Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Bidlo 2

S Tondou jsem se časem důvěrně sblížil. Začali jsme spolu mluvit o intimnostech, o kterých jsem předtím v obavách s nikým nemluvil. Na jaře došlo k dalšímu sblížení. Tonda se přede mnou vyhonil a já ho následoval. Od té doby honění opakujeme, pokud u nich doma nikdo není. Přestože se každý staral o svého ptáka, bylo honění ve dvou pro mne nesrovnatelně vzrušující než prohánění péra o samotě. Emoce při sledování Tondy se projevovala u mne stále tvrdým pérem, i když jsem už stříkal. Musel jsem znova přidat další várku semene, abych se uvolnil.

Naše schůzky se dál rozvíjely. Dosud se každý věnoval svému péru. Asi po měsíci takových hrátek Tonda ke mně přistoupil a sáhl po mém vyndaném ptákovi. Byl to tak velký popud, že mi ocas naběhl během pár vteřin. Celým tělem mi projel blesk a chvěl jsem se napětím po celou dobu, co mi držel čuráka. Bylo to něco nového, maximálně vzrušujícího a neskutečně dráždivé. Poprvé mi držel penis někdo jiný než já.

Tonda mi z hlavičky pomalu stahoval předkožku, objížděl prstem lem a vrchol žaludu a masíroval tvrdý klacek. Mravenčení se mi šířilo celým tělem a pánví jsem vrážel ocas do jeho sevřené dlaně.  Stále mne jednou rukou držel a druhou si mastil svůj klacek. Netrvalo to dlouho a Tonda o hodně dřív než když jsem si honil péro, sám u mne dosáhl vrcholu. Já začal stříkat velké dávky před sebe. Několika stříkanci zasáhlo moje semeno jeho obnažený rozkrok.

V návalu vzrušení a bez přemýšlení jsem dal Tondovi pusu. Bylo to bezprostřední a nečekané. Jindy bych se za to styděl. Ale teď při vrcholu vzrušení a nádherném orgasmu pusa k tomu automaticky patřila. Byla to neplánovaná pusa od srdce. Cítil jsem k Tondovi vekou důvěru. Pokud jsem měl dřív dostat od někoho pusu, například od tety, odvracel jsem se a nechtěl, aby mne políbila. Předtím ode mne pusu také nikdo nedostal a nikoho jsem ani náhodou nepolíbil.

Po mém vystříkání mne Tonda pustil a začal intenzivně pracovat na svém péru. Držel svůj ocas proti mně a on postříkal mého stále stojícího čuráka. Začali jsme se tomu smát. Bylo mi neskutečně nádherně. Vnímal jsem tuto akci jako upevnění a přechod na nový stupeň kamarádství.

Bylo už hodně hodin a já pospíchal na vlak. Doma jsem se chtěl osprchovat, ale Tondovo semeno na mně už zaschlo. Cítil jsem se dobře a sperma na sobě si nechal. Vnímal jsem to jako dar od Tondy. Pouze kalhoty potřebovaly vyčistit od bílých skvrn. Večer jsem usínal s blaženým pocitem a v noci se mi o odpoledni zdálo. Byl to příjemný sen a ráno jsem vstával ve dvou.

Sami v domě u Tondy jsme si užívali nerušeného soukromí. Tady, když mi Tonda chytil mého ptáka, tak jsem mu také sáhl po jeho klacku. Poprvé jsem držel jiného čuráka než svého. Byl to pro mne nový a ohromný zážitek. V dlani se mi příjemná vláčná masa měnila v tvrdý penis.  Vnímal jsem jeho narůstání do délky i v průměru. A to jsem ho jen pevně držel a ještě ho nehonil.  Tonda mi už proháněl ptáka a já ho jemu pouze svíral v dlani a prstech. Mé vzrušení při držení druhého péra se projevilo velkým slintáním mého čuráka, jako bych byl už hotovej.   

Hrál jsem si s kamarádovým ptákem. Pomalu mu přetáhl předkožku a obnažil žalud. Zvětšující se hlava penisu se drala v pevném sevření mezi prsty z dlaně ven. Prsty druhé ruky jsem objížděl uvolněný žalud a jeho výrazný lem. Tonda reagoval vzdechy a potvrzením mého snažení povzbuzováním: ano, ano, to je ono, pokračuj! Pevně jsem držel ztvrdlé péro.

Jen špička žaludu zůstávala měkká a jejím drážděním se objevily na vrcholu čuráka kapky vzrušení.  Čekaly abych je rozetřel po celém ptáku a už ho začal honit. Na to stačila jen jedna ruka, kterou jsem jezdil po tvrdém ptáku a výrazném žaludu. Nádherný pocit při svírání tvrdého péra kamaráda dával i mému penisu nový silný impuls.

Tonda mne stále rychleji honil a blížil se můj vrchol. Já se odklonil stranou a stříkal metr před sebe. V afektu jsem kamarádovi maximálně sevřel jeho chloubu a zrychlil honění. Předkožku jsem mu stahoval co nejdál po mírně zahnutém čuráku.

Za okamžik po mně jsem z Tondy dostal stříkající sperma. Stáli jsme vedle sebe, abychom se nezacákali a naše semeno se na podlaze smíchalo. Při společném vrcholu jsem Tondu políbil. Už jsem se nezdráhal jako poprvé a líbání se stalo součástí našich hrátek. Cítil jsem se fantasticky uspokojenej a byl rád, že mám tak důvěrného kamaráda. Nádherně jsme si užívali ve dvou a já předpokládal, že to tak bude stále.

Plánoval jsem si, že o prázdninách budu jezdit do Dubeče. Ale Tonda měl letět s rodiči na nějaký řecký ostrov. Ještě nikdy neletěl a těšil se na to. Naopak po mně rodiče chtěli, abych s nimi jel na dovolenou do Beskyd. Byl jsem tam před žasem s nimi v zimě lyžovat.

Moc mi to nešlo. Teď už mne nebavilo jezdit kamkoliv s rodiči. A na courání v létě po horách jsem neměl chuť. Mamka tak domluvila se strejdou, abych jel zase k nim na dva týdny na prázdniny do Plané nad Lužnicí. Na oplátku přijede k nám zase bratranec Jirka.

Tak jsem v červenci jel se svým oblíbeným vlakem do Tábora. Tam mne na nádraží vyzvedl strejda a odvezl autem do Plané. Málem mne nepoznal. Nebyl jsem u nich dva roky. Divil se mé velké změny a to výšce. Když se dověděl, že mi ve škole říkají Bidlo, tak se smál, jak mne dobře pojmenovali. Já se přiznal, že tato přezdívka mi víc líbí, než různě krácené a komolené jméno Johan. Pak mi také Bidlo v Plané začali říkat a to mi víc vyhovovalo.

Bratranec bydlí v domě na kraji Plané blízko Lužnice. Ve vile bývá ještě jeho starší sestra Marta, která odjela s tetou někam na dovolenou. Zůstali jsme tak v Plané jako tři chlapi v chalupě.

Ubytovali mne v pokoji sestřenice. Přesunul se ke mně do pokoje i Jirka, abych tam nebyl sám. V pokoji měla Marta dvě postele a místa bylo dost.        

S Jirkou si dobře rozumím pro mnoho podobných zájmů. Hned druhý den jsme zasedli k počítači. To se nelíbilo strejdovi. Připravil pro nás na další dny různé akce. Druhý den po obědě jsme jeli do Tábora a tam nás protáhl po památkách. Další den jsme pomáhali na zahradě. Nejvíc mne bavilo česat třešně. Já se jich nacpal tak, že jsem ani neobědval.

Následující den strejda mne a Jirku vytáhl na ryby. Na konci Plané jsme se vydali lesem proti proudu Lužnice, kde měl strejda oblíbené místo. Rád rybaří a občas s ním chodil i Jirka. Všichni jsme seděli s prutem u vody a já koukal, jak se mají chytat ryby. Strýc asi věděl jak nalákat ryby a chytil dva kapry. Také Jirka měl úlovek. Mně nic přes hodinu nezabralo.

Neúspěšné vysedávání u vody mne přestalo bavit. Naštěstí bylo teplo a já se mohl jít vykoupat. Neměl jsem plavky. Hlavně před strejdou jsem se styděl. Nahého mne viděl jen Tonda u nich doma.  Abych strejdovi a Jirkovi neplašil ryby, vlezl jsem do vody na Adama daleko od nich. Našel jsem mezi stromy palouk a tam vklouzl do vody.

Později ke mně přišel i Jirka. Také si nevzal plavky. Zlákal jsem ho, aby se připojil. Já ve vodě nenápadně Jirku sledoval. Rozhlížel a opatrně se svlékal. Jak šel do vody, prohlížel jsem si jeho ptáka. Vykukoval mu mezi nohama v zarostlém rozkroku

Ve vodě jsme byli několikrát a zde blbli jako malí kluci.  Pokud nám byla zima, zahřálo a osušilo nás sluníčko na palouku. Horší bylo, když vodu zdolávali nějací vodáci. Lužnice líně za splavem plynula, a pokud bylo na vodě víc lodí, dlouho trvalo, než zmizeli z dohledu. Ještě delší dobu jsme museli vydržet ve vodě, pokud nikdo nespěchal a nechával se jen zvolna unášet po hladině. Pak jsme vylezli z vody s minimálními pinďoury. Pozorovali jsme se navzájem. Naši ptáci proti normálu se po zahřátí trochu vzchopili, ale byli stále malí. Nic jsme nekomentovali ani se nebavili o intimnostech. Ale při koupání mezi sebou ztratili vzájemný ostych. 

Potom už nás strejda zavolal, že se jde domů. Než sbalil nádobíčko a nachytané ryby, oblékli jsme se a v pohodě odešli. Doma strejda připravoval oběd a my mu pomáhali se smažením jednoho chyceného kapra. Další uložil do mrazáku.    

Byl jsem v Plané tři dny a ani jednou jsem se nevyhonil. Bránil mi v tom dřívější ostych před bratrancem. Spali jsme spolu v pokoji. Důsledkem toho bylo, že v noci jsem měl poluci. To se mi už dlouho nestalo. Ale po koupání v Lužnici a zbavení se rozpaků před Jirkou jsem se večer už neoblékl.

Nepřikryl jsem se, lehl si na záda a hrál si s ptákem. Jak mne Jirka viděl, hned se přidal. Ležel na vedlejší posteli, sundal si pyžamo a začal se také prohánět. Potvrdil mi, že honění je také jeho pravidelnou činností.

Dřív se musel krotit, protože v tomto pokoji byl původně se ségrou. Ta před lety pokoj získala pro sebe. Zabrala většinu skříní pro své šaty a jiné ženské nezbytnosti. Jirka se přestěhoval do původní komory. Dokoupili potřebný nábytek a Jirka si to upravil podle svého. Jeho menší pokoj mu úplně stačil. Tam se už nemusí na nic ohlížet. My se zde od včerejšího večera jak šel strejda spát, také nikdy nezdržovali.

Jirka si oblékl jen horní půlku pyžama a já se připojil. Sledoval jsem Jirkovo honění a jeho zvětšující se a tvrdnoucí péro. Stranou trčící čuráka má bratranec kratší a více žilnatý. Jeho délka souvisí asi s menší výškou bratrance. A naběhlé žíly na obvodu péra potvrzovaly jeho pevnost. 

To jsem si potvrdil další večer, když jsem si vedle něho sedl a navzájem jsme si mastili své ptáky. Pro mne bylo ohromně vzrušující jezdit rukou po tvrdém vroubkovaném klacku. Pro mne to byl další čurák, kterého jsem držel v ruce. Také Jirka byl nesmírně vzrušen, protože se zatím uspokojoval sám. Zalíbilo se mu to tak, že vzájemné honění požadoval, i když jsme později byli někde venku. Nebyl jsem proti a pak hledali i venku místa, kde nikdo nebyl, a my mohli uvolnit napětí v pytlích.

Týden proběhl k plné spokojenosti, i když se mi ze začátku do Plané moc nechtělo. Jeden den jsem se domluvil s Jirkou, že pojedeme vlakem do Tábora a odtud do Bechyně. Je tam nejstarší elektrifikovaná železnice, o které mi děda vyprávěl a kde také párkrát jezdil. Výlet se protáhl na celý den. Ráno jsme odjeli po snídani, abychom mohli přestoupit v Táboře. Cesta vlakem byla nádherná. Původní trať se klikatí mezi menšími vesnicemi. Začíná pěkným mostem v Táboře a končí ještě větším nad hlubokým údolím Lužnice v Bechyni. Celý den byl čas na prohlídku zámku, lázní, celého města a jeho pěkného okolí.

Chtěl jsem se podívat i na most. Je postaven společně pro železnici i silnici. Přešli jsme na druhou stranu Lužnice. Tady je pěkná vyhlídka na most a zalesněné údolí řeky. Nezůstalo jen u vyhlídky. Jak Jirka zjistil, že v okolním lese nikdo není, nerozpakoval se, sáhl mi do rozkroku a prohmatal ptáka. Já se také nenechal dlouho pobízet a před odjezdem domů jsme se k plné oboustranné spokojenosti vyhonili. Samotné vzrušení bylo umocněno napětím, jestli nás někdo nesleduje.

Potom co se vrátila teta se sestřenicí. Museli jsme se přestěhovat. Teta připravila spaní u Jirky na rozložené válendě. Měla obavy, jak se tam vejdeme. Já tetu ubezpečil, že je tam dost místa pro oba a že nespadneme. Dál měla starost, abychom neseděli dlouho u počítače a vyspali se. My namítali, že jsou prázdniny a můžeme ráno spát. Upozornila nás, že budeme doma s Martou a ta má úkol budit nás v devět, abychom neprospali celé dopoledne. Marta připravovala snídaně a volala na nás s hodinovým předstihem. Nechávala nám čas, než pro nás došla. To bylo pravidlo, které fungovalo.

Večer co jsme přišli do pokoje, jsme ještě neměli chuť spát. Jak v domě nastal klid, začal Jirka s honěním. Nechal jsem ho, aby mne on honil a já se staral o jeho kolík. Bylo příjemné, jak jezdil po mém péru. Natáhl a rozvalil jsem se na válendě a umožnil mu, aby dělal, co chce. Jen před vyvrcholením jsem ho zastavil, abych si víc užil napětí a vzrušení. Následně pokračoval do mého výstřiku. Oba jsme pak spokojeni usnuli. Nevím, jak a kolikrát jsme se v noci převalovali. Když nás Marta ráno volala, spal jsem zády k Jirkovi. Měl přese mne ruku. Než jsme vstali, ještě jsme si pohonili kolíky. Museli jsme vylézt z válendy, aby nás Marta neviděla při honění.

Tak to také pokračovalo další noc. Zapadli jsme na válendu o půlnoci. Teprve po vyhonění klacků jsme zakončili den a spokojeně usnuli. Spodní díl pyžam jsme si už neoblékali. Nechali si jen horní díl, abychom byli oblečeni, kdyby nás Marta šla budit. Jirka vstával dřív a já si rád přispím. Také další den se probudil první Jirka.  Pod dekou vyhledal mého čuráka a začal si s ním hrát. Zdál se mi pěkný sen, který se spojil s nádherným probouzením. Dospával jsem a o mého ptáka se staral jiný kluk. To se mi dosud nestalo. Bylo to fantastické. Po procitnutí jsem se věnoval zase jemu. Nádherné probuzení pokračovalo honěním Jirky. Ještě hodina zbývala do avizovaného budíčku v devět. Jirka raději otočil klíčem. Měli jsme čas se jeden druhému důkladně věnovat. Skopal jsem deku do nohou a odkryl nedočkavé ptáky. Jirka jemně přejížděl po mém klacku a bylo to neskutečně vzrušující. Hrál si i s mým pytlíkem. Oplácel jsem mu stejným drážděním. Jeho menší klacek ztvrdl a držel jsem ho zároveň s kulkami. Postupně střídavě pomalým i rychlým honěním jsme oba vystříkali své semeno do papírových kapesníků. Byl jsem Jirkovi vděčný za tato nádherná rána.

Také večery byly nezapomenutelné. Jít večer do postele s klukem, který ležel vedle mne nahý a kterému jsem mohl kdykoliv zkontrolovat a pohonit penis byl fantastický. Po vystříkání jsem většinou péro Jirkovi nenahonil k dalšímu vrcholu a jen ho několikrát protáhl, abych v ruce držel napružený klacek.

Drželi jsme se spolu a bylo příjemné usínat s dlaní plnou tvrdého nebo odpočívajícího čuráka. Dobře jsem poznal, kdy Jirka už usnul a povolil stisk ruky. Stačilo pak několikrát přejet po jeho klacku a Jirka automaticky pohonil i mého ptáka. To se nám pak oběma dobře usínalo a spalo.

Ráno to bylo obdobné. Pokud někdo šel před ránem na záchod, musel se obléknout, aby neběhal po bytě do půl těla nahý.  Ale hned po návratu jsem se zase svlékl a vklouzl pod vyhřátou deku. Tam jsem vyhledal a chytil bratrancův kolík. Občas jsem našel Jirkova ptáka v plné pohotovosti tvrdého jak kámen. Asi se mu něco příjemného zdálo.

Přisunul jsem se k němu a jeho ruku dal na mého čuráka. Ani se neprobudil a jen mne chytil za klacek a pokračoval ve spaní. Pokud se probudil, pak jsme také znova usnuli a blaženě dospávali při vzájemném držení po ránu nadržených čuráků. 

Jedno ráno jsem očekával další příjemné probuzení. Jirka se budil dřív a při čekání na jeho návrat jsem znova usnul. Vnímal jsem, jak si znova lehl za mne na válendu. Jeho ruka hledala mého ptáka. Obrátil jsem se v polospánku na záda, aby se mi do rozkroku lépe dostal. Už se nerozpakoval, chytil mi hned penis a honil ho. Také já se snažil dostat k jeho kolíku. Mezi nohama jsem ho nemohl najít. Otevřel jsem oči, abych se podíval, jak je ke mně obrácený.

Zastavil se mi dech a snad i srdce. Vedle mne ležela sestřenice Marta. Šok mi způsobil okamžité klesnutí čuráka. Nedokázal jsem hned reagovat. Byl jsem jak v hypnóze. Teprve za chvíli jsem ze sebe vysoukal: „Jak to že jsi tady“. Smála se a odpověděla mi: „Brácha jel k zubaři“ a dál držela povadlé péro. To mi nestačilo. Řekla pak, že by ráda se mnou mrdala. Šokovalo mne to. Nadržený pták mi klesl a nepostavil se ani přes její velké úsilí. Vyptávala se, jestli mám nějakou holku. Po pravdě jsem jí řekl, že ne a že žádnou nehledám. Sdělila mi, že s radostí bude první.

Dosud jsem o žádnou holku neměl zájem. Ani ve snu mně nenapadlo, že by to mohla být také sestřenice. Marta nedbala mých námitek a začala se ke mně lísat. Hladila mne po těle a rukou zajížděla na měkký penis. Snažila se ho nahonit. Nevzdávala to a chtěla mou skleslost aktivně překonat. Vyhrnula si košili a ruce mi dala na svá prsa. Poprvé jsem měl ženské kozy v ruce. Marta je má špičaté a výraznými bradavkami. Mou ruku naváděla také do svého chlupatého rozkroku. Oplácel jsem jí hlazení po těle a mačkal jí kozy. Zajížděl prsty do její štěrbiny, se mi nelíbilo. Rozdováděná se po mně převalovala. Přes její velkou snahu čurák netvrdnul. Měl jsem blok a nemohl ho překonat. Po dlouhém snažení sestřenice si zdůvodnila mé selhání. Poprvé to prý někdy nejde, ale časem se to zlepší. Marnou snahu zamrdat si ukončila odchodem.

Z proběhlého přepadení jsem byl celý den rozhozen. Ani večer jsem s Jirkou nehonil. Nic jsem mu neřekl a šel brzy spát. Teprve ráno při hraní před vstáváním mi Jirka péro postavil. Znova mne dostal do pohody, i když nešlo na včerejší ráno zapomenout. Během dne jsem se vzpamatoval a teprve večer jsem byl znova připraven na hrátky. To se stalo v úterý a já předpokládal, že po úterním neúspěchu budu mít od Marty klid.    

Třetí den odjel ráno bratranec do Tábora k zubaři na kontrolu. Nechal mne v klidu, abych se vyspal. To zjistila i Marta a hned ráno jak odjel, přišla za mnou. Lehla si vedle mne na válendu a hned zalovila rukou do mého rozkroku. Po prvním neúspěchu se nenechala odradit. Dnes to zkusila znovu. Namítal jsem, že se Jirka může vrátit. To ji neodradilo. Věděla, že se u zubaře dlouho čeká. Nakonec mne ubezpečila, že ví, kdy má přijet vlak a že máme dost času. Pak mne uzemnila, že budeme u ní v pokoji.

Odvedla mne do svého pokoje, aby bylo víc místa. Mně se vůbec nechtělo. Nedokázal jsem Martě vysvětlit, proč nechci. Vzpomněl jsem si na dědu, jak nosil domů králičího samce, aby oramloval naše samice. Vyptával jsem se v této souvislosti na další zvířata, jak to dělají. Nejvíc mne zarazilo, když mluvil o krávách. Vím, že k nim jezdil inseminátor. Ale dřív prý vodili býka ke kravám, aby je obskočil. Připadal jsem si nyní jak mladý býk vedeného k jalovici.

Martina se nechovala jako nezkušená. Je o dva roky starší a už asi něco zažila. Odvedla mne do pokoje a chtěla, abych jí pomohl s posunutím postele. Na sražených postelích bylo víc místa. Přikrývky dala stranou a nechala jen polštáře. Stáhla si noční košili a mně sundala zbývající horní díl pyžama. Zůstali jsme nazí. Lehla si na postel a mne přitáhla k sobě. Měla pěknou pevnou postavu. Objemný hrudník se stojícími prsy přecházel do polovičního pasu. Boky se jí rozšiřovaly a mezi nimi se v rozkroku černalo husté ochlupení.

Začala mne hladit po celém těle. Od hlavy dolů. Nepospíchala. Zdržela se na mé hrudi. Objížděla jednotlivé bradavky a pak je začala cucat. Pomalu se přesunula k pupku a následně chytla mého ptáka. Čekala, že začnu reagovat. Byl jsem z toho nervózní. Nehnutě jsem ležel. Penis zůstal vláčný a netvrdnul. Dala si moje ruce na prsa. Sama začala mé ruce posouvat po jejích kozách. Neuměl jsem určit jejich velikost. Do dlaně se mi vešla téměř celá koza. Už jsem její prsa poznal minule. Má je pevné, teplé se špičatými hroty.

Stále jsem se nedokázal uvolnit. Moje dřívější představy, jak šoustám holku jako můj brácha byly úplně vedle oproti dnešní realitě. Dřív jsem snil, jak uspokojuji jednu holku za druhou. Marta mi začala honit penis. Naváděla moji ruku do svého rozkroku. Naklonila se bokem, aby byla lépe přístupná. Víc mne zajímala její prsa než dráždění štěrbiny. Během těchto hrátek nebylo péro dostatečně napružené. Marta se na něj zaměřila. Její aktivita prozrazovala jak je nadržená a jak chce mrdat. Dosáhla svého záměru. Čurák se jejím úsilím změnil v pevný klacek.

Už jsem byl připraven splnit její požadavek a potřebu. Lehla si na záda a rozevřela nohy. Mně řekla, abych si klekl mezi její nohy a pomalu na ni zalehl. Nemohl jsem se trefit do pochvy. Trčícím ocasem jsem jezdil po chlupatici. Uchopila čuráka a zavedla ho správným směrem. Pak už jsem začal samovolně přirážet. Ještě mne nohama sevřela okolo boků. Snad abych nevyklouzl nebo akci dřív neukončil.  Nejdřív jsem opatrně zajížděl mezi mokré pysky. Obával a nevěděl jsem, jak budu překonávat její panenství. Ale do Marty jsem se bez překážky dostal. O její panenství se dřív postaral někdo jiný. Pak jsem pomalu zasouval penis do pochvy. Trvalo to dlouho. Později jsem zrychlil. Frekvence, důraz a síla přirážení narůstala. Už jsem to nekontroloval.

Marta vzrušením hekala a kroutila se pode mnou. Povzbuzovala a vykřikovala: píchej, šoustej, mrdej mně. Splnil jsem její prosby. Všechnu mrdinu jsem do ní vystříkal. Pak jsem na Martu klesl a oddechoval. Povolila moje sevření. Natáhla nohy a nechala mého ptáka odpočívat v pochvě. Sevřela mne ale rukama a přitahovala na pružná prsa. Děkovala mi četnými polibky. Po částečném zklidnění Marta pokračovala s líbáním. V ruce si hrála s uvolněným a vláčným čurákem. Snad čekala, že se znovu vzchopí a budeme pokračovat. Ruku mi dala do rozkroku a čekala, jak budu do kundy zajíždět alespoň prsty. Na to jsem neměl chuť. Byl jsem rád, že jsme už skončili.

Odešel jsem celý zpocený a cítil se jako ulepený. Musil jsem se osprchovat a pořádně umýt ptáka. Pod teplou sprchou jsem byl snad půl hodiny, než jsem se trochu srovnal. Na závěr jsem přepnul sprchu a teprve studená voda mne postavila na nohy. Oblékl jsem se a počkal na Jirku, až se vrátí. Nechtěl jsem se sejít samotný s Martou a mluvit o dnešním ránu. Rozhozený z ranní akce jsem raději poslouchal Jirku a jeho zážitky u zubaře.

Marta mne překvapila a šokovala. Neměl jsem žádnou snahu jí mrdat. Ale ona byla neodbytná a zkoušela to dvakrát. Po dnešní úspěšné akci byla na mne milá. Udělala mi bohatou snídani, abych nabral sílu. Snad chtěla pokračovat jindy. Já s tím nepočítal. Ale byl jsem rád, že už nejsem panic. Mohl jsem se pochlubit, že jsem si už smočil parůžek. Do dnes si pamatuji, že to bylo v pátek se sestřenicí, ale nikde jsem se s tím nechvástal. Naopak Marta si mohla udělat další „zářez“. Navíc se mnou jako s panicem. Nebyl jsem první a kolik kluků měla přede mnou, mi neřekla.

Po příjezdu Jirky jsem se k Martě choval jako dřív, jako k sestřenici. Ale Marta byla spokojená a culila se na mne. Prohlásila, že udělá slavnostní oběd. Zdůvodnila to svátkem, který ten den měla. K obědu připravila ptáčky a upekla dort. Mně na talíř dala velkého ptáka se zdůvodněním, že potřebuji nabrat energii. Co bylo za tou poznámkou mi hned došlo. Jirka byl spokojenej, jak se jeho sestra o nás stará a večer pochválil Martu před rodiči. Já si však domyslel co je za tím.

Ten den byl předposlední v Plané. Byl jsem z dnešního rána celý den nesvůj. Večer se protáhl a oslavil se svátek sestřenice šampusem. Teta se vyptávala, jestli chodím s holkou. Kdyby věděla, co bylo ráno, tak by šla do vrtule. Marta se jen usmívala. Šli jsme pozdě spát a já nemusel vysvětlovat Jirkovi, že nemám chuť na honění. Další den byla sobota a strýc nás ráno vytáhl na ryby. Chtěl, abych si ulovil svého kapříka a toho odvezl domu. Jirka i strýc chytli po dvou kaprech a o můj háček žádná rybička nezavadila. Asi ze mne rybář nebude. Dali mi každý jednoho kapra, abych nepřišel s prázdnou a pak si je odvezl domů.

Během soboty jsem se dal dohromady. Po obědě jsme šli na koupaliště ke splavu. Marta se k nám připojila a tam se přesunula ke kamarádkám. Pokukovaly po mně. Co jim Marta říkala a jak mne hodnotily nevím. Doufám, že jim o našem mrdání neřekla. Já byl s Jirkou a jeho kamarády stranou. Kluci se bavili o holkách a hodnotili je. Já se do debaty moc nezapojoval a koukal víc po sousedech. Po včerejšku jsem si uvědomil, že holky mne nevzrušují. Mé dřívější představy o píchání s nimi se rozplynuly. Už jsem bráchovi nezáviděl, že mu holky nadbíhají.

Odpoledne jsme se ještě přesunuli na druhou stranu Lužnice do cukrárny u mlýna. Spravil jsem si tu chuť a zlepšil náladu výbornou zmrzlinou. Znova jsem byl fit a nadrženej. Před spaním jsme si zase s Jirkou mastili péra. Nezapomněli jsme na sebe ani poslední ráno. Navzájem jsme si prohnali klacky a s uspokojením vstávali. Čekal mne ještě společný oběd a rozloučení s příbuznými. Na vlak jsem šel s bratrancem. Cestou na nádraží jsme zase zašli do cukrárny na zmrzlinu. Jirka mne ještě zavedl ke škole, kam chodil devět let a rozpovídal se, co všechno zde prováděl.

Odjížděl jsem spokojen. S bratrancem Jirkou jsem si užíval společné honění a sestřenice Marta mne zde nečekaně připravila o panenství. Ze začátku jsem byl z toho vedle. Nakonec jsem byl spokojenej, že už vím jaké to je mrdat holku. Dostal jsem se zase do pohody jako dřív. Jsem rád, že jsem šoustání vyzkoušel a zvládl. Nečekaně jsem poznal, o co jde.    

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: