Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Hříšná touha

Erotická povídka: Hříšná touha

Byl fotograf a našel si ji na facebooku. Moc se mu líbila. Začali si psát každý den. Měl vytříbený styl komunikace, choval se hezky a na fotce vypadal neodolatelně. Pomalinku se ji začal dostávat pod kůži a psaní už nebylo jen formální, zabíhalo do kapitoly vzrušení a sexu.

Těšila se na každou jeho zprávu, na každý jeho projev sympatie. První udělání přes chat je hodně sblížilo, byli sehraní, potom nastoupilo volání telefonem, a jelikož hovory do zahraničí nebyly vůbec levné, začali využívat skype. Vůbec jí nevadilo, že byl zadaný.

Další hovory trvaly hodinu i více. Dokázali se denně udělat na dálku i třikrát a stačilo jen slyšet vzájemné vzdechy. On se honil v kanceláři, doma, v autě a kdekoli byla příležitost. Ona hlavně doma. Neskutečný zážitek slyšet přes sluchátko někoho jak sténá a vzdychá a je úplně mokrý a pak jak hlasitě stříká zároveň i ten druhý.

Měl v plánu přivézt sebou kamaráda

Dost často s ní mluvil sprostě, ptal se, zda je jen jeho kurvička. Jestli chce vyšukat a zda ho vezme poslušně do pusy. Vzrušovalo ji to. Byla vždy mokrá. Popisoval, že jednou nečekaně přijede a vylíže ji na zadním sedadle auta, opíchá a ojede jako děvku, že bude křičet nahlas vzrušením. Toužila po něm čím dál víc.

Nechtěl však přijet sám, měl v plánu přivézt sebou kamaráda, bez něho prý nepřijede. Vyprávěl ji, jak si můžou všichni tři krásně užít trojku, že už spolu ojeli více žen a bylo to nádherné. Že se rád dívá a pak postupně přidává. Byla zmatená, nevěděla zda, chce poznat jeho kamaráda, podle popisu byl i on ženatý a hodně nadržený. Nechala by se ojet jako děvka, dva ptáky najednou…

Nechala by se ojet jako děvka, dva ptáky najednou…

Začala si představovat jak do ní pěkně vjíždí a fotograf se dívá. Vzrušila se. Mezi tím co by jezdila na kamarádovi, fotograf by ji rozepínal podprsenku, jezdil jazýčkem po bradavkách, ochutnal její šťávu při šoustání, líbal se s ní a strčil ptáka do pusy. Za chvíli by došlo k výměně a nechala by se ojet jako děvka. Při představě cítila, jak si jezdí prstem po klitorisu a jak krásně teče. Za chvíli celá nadržená vytekla při silném orgasmu. Ano, chce ho i s jeho kamarádem. Užije si dva ptáky najednou. Sedla si k pc a napsala mu zprávu: Přijeď.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: