Víte, že existuje Den ženského orgasmu?

Začátek srpna, 8. 8. 2022. Dvě stojaté osmičky vedle sebe značí jediné – Mezinárodní den ženského orgasmu. Původně brazilský svátek, zavedený jako “sexuální kompenzace” radního města Esperantina své manželce, se stává čím dál populárnějším také v České republice.

Jak je to doopravdy s ženským orgasmem a jak ho dosáhnout? 

My vám poradíme jak na to! Nejčastějším druhem orgasmu bývá klitorální, kterého je také nejjednodušší dosáhnout. Ideální poloha je z pozice na pejska, kdy se žena opírá o lokty nebo natáhne ruce přímo před sebe.

Dalšími možnostmi je pak použití erotických hraček, pomůcek, nebo klasické manuální techniky. Samotná stimulace klitorisu krouživými pohyby působí na ženu extrémně vzrušivě. Po takové zkušenosti bude každá prosit o přídavek. Orgasmu lze dosáhnout dokonce i ve spánku. 

Rozdíl mezi mužským a ženským orgasmem?

Platí, že ženy dosahují orgasmu mnohem složitěji než muži. Jaké je ale skutečné opodstatnění ženského orgasmu? Někteří vědci se domnívají, že žádné. Podobně, jako u mužů nemají žádné opodstatnění bradavky. V Kalhotkomatu věříme, že není zásadní objevit podstatu ženského orgasmu, ale pořádně si ho vychutnat.

Mužský orgasmus trvá od 3 do 10 vteřin a po něm následuje „žáruvzdorné“ období, které může trvat i několik dní. Ženy takové období nemají, a to jim umožňuje dosahovat i několika orgasmů za sebou (tzv. multiorgasmus), jež navíc může trvat i několik desítek vteřin.

Náš tip, jak oslavit tento den s grácií

Oblíbené rčení, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, zde opravdu neplatí. Spoustě ženám se podlamují kolena, už jen když před nimi muž vytahuje peněženku. Takže dárkem určitě nic nezkazíte. Na webu kalhotkomat.cz můžete nalézt spoustu tipů, jak dostat ženu až na vrchol slasti, případně se můžete inspirovat, nebo si své dovednosti přímo vyzkoušet. Fantazii se meze nekladou.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: