Erotická povídka: Kámen, nůžky, papír

„Tak co dneska?“, zeptala se ho a šibalsky na něj mrkla. Přesně věděla, co se chystá udělat, ale chtěla ho nechat v domnění, že rozhoduje on.

„Hm, co bys ráda? Nějaký nápady?“

Zvedla se z postele a začala šátrat mezi svými věcmi. Po chvíli vytáhla černou stužku. Podívala se mu do očí a zeptala se: „Kdo bude svazovat a kdo bude svazován?“

Kámen nůžky papír?“

„Kdo vyhraje je svazován?“

„Ok.“

Kámen nůžky papír teď. Jak chtěla, tak se stalo, měla štěstí. Nůžkami mu rozstříhala papír a on jí, k jejímu velkému překvapení, okamžitě chytil za zápěstí a dal jí ruce za záda, tisknouc ji na matraci. Pevně jí svázal ruce a rukou ji začal hladit mezi nohama. Roztáhl jí stehna a koleny je podržel od sebe. Krátká sukně její noční košilky už nezakrývala vůbec nic, takže měl perfektní výhled na její růžové kalhotky. Hladil ji po nich dvěma prsty, cítil, jak je vlhká. Už nechtěl na nic čekat, podebral kalhotky prsty a jedním energickým škubnutím je roztrhl. Zahodil je vedle postele a chytil ji za boky, aby si ji mohl lehce nazdvihnout.

„Chceš mě?“ zeptal se jí rozdivočele. Odpověděla mu jen zahuhňáním, s hlavou v polštáři to ani líp nešlo.

Opřel se jednou rukou o její hlavu, a ještě trochu ji zatlačil do peřin. Druhou rukou si ho pomohl nasměrovat a strčil ho do ní. Vykřikla do polštáře, skoro nebyla slyšet. Přes její nářky pokračoval. Moc dobře věděl, že to chce. Stejně to ale chtěl slyšet. Chytil ji za vlasy a zaklonil jí hlavu dozadu.

„Líbí se ti to?“

„Joo…“

„Chceš víc?“

„Prosím…“ zasténala vyčerpaně. To mu stačilo. Zvedl ji za pánev na čtyři a chytil ji jednou rukou za vlasy a druhou za zadek. Házel si s ní tam a zpátky jako s hračkou. Znovu ji strčil hlavu do polštáře. Cítil, že už to přichází a chtěl ji mít pevně pod kontrolou.

Když byl hotov, vyčerpaně si lehl vedle ní a podíval se jí do očí. Spokojeně se na něj usmála.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: