Nebyla si jistá ničím, ani tím, že je jeho dcera. Vždy jí připadal jako sečtělý intelektuál, takový seriozní muž v letech, s mnoha životními zkušenostmi.
Vždy jí byl oporou, když potřebovala, především ve chvílích, kdy pro ni matka neměla dostatek času a pochopení, zabývajíc se kariérou svých oblíbenějších dcer, které si získaly obdiv a slávu ve velkém světě slavných a mocných. To pozlátko, které Kamila nazývala pokrytectvím a falší.

Celé dny a noci přemýšlela. Nejen nad otcovým tajemstvím, ale i nad svým životem. Najednou nevěděla, co si počít. Pro matku byla nikdo a pro otce sice znamenala všechno, ovšem jak se k němu má chovat teď? Tvářit se, že se nic nestalo? Že nic neviděla a o ničem neví?

Nemůže to přehlížet a ani on to po ní nemůže požadovat. Byl to pro ni obrovský šok, ale je třeba připustit, že jí ho nechtěl připravit. Nechtěl, aby se to kdy dověděla a možná by to tak zůstalo, kdyby nebyla tak pošetilá a nejezdila k němu na návštěvu bez ohlášení…

Časem to Kamila tak nějak vstřebala a se svým otcem se snaží vycházet jako dříve. Snaží se ho pochopit, ale občas jí to přijde zatraceně těžké. Je to úchylka? Nebo se stal obětí sebe samého, svého vlastního já? Chtěl či měl být ženou a nikoli mužem? Jak to s ním vlastně je? Je transsexuál či jen transvestita? Takových otázek běhají Kamile hlavou spousty. Snad někdy nalezne odpovědi alespoň na některé z nich…

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: