Erotická povídka: Baculatá kamarádka

Již od základní školy mám velmi dobrou kamarádku, se kterou jsem byl v kontaktu celou střední školu a i teď když oba pracujeme. Hodně často si píšeme, zajdeme o víkendu na pivo nebo zajedeme společně někam na výlet. Je parádní mít si s kým popovídat a Zuzka je typ holky, které můžu říct úplně všechno.

Zuzka je typická holka, která sice nepobrala mnoho krásy, je trochu při těle, ale perfektně se s ní povídá, a můžu jí říct úplně všechno a vím, že to nikomu dalšímu neřekne ani mě třeba neodsoudí za moje, mnohdy kontroverzní názory. Už na základní škole jsme si padli do oka a od té doby se naše přátelství nikdy nepokazilo.

Jelikož jsme oba nikdy neměli dlouhodobý vztah občas nás napadne, že nakonec to třeba dáme společně dohromady, ale vždycky jsou to jen spíše legrácky, a osobně mě Zuzka moc ani nepřitahuje a spíše jí beru jako kamarádku a myslím, že ona to má úplně stejně.

Jednou jsme si v pátek psali, co budeme dělat o víkendu a jestli třeba někam nezajdeme, po chvilce psaní napsala, že se známe už dlouho a nikdy jsme toho „nevyužili“ což jsem moc nepochopil a zeptal jsem se, jak to vlastně myslí, zcela otevřeně napsala, že má volný byt a jestli bych se nechtěl stavit. Trochu mě to překvapilo, i když nějaké podobné návrhy už někdy v minulosti padli, nikdy jsme se k ničemu nedostali.

Sám jsem moc ani nevěděl jestli vůbec chci, ona jak už jsme psal není moc hezká a ani mě moc nepřitahuje, a nad společným sexem jsem nikdy neuvažoval. Nechal jsem to tedy vyšumět a čekal, jestli jí to taky pustí. V sobotu ráno mě opět napsala, že má volný byt a že by toho chtělo využít. S trochou strachu jsem jí napsal, co si od toho slibuje, odpověď byla jednoznačná, krátká a výstižná – sex.

Nechtěl jsem to moc rozebírat, tak jsem jí neodpovídal a všechno si prvně promýšlel v hlavě. V hlavě jsem si udělal seznam věcí pro a proti, proti hodně převahovali, ale na straně pro byla jedna důležitá věc, už jsem sex dlouho neměl a teď mám možnost bez dlouhých schůzek, čekání zasunout. Jak už to bývá, pro zvítězilo a já jí odepsal jaký je tedy plán.

Dojdi ve čtyři a vem kondom, odpověď krátká, a výstižná. Měl jsem hodně času, tak jsem se podíval na jeden díl seriálu, šel do sprchy, oholil jsem se a pomalu se blížil čas, kdy musím vyrazit, abych u Zuzky byl ve čtyři. Byl jsem nervózní, vůbec jsem nevěděl co mě čeká, jaké to bude a jen si přál aby to třeba neohrozilo naše přátelství. Na druhou stranu jsem byl tak nadržený, že jsem všechny obavy rychle hodil za hlavu.

Když jsem přišel, otevřela jako by mě vůbec nečekala, na sobě měla staré rifle, tričko jako by jí bylo 12 let a celkově vypadala překvapeně. Pozvala mě dál, že si mám sednout do obýváku, že hned přijde. Po chvilce se objevila načesaná, namalovaná a už v lepším oblečení. Hned z ní vyhrklo, že rodiče dojedou za hodinu takže máme málo času a mám jít do pokoje.

Bylo to hodně uspěchané a než jsme si stihli cokoli říct už jsme leželi na posteli a líbali se. Po chvilce jsem jí rukou zajel pod kalhoty a začal jí dráždit pochvu prsty. Ona na oplátku rukou hladila můj penis a pevně se ke mně tulila. Po pár minutách jsem jí rozepnul kalhoty a sundal je, poté následovalo hned tričko, rukou jsem jí hladil prsa a druhou stále dráždil pochvu. Času bylo stále méně, tak mě řekla, že si mám sundat kalhoty a tričko a nasadit si kondom, že za chvilku dojedou její rodiče a nechce, aby nás načapali.

Vniknul jsem do ní opatrně, aby jí to nebolelo a jak mile byl můj penis v ní, začal jsem rychle přirážet, její nehty se zarývali do mých zad a já stále rychleji a rychleji přirážel. Oba jsme věděli, že času máme málo tak asi ten pocit nás hnal dopředu a i rychlost tomu odpovídala, jako by jsme to dělali někde na veřejnosti kde nás může kdokoli vidět. Ani ne za pár minut bylo po všem, moc dobrý pocit jsem z toho neměl, ale to o co mi šlo jsem splnil – udělal jsem se. Na zbytečné mazlení nebylo čas, proto jsme si jen dali pusu, rychle se oblekli a během chvilky jsem už stál ve výtahu a odcházel spokojeně domů.

Fotografie: freedigitalphotos.net

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: