Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Ničeho nelituji

Erotická povídka: Ničeho nelituji

Ten večer neměl být ničím zvláštní. Chystala jsem se do klubu s partou přátel a čekala nějakou zábavu, tanec a alkohol. Třeba si najdu někoho na pár opilých polibků, jako ostatně vždycky. Vím o sobě, že postavu mám pěknou a nijak se s tím netajím, ráda se i odvážně oblékám. Když jsem opouštěla prázdný byt, napadlo mě – Co kdybych si sem někoho přivedla? Spolubydlící u rodičů, cesta tedy volná. Ale to ne, řekla jsem si. Nejsem typ holky, co si vodí chlapce na pokoj.

V klubu jsem se normálně bavila s přáteli jako vždycky, když tu k nám kamarádka Monika přivedla neznámého chlapce asi v našem věku. „Tohle je Pavel, holky, známe se od malička“, představila ho. Byl vysoký, tmavovlasý, kudrnatý. No líbil se mi, o tom žádná. Kdyby ten si mě opřel o stěnu a líbal, nic bych proti tomu neměla, napadlo mě rošťácky.

Večer plynul, něco jsme pili, postupně se sobě ztráceli a zase se shledávali. Zrovna, když jsem byla jen se dvěma přítelkyněmi, zahlédly jsme Pavla s jeho kamarády, jak se blíží přímo k nám. „Holky! Já vás rád vidím!“ volal rozjařeně. Každou objal, jen mě si přitáhnul trochu blíž. Využila jsem šance a vyskočila mu do náruče. V další vteřině jsme se už náruživě líbali, jeho horký jazyk mi prozkoumával ústa. Po chvilce mě zase pustil a vrátil se ke svým kamarádům, já zase k těm svým. No vida, to nebylo špatné, pomyslela jsem si spokojeně.

Po půlnoci musela jít Monika, ta, co nám Pavla představila, domů. Šli jsme ji s Pavlem vyprovodit. „Monii, že mě u sebe necháš přespat? Jen dvě hodiny, pak musím do práce, prosím!“ žadonil Pavel. „Kdepak, je u mě na návštěvě otec, to nejde“, zamítla Monika jeho žádost.

„Můžeš zůstat u mě!“, vypadlo ze mě. Ani jsem nezaváhala, možná za to mohl alkohol, možná prostě touha po dobrodružství. „Vážně můžu? Díky Lucie, pustíme si film, já si chci pustit film!“, děkoval Pavel. Tak film, no uvidíme, beztak jde každému jen o jedno – ušklíbla jsem se v duchu. Moje lehce opilé já ale zjevně ztratilo zábrany, proč ne?

Cestou ke mně jsme si vesele povídali a smáli se, doma se Pavel skutečně natáhnul po notebooku a vybral film. „Nevadí?“, zeptal se, když mě objal kolem ramen. Oba jsme sice sledovali obrazovku, moje myšlenky ale byly jinde. Zatímco jedna jeho ruka odpočívala na mém rameni, druhá mě jemně hladila po stehně. Když mě začal líbat na rameno, Spidermanovy problémy jsem úplně pustila z hlavy.

Po pár dalších polibcích odhrnul látku mého topíku s výstřihem a vzal jedno mé ňadro do pusy. Rychle jsem se hadříku zbavila a on mě začal hladit po nahé hrudi. Jeho ruka sjela přes moje břicho až ke klínu, začal mě dráždit přes látku kalhot.

Pomohla jsem mu svléknout mi je i s kalhotkami a nechala ho dráždit mi klitoris prsty. Ty zajížděly i dovnitř do mé mušličky a já vzdychala slastí. Dostal se hluboko dovnitř a pořádně zarejdil kolem dokola, myslela jsem, že mi otřásl všemi orgány. A já vzdechla zároveň bolestí i palčivou rozkoší.

 Sedla jsem si na něj obkročmo a nabídla mu bradavky k cucání, chtěla jsem od něj všechno. Sama jsem mu zajela rukou k rozkroku a začala přes kalhoty masírovat, i když takhle iniciativní jsem ještě nikdy nebyla. Občas mě plácl po zadečku a polibky vystřídaly hladové kousance do krku. Nehty se mi zarýval do zad, byl divoký. A mně se to líbilo.

Ve chviličce byly i jeho kalhoty pryč a on uvnitř mě. Lehla jsem si na záda, aby mohl být nade mnou. To jsem vždycky chtěla, aby si mě někdo vzal a dělal co chtěl, abych se nemohla hýbat a musela mu podlehnout. On mi přesně tohle dopřál a zuřivými pohyby se probíjel dovnitř mně. Tak úžasný pocit jsem nikdy necítila, chtěla jsem zároveň utéct a zároveň aby nikdy nepřestával. Až později jsem si uvědomila, že jsem musela docela nahlas křičet. Tak bouřlivý orgasmus jsem ještě nezažila.

Bylo to poprvé v mém životě, kdy jsem něco takového dovolila chlapci, s kterým jsem se znala jen pár hodin. Ale ničeho nelituji.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: