Erotická povídka: Barevná a voňavá vana

Počasí si s námi dělá co chce a to je přesně ta ideální doba, napustit si večer doma vanu plnou horké vody a relaxovat. Na první pohled jsem se zamilovala do masážního oleje s vůní granátového jablka a zázvoru a tak bylo o programu dnešního večera jasno.

Takže který olej si přidám do vany je vyřešené. Ale protože mi bylo naprosto jasné, že až můj společník ucítí vůni olejíčku z horké vany, nebude trvat dlouho a přidá se ke mně, hledala jsem ještě nějakou vhodnou hračku na doplnění romantické koupele.  

Oko mi uvízlo na nenápadně vypadajícím šedivém vajíčku, které je ideálním společníkem do vany – plave, vibruje a svítí.

Přišli jsme s miláčkem domů, napustila jsem do vany horkou vodu a přidala olejíček.  Při cestě z koupelny- jako že pro ručník, jsem k vaně nenápadně vpašovala vibrační vajíčko. Tak a už je tu všechno, teď už jen vychutnávat slastnou koupel.

Koupelnou nádherně voněl olejíček a feromony v něm obsažené už taky udělaly své. Jak jsem byla unavená, tak jsem náhle měla tak neuvěřitelnou chuť na sex, že to až nešlo vydržet.

Svlékla jsem se, lehkým stiskem vypínače rozsvítila vajíčko, které okamžitě začalo volně měnit barvy světel a pustila ho do vany. Aby efekt hry světel byl dokonalý, zhasnula jsem koupelnové světlo.

A přesně jak jsem předpokládala, vůně z koupelny za chvíli došla i k miláčkovi, který velmi rychle odložil počítač a „šel mne zkontrolovat“. Když uviděl světelné vajíčko, skoro zavýskl radostí.  On miluje technické hračky. Okamžitě se začal svlékat a zaplul ke mně do vany.

Teď byl ten pravý čas ukázat další funkci vajíčka. Stačí delší dobu podržet vypínač a vajíčko se celé rozvibruje.  Jak jsem měla vibrující vajíčko v ruce, přejela jsem s ním lehce po penisu mého spoluobyvatele vany. Okamžitě byl v pozoru.

Miláček mi vajíčko vzal se slovy, že si chce hrát, a pomalinku mi s ním přejížděl po celém těle. Naskakovala mi husí kůže střídaná s vlnami vzrušení.  Ovšem když se jednou ze tří nožiček vajíčka přiblížil k mému klitorisu, tak už jsem musela zasténat.  Jemné vibrace v kombinaci s teplou vodou dělaly z mého klitorisu orgastický reaktor.

Stačilo, aby mi vajíčkem chvilku přejížděl po broskvičce a orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Jakmile odezněly orgastické vlny z mého podbřišku, otočila jsem si miláčka do pohodlné pozice a na jeho už kamenný penis nasedla.

Byla jsem tak vzrušená, že mi vůbec nevadilo, že voda při každém pohybu cáká  z vany ven a zřejmě pak bude nutné vysušení koupelny. S každým mým dosedem jsem nejen cítila ten velký klacek v sobě, ale i vodu, ustupující mezi těly, která mi krásně hladila již naběhlý klitoris.

Miláček mi zatím vajíčkem přejížděl po bradavkách a zadečku a tím neskutečně umocňoval mé prožitky.  S každým dalším přírazem jsem měla pocit, že vzrušením musím explodovat. 

Ještě dva přírazy, přejetí vajíčkem po zadečku a opět se mě zmocnil orgasmus.  Miláček téměř ve stejnou chvíli také mohutně zasténal  a po chvilce, kdy odeznělo orgastické chvění, jsme společně skoro upadli zpět do vody.

Nemělo to chybu, čert ven vodu na podlaze…..

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: