Erotická povídka: MILFka z dovolené v Egyptě

Nevěděl jsem, jestli zuřit, nebo si ho aspoň vyhonit, když jsem tu MILFku, co si to rozdávala v noci na pláži s nějakým černochem z týmu animátorů a na níž jsem měl tak trochu zálusk celý zájezd, přistihl při činu. Šel jsem se projít na troše nočního mořského vzduchu a ejhle – dvě propletená těla, jedno bíle svítící a obtloustlé, druhé sotva viditelné a velmi štíhlé.

Nejdřív to vypadalo jako znásilnění, ale než mě napadlo mezi pár skočit a šukačku jim zatrhnout, všiml jsem si, jak si žena sex užívá a poznal v ní právě kyprou maminu od dětí, co se mnou seděla v letadle a jejíž plné rty mě tak rajcovaly, když si je olizovala. Docela jsme se bavili, v letadle i mimo hotel, tak jsem doufal, že mi z toho něco kápne. Něco jako slušný zapíchání.

A ona radši na klacek skočí černochovi, co by s ní chtěl jet akorát domů a tam jí odkopnout a jásat, že se dostal do Čech. Hm. Děvka. Už už jsem to obracel na opačnou stranu, ale pak jsem si řekl, že když už nic, pomůžu si sám a skočil jsem se několik nízkých palem jako stalker.

Když si moje soustředěné oči ve tmě více zvykly, měl jsem hezký obrázek. Rusovlasá Anděla, tak se ta žena jmenovala, byla zrovna v poloze z boku a černoch ji jako pavou obklopoval štíhlými údy a pořádný klacek jí strkal hluboko do kundy. Vzdychala jako zvíře na porážce, kňučela slastí a lámanou angličtinou ho prosila o hlubší průniky. To mě opravdu nenechalo chladným, běhm vteřiny jsem si rychle jezdil po žaludu a lačnil po tom, co dalšího ta show přinese.

Andělčino velké kulaté břicho se houpalo do rytmu a sem tam tmavý žalud černocha s promaštěného pekáče maminy vyklouzl, byla příliš mokrá, ale hned zase chtivě zajel dovnitř jako had do nory. Hlasitě to mlaskalo a nebýt pláž skoro opuštěná, jistě by se nás u palem sešlo víc.

Černé koule olepené šlemem v důsledku prudkých pohybů pleskaly o úzké pysky Anděliny kundičky a když se schylovalo k závěru soulože, černoch se až po koule na Andělu přitisknul a několika škubavými krátkými pohyby svoje dílo dokončil a Andělu pořádně vystříkal. Potom z ní lehce vyklouznul a natáhl si šortky. Teprve teď se rozhlédl kolem, zda jsou sami. A já se nestihl schovat. Ukázal na mě a zapomněl na základy angličtiny, jazykem, kterému jsem netozumněl, začal něco vyplašeně huhlat a byl ten tam.

Cítil jsem, jak mě polilo horko. Anděla se v reakci na černochovo chování zahalila do deky, na které dosouložila před pár okamžiky a mžourala mým směrem ostražitým a trochu vyděšeným pohledem. Měl jsem utéct, ale vylezl jsem ze křoví – bude to buď a nebo a Anděla rozhodně nevypadala uspokojeně. Tak jsem se jí zjevil zcela nahý s pérem v ruce jako nějaký úchyl a riskoval, že o mně možná zítra uslyší celý hotel.

Nejdříve na mě ta žena koukala jako na blázna, ale pak se zamyslela a pokynula mi, ať jdu k ní na deku. Byla trochu opilá, cítil jsem z ní levné egyptské víno. Zachichotala se a snažila se mě líbat. To mě moc nebralo, tak jsem ji zastavil a ukázal na svoje stojící péro. Tam by měla směřovat svoje smyslné rty. Rychle pochopila a nemotorně se mi tlačila rudovlasou hlavou k rozkroku.

Opile a neurvale si vzala ztopořený penis do úst a rychle a tvrdě mě kouřila, péro si strkala hluboko do krku až po kořen, dávila se, až jí tekly slzy, jen aby na mě udělala dojem. Tak moc byla opilá. Rozhodl jsem se jí za tu službu ukázat, co je to pořádný sex. Plácl jsem jí po zadku a do předpřipravené kundičky jí ho tam zezadu šoupnul.

Byla tak kluzká, jak jsem si představoval. Blaženě vzdychla. Zabořil jsem se do ní hloubš. Sperma po černochovi mi stékalo po koulích. Rozhodl jsem se ji taky vyplnit pořádnou dávkou a trochu ji potrestat, že mu dala přednost jako prvnímu. Zadek trochu sešlý celulitidou jsem jí poplácal jako v porno filmu, až byl rudý a v jednom ohni.

Prudce jsem ji na sebe zároveň narážel a častoval ji urážkami jako levnou štětku. Vůbec se nebránila a ještě mě slovně pobízela a přitakávala, že je jen špinavá děvka. Jak jsem si slíbil, tak jsem udělal. Když se její kundička začala v orgastických záchvěvech stahovat kolem mého žaludu, vystříkal jsem jí důkladně útroby. Moje práce byla dokonaná.

Dostal jsem, co jsem chtěl. Nechal jsem Andělu tak, jak je, zvedl se, zavázal si šňůru na plavkách a spokojeně odešel na hotelový pokoj.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: