Home > Erotické povídky > Anální sex - erotické povídky > Erotická povídka: Po měsíci

Věděla jsem, že přijede a bylo to po delší době. Po více jak měsíci. Celou tu dobu jsme se provokovali, posílali si videa, provokativní fotky a podobně. Měla jsem tušení, že to bude náročné, že to bude drsné a rychlé, ale tohle jsem teda nečekala. 

Když nastal ten den, kdy jsem ho měla jít vyzvednout na nádraží, tak jsme nervózně uklidila celý byt, i když jsem věděla, že nic mu není víc jedno než jestli je na lince umyté nádobí, nebo mi visí prádlo na sušáku. Ale i tak jsem uklízela jako šílená. Umyla jsem si hlavu, oholila se a obecně se připravila na jeho návštěvu.

On mi přitom posílal zprávy o tom co se mnou chce dělat a jak to přesně udělá a já se tomu jenom smála, protože jsem věděla, že to nevyjde, že na tyhle věci nebude ani pomyšlení a že ze sebe budeme chtít při první příležitosti servat oblečení. Když on nasedl do vlaku tak mi začal posílat fotky jeho kalhot. A toho jak se nadouvají.

V tu chvíli jsme si zastrčila kolíček na svoje místo abych se připravila i na tuto možnost, protože tohle se nikdy nevylučuje.

Douklízela jsem zbytek věcí a nachystala postel. Vedle postele ležely hračky, které jsem chtěla použít. Vibrátor, dildo, rákoska a plácačka. Po chvilce přemýšlení jsem vytáhla ještě svůj oblíbený roubík. Nikdo nechce aby uprostřed zábavy přišli sousedi klepat, že se máme ztišit. 

Už byl pomalu čas na to vyrazit na nádraží a vyzvednout ho. Vzala jsme si jeho oblíbenou podprsenku a na holý zadek jsem si natáhla legíny. Přes to a pouze přesto jsme si oblékla svůj kabát a vyrazila. Cítila jsem jak mi mezi stehny všechno vlhne a až pozdě si uvědomila, že to byl v zimě hodně špatný nápad.

Přijela jsem na nádraží právě včas abych ho viděla vycházet. Přišla jsem k němu a objala ho, protože s rouškou si ani pusu nedáme. Schovali jsem se za ceduli a všechno to začalo. Najednou jsem měla jeho ruku na zadku a postupovala výš až se dostala k lemu legín, které malinko stáhl a poškrábal mě na prdelce.

Zakňourala jsem mu do ucha a položila ruku na rozkrok a pořádně chytila jeho kamaráda.

“Je vidět, že se těšíš,” zašeptala jsem mu do ucha, na což reagoval zavrčením a tím, že mi ruku ještě víc přitiskl na jeho zaplňující se rozkrok. Potutelně jsme se usmála a pomalu se rozešla na zastávku, kde jsme měli ještě asi deset minut čekat na autobus.

Sedli jsme si blízko k sobě a moje ruka skončila v jeho rozkroku, třela jsem ho abych ho ještě víc vyprovokovala. A to se mi taky povedlo. Najednou jsem byla přitisknuta na sklo za mnou a jeho ruku jsme měla mezi mými promočenými stehny. Začal mi třít klitoris a já se mohla zbláznit abych nezačala vzdychat nahlas.

Určitě jsem nečekala, že se z toho udělám tak brzo, můžu to hodit na spoustu různých věcí. Měsíc se mě nedotkl nikdo jiný než já, adrenalin z toho, že na zastávku je vidět, ale bylo to jen tím, že jsem byla hrozně  nadržená a taky tím, že on prostě ví jak na mě. 

“Až přijedeme půjdeme nejdřív do sprchy ne?” zeptal se mě a já se na něj nechápavě podívala. 

“No jestli si myslíš, že to vydržíš, já s tím nemám problém,” odpověděla jsem a věděla jsme, že sprcha bude tak dvě hodiny potom co přijdeme, protože to ani jeden nevydržíme. 

Pak už jsme neklidně čekali na ten autobus, celou dobu jsme ze sebe nemohli sundat ruce a v bude to bylo to stejné. Když jsme konečně vystoupili a šli k bytu tak jsme celkem spěchali, ale ve chvíli kdy jsme zašli do tmavého koutku tak mě přitiskl na stěnu, sundal mě i sobě roušku a vášnivě mě políbil.

Vyhrnul mi kabát a strčil mi ruku do legín a začal mě dráždit. Nebyla jsem pozadu a rozepla jsem mu kalhoty a vytáhla jeho penis na vzduch. Byl jako kámen a tak jsem ho začala honit, bylo mi úplně jedno jestli někdo jde kolem, nebo jestli nás někdo vidí z oken. Tohle bylo to jediné na co jsem se v tu chvíli dokázala soustředit. Začala mi být docela zima tak jsem mu pomalu vytáhla ruku z mých kalhot a olízala jsem mu prsty. Koukal na mě jak na svatý obrázek.

“Jdeme!” řekla jsem a těch posledních pár metrů jsme pomalu běžela. Ještě než jsem otevřela vchodové dveře tak jsem si sundala čepici, rozepnula kabát a ve chvíli kdy jsme přišli k mým dveřím jsem cítila jeho ruce jak mi pomalu stahují legíny a než jsem otevřela dveře tak jsem slyšela jeho spadnout k jeho kotníkům.

Vtáhla jsem ho do bytu a zabouchla dveře. Otočila jsem se k němu zády, že si sundám aspoň boty, ale ještě než jsem stihla jednu rozepnout byl ve mě až po koule. Začal celkem rychle přirážet a já byla v sedmém nebi. Chytil mě za boky a narážel do mě těmi svými až jsem se udělala. Ještě v agónii jsem se otočila, klesla na kolena a začala olizovat sama sebe z jeho péra.

Dusila jsem se na něm tak jak jsem věděla, že to má rád a u toho mu pomáhala sundat si boty.

Když jsme byli oba svlečení zvedla jsem se a s jeho rukou, která se objevila v mém klíně jsem došla k posteli, klekla si na ni a vystrčila na něj prdel. Jednou rukou mě chytil za prso a druhou mě pořádně pleskl po zadku a potom se nasměroval přímo do mě a bez okolků mě začal šukat.

Řvala jsem slastí do polštáře a cítila jak teču sama sobě po stehnech. Tohle byl přesně ten pocit co mi celou dobu chyběl. To že si mě prostě přivlastnil a nebral na mě ohledy. To je to co jsem měla nejradši. Najednou přestal a když jsem se na něj podívala seděl za mnou zhluboka dýchal pomalu si honil péro.

Otočila jsem se k němu čelem a bez upozornění si ho strčila až do krku. Tak jak to měl rád. Přidržel mi tam hlavu a natáhl se pro plácačku. Byla to nová hračka, ještě pořádně nepoužitá. 

Ve chvíli kdy jsem ho měla nejhlouběji mě s ní plácnul a pak znovu a znovu a znovu. Pleskal mě s ní hlava nehlava a mě to čím dál víc vzrušovalo. Kouřila jsem ho rychle a hluboko a u toho kňučela. Vzal do ruky vibrátor, který byl nachystaný vedle a zavedl ho do zadečku.

Chvíli jsme se otáčeli abychom našli pohodlnou polohu aby mi mohl vibrátorem šukat prdelku a já ho mohla dál kouřit, i když jsme oba věděli, že už to moc dlouho trvat nebude. Pár minut na to jsem cítila jak sebou pomalu škube. 

“Šukej mě. Ošukej mě s tím vibrátorem v prdeli. Dělej!” už jsem pomalu řvala slastí.

Vibrátor byl naplno a minutku na to jsem cítila jak se do mě dobývá jeho tvrdé péro. Když byl ve mě natáhla jsme se k vibrátoru a začala se s ním pomalu šukat, abych si to ještě víc užila a on vlastně tak. 

On pomalu ztrácel kontrolu nad svými pohyby a začínal být čím dál divočejší. 

Za chvíli už jsem neměla sílu na to projíždět si prdel vibrátorem tak jsem jenom obličejem dolů lehla na postel a křičela vzrušením a několikanásobnými orgasmy.

Cítila jsme jak stříkám a jak jeho tělo naráží do toho mého a v tu chvíli jsem se udělala už asi po desáté, ale tentokrát to bylo jiné.

Ve chvíli kdy jsme se stáhla v té krásné křeči jsem pocítila jak povoluje hráz a pouští to dovnitř. A najednou jsme byla prázdná, ale přece jenom naplněná. Naplněná štěstím z kvalitního sexu a jeho spermatem.

Autorka: Nevinná Brunetka

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: