Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Vášnivá masáž s olejem

Erotická povídka: Vášnivá masáž s olejem

Šla jsi na pouhopouhou masáž. Tentokrát jsi chtěla být chladná a neoblomná – a nepodlehnout. Ale sama víš, jak to dopadlo…
Přišla jsi, svlékla sis oblečení (kromě kalhotek) a lehla sis na masážní stůl.

Přikryl tě teplými a huňatými ručníky. Po chvíli tě částečně odkryl a začala masáž. Tentokrát měl jemný kokosový olej. Jeho vůně se uvolnila do celého pokoje a byla příjemná.

Jeho ruce ti důrazně klouzaly po těle a ty sis to užívala. Šíje, záda, zadeček (u něj se chvíli zdržel, když viděl, jak jsi se propnula v zádech..). Nožky, bříško, ruce… Stále byl profesionální a až na ten zadeček si nic nedovolil… Změnou však byl dekolt. Lehká masáž prsty klesla níž než měla a lehce ti kroužil naolejovanými prsty kolem bradavek. Slastně jsi přivírala oči.

Nic mu neuniklo, zakže přitlačil. Začal je mnout. To už ti začínaly utíkat steny z tvých otevřených rtů. Byla jsi uvolněná po celém těle, takže ti nevadilo jeho překvapení – tlakové přísavkami na bradavky (?)… s vibracemi… lehce ti je přitisknul, začal pumpovat a tvoje bradavky se lehce zvětšily… Pokračoval dál a tlak byl zároveň příjemný a bolestivý… On se tím kochal…

Po chvíli propustil tvé bradavky z tisknoucího vězení… opečovával je naoplátku svým vlhkým jazýčkem. Lehce po nich přejížděl a sledoval tvou reakci… Když se nabažil toho slastného trápení, tak… Pokračování pohádky příště…

Pokračování z minula… Když se dostatečně nabažil tvých bradavek, tak klesal níž k tvému klínu. Lehce ti rozevřel nožky. Začal tě líbat na vnitřní straně stehen. Nechtěla jsi čekat, přitiskla jsi jeho hlavu ke své broskvičce. Už byla pěkně vláčná po předchozí péči. Věnoval se ti jazýčkem, kmital jím po poštěváčku. Čím dál víc jsi tiskla jeho hlavu.

Tvoje vzrušené vzdechy se ozývaly po celé místnosti. Tentokrát tě nějak nekrotil, nikdo vás nerušil, mohla jsi se projevovat naplno – tak jak to máš ráda. Nepotřebovala jsi hodně času a slastně jsi dosáhla vrcholu.

Už jsi byla pěkně uvolněná a připravená na další pokračování večera. Měl pro tebe ještě jedno překvapení. Svlékl se, přitulil se k tobě a něžně tě líbal. Přesně tak jak sis to vždycky přála od svého přítele. Lehce tě vískal ve vlasech a tisknul tvé nahé tělo k němu. Do ouška ti šeptal to, co jsi chtěla slyšet: CHCI TĚ …chci tě teď hned pomilovat… Neodolala jsi…

Dnešní sex však chtěl trochu okořenit. A tím správným kořením byl olej – tvé tělo už bylo pěkně leské a kluzké, takže zbýval on. Pomohla jsi mu s tím a přitom ho lehce hladila v klíně, aby byl nažhavený. Po chvíli jste byli připraveni na olejové hrátky.

Jen jste po sobě klouzali a užívali si tak netradiční vjem. Vše jste cítili mnohem výrazněji. Doteky, polibky, kousance…vše bylo intenzivnější. Nenechal tě dlouho čekat. Vniknul do tebe rychle až nadoraz a ty jsi ho nohami objala pod zadkem a držela sis ho tak. Nechtěl přestat v tak divokém tempu a ty sis vůbec nestěžovala. Přesně tak to máš ráda – rychle, intenzivně a hlavně vášnivě.

Oba jste si užívali pořádné přírazy a za chvíli jste se krásně sjednotili v pohybech. Vypadali jste jako jedno leské, houpající se tělo…Konec netrval dlouho a on tvůj klín naplnil pěkným dárečkem…Jen jste slastně odpočívali a užívali si kvalitně prožití večer… Bude pokračování?

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: