Erotická povídka: Dominantní manželka

Ani nevím, jak k tomu došlo, ale po několika letech šťastného manželství jsem začal mít pocit, že moje manželka není v posteli spokojená.

Jasně, i já jsem cítil, že náš sex je tak trochu rutina a děláme pořád to samé – ty samé pohyby, polohy, ta samá místa – vlastně už spolu spíme jen v ložnici a jen dvakrát do týdne, ale neměl jsem pocit, že je to problém. Tak jsem se jednou odvážil a zeptal se své krásné ženy, co jí v posteli chybí. Neměl jsem chuť jí zahýbat a pochopitelně jsem tomu samému chtěl zabránit i u ní. Vždyť nám bylo jen něco málo po třiceti!

Dlouho se vzpírala říct, co ji vzrušuje, ale po několika dalších souložích, kdy vypadala, že je myšlenkami jinde, jsem na ní hodně zatlačil a podvolila se mým monologům. Začala mluvit a vůbec se u toho na mě nedívala, jako by se snad styděla. Seděla na posteli, prstem jezdila po dece a zrůžověly jí tváře. Přišlo mi to úsměvné. Potom mi ale úsměv na tváři zmrznul.

Rozpovídala se, že ji vždy vzrušovala představa dominance. Což o to, neměl bych problém jí občas nasekat a spoutat, to ale nechtěla. Ona chtěla poutat a bít MĚ. V tom náhlém překvapení jsem ji odmítl. Když jsem si to ale nechal projít hlavou, vyměkl jsem a rozhodl se to aspoň zkusit, chodila po domě jako tělo bez duše, že se mi vůbec svěřila.

Na výročí, které se kvapem blížilo, jsem nakoupil v sexshopu vše, co by se nám pro experiment mohlo hodit. Nechal jsem si i poradit. Latex, kůže, bičík, pouta, nějaký ten obleček… přišel jsem domů s taškou plnou hraček a vysypal je ženě, která už byla v posteli s knihou zabalená v nekližé, přímo do klína. Konečně jsem zase viděl ten zápal a chtíč v jejích očích. Jen se tak rychle mihnul a zase zhasnul. To mě popohnalo k větší iniciativě.

„Chceš to zkusit teď hned? Na mně?“ vybalil jsem na ni.

„A byl bys schopný udělat všechno, co mě napadne?“ zeptala se s nadějí v hlase.

„Úplně všechno, jestli tě to uspokojí.“ Ani jsem ta slova nedořekl a už byla v koupelně. Zaujal ji kožený titerný kostýmek dominy. Za chvíli přede mnou stála jako vyměněná a vžitá do role, černá kůže kontrastující s její bledou pletí mě dostávala do varu. Vzala do ruky pouta a přísně, tak přísně, jako jsem ji nikdy nezažil, mi poručila, abych se celý svlékl.

Rychle! Je tohle moje žena? Penis mi z té změny začal tvrdnout převratným tempem, začal jsem si uvědomovat, že mám teď úplně novou milenku, jako by se převtělila. Ta představa se mi zamlouvala.

„Lehni si na záda a natáhni ruce k čelu postele.“ přikázala mi a ruce mi připoutala želízky ke kovové konstrukci. Udělal jsem, jak si přála. Můj tvrdý úd čněl v pozoru. Sledovala ho a uchopila bičík. Přejížděla mi koncem po ptákovi a jemně mě švihala přes varlata. Potom švihla vzduchem a já ucítil na stehni pořádnou bolest. A zase. A znovu. Sešvihala mi vnitřní strany stehen doruda. Supěl jsem bolestí a třeštil na ni oči.

„Kdo je tvoje paní?“ ptala se povýšeně. Nebyl jsem schopen odpovědět, získala pro mě magickou dominantní sílu a byl jsem tím naprosto ochromen.

„Tak kdo??“ řvala a mrskla mě znovu.

„Ty, jenom ty!“ uspokojil jsem ji odpovědí.

„Hodný chlapec.“ pochválila mě a na tváři se jí mihl blahosklonný úsměv. Stoupla si na postel a obkročila mě. Vzrušovalo mě, jak na mě kouká zvrchu, ale už jsem chtěl, aby se kundičkou nabodla na mého ptáka. Pomalu poklekla a neskutečně vlhkou broskvičkou se mi jemně otírala o pyj. Dráždila mě k nesnesení. Lehce se nabodla o můj žalud, ale zase jej nechala vypadnout ven.

Smála se mému utrpení. Pánví jsem se vzepjal výš a vklouzl do ní sám, šlo to tak snadno! Za to mě potrestala několika silnými pohlavky, ale nezdálo se jí to dostatečné.

Porotože věděla, že jsem citlivý na bradavkách, vzala několik kolíčků z hromady hraček na sex a bez milosti v nich moje bradavky uvěznila. Tahala za kolíčky a smála se tomu, jak skučím bolestí. Péro mi ale pořád pulzovalo touhou. Když skončila s mým trýzněním, konečně nasedla. Tolik jsem po tom snad nikdy netoužil!

Byla teplá a vlhká jako nikdy. Úzce se stahovala kolem mého zahnutého ptáka a hopsala na mně, propalovala mě pohledem a jako smyslů zbavená mi vrazila pár facek, což mě podnítilo ke zběsilejším nárazům. Nakonec se na mě udělala. Byl jsem šťastný a doufal jsem, že za odměnu dostanu pořádnou kuřbu, ale to jsem se mýlil. Slezla ze mě a odešla z ložnice pryč. Za chvíli jsem slyšel, jak si v kuchyni připravuje jídlo.

Mě nechala spoutaného a uvězněného na posteli.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: