Erotická povídka: MMS

Nedávno jsem se od jednoho pána, kterého důvěrně nazývám MMS, aneb Muž Mých Snů, dozvěděla, že ideální milenka má splňovat všechna kritéria, které jsme již zmínili v předcházejících povídkách. Nicméně hlavním pravidlem správné milenky je: Vždy po ruce …

Když toto dořekl, nestačil se divit. Záblesk v mých očích signalizoval, že mi nahrál a bude překvapení.

Den před tím jsem se totiž rozhodla, že mou další hračkou do malé soukromé sbírky, bude anální vibrátor s příznačným názvem Back Door. Strategicky jsem ho i nechala v nočním stolku, aby byl po ruce…

Ve chvíli, kdy MMS dořekl svou větu, skočila jsem na něj a velmi rychle ho zbavila oblečení.  Měl mobil v kapse kalhot, a protože je velmi zaneprázdněný a telefon mu neustále zvoní, sahal pro něj, aby ztlumil zvonění.

Toho jsem využila a protáhla pouta skrz židli, nasadila mu je na ruce a tím se mi povedlo ho krásně stabilizovat v poloze s krásně vystrčeným zadečkem.

Neodolala jsem pokušení a párkrát jsem si musela do toho krásně pevného zadečku plácnout. MMS vypadal, že se mu to velmi líbí. Jeho chlouba již krásně vítala nadcházející hezké chvilky v pozoru, jakoby byl skaut – Vždy připraven!

Chvilinku jsem si hrála s varlaty, něžně je okusovala, sála a líbala, po té jsem se dlouhým přejetím jazyka po spodní straně penisu dostala k žaludu. Ten mě bavilo olizovat jako zmrzlinku… připomínalo mi to, že je prý léto.

Když už MMS vypadal, že je na vrcholu blaha, sáhla jsem pro svého pomocníka Back Doora, nanesla na něj kapku lubrikantu, pustila na tu nejnižší rychlost a pomalinku začala stimulovat prdelku, mého společníka. To vše za neustálé péče o jeho penis.

Vibrující špička a rotující kuličky pomalu pronikající do jeho análku a v dostatečné hloubce stimulující prostatu, to bylo to pravé pro dokonalé potěšení. Jednou rukou jsem si hrála s vibrátorem v jeho zadečku, pohybovala s ním dovnitř a ven a zkoušela různé úhly, aby co největší tlak rozmazloval jeho prostatu a druhou rukou mu laskala kuličky a pusinkou dychtivě očekávala jeho vyvrcholení.

Nenechal mne čekat dlouho. Po krátké chvilce se mi v puse rozlilo teplé sperma a MMS vydal opravdu slastný výkřik. To bylo poprvé, ale rozhodně ne naposled, co jsem muže při orgasmu slyšela takto intenzivně zasténat. Mám doma výkonného pomocníka, tak věřím, že se tyto projevy rozkoše stanou pravidlem a že se příště dostane řada i na mě…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: