Seriál: Jak vybrat nafukovací pannu

Pokud nezaváháte a budete ochotní sáhnout i hlouběji do kapsy, můžete mít velmi dokonale propracovanou nafukovací pannu. Prožitky s ní budou tak dokonalé, že se opravdu hodně přiblíží skutečnému sexu. Už dávno totiž neplatí, že nafukovací panny jsou strnulé nepřirozené loutky. Naopak, působí tak živočišně, že je na první pohled sotva rozeznáte od živé milenky.

Můžete volit různý vzhled

Záleží na tom, co od panny přesně očekáváte. Jde-li vám o všestranné erotické uspokojení, pak rozhodně nešetřete a vyberte nákladnější model, který už si se skutečnou ženou moc nezadá. Například u kvalitních pann už nenajdete klasický namalovaný obličej, ale fotoobličej.

Výjimkou dokonce nejsou ani takové, které mají obličej nějaké herečky, zpěvačky, zkrátka známé tváře. Dokonalé modely mají i vlasy. Můžete volit z široké nabídky umělých žen různého vzhledu, tedy blondýnky, černovlásky, brunetky nebo případně zrzavé. Bělošky, Asiatky, Černošky. Každý si tak přijde na své podle toho, jaký typ žen se mu líbí.

jak vybrat nafukovací pannu

I použité materiály jsou velmi jemné, hebké na dotek, takže až se své panny dotknete, budete mít pocit, že se dotýkáte opravdové kůže. Naprostou samozřejmostí přitom je, že jde o zdravotně naprosto nezávadný hypoalergický materiál. Nehrozí proto při kontaktu žádná nežádoucí alergická reakce.

V nabídce najdete různé polohy i vibrace

Pokud si chcete při masturbaci užít maximum rozkoše, zvolte takovou pannu, která má vagínu, zadeček i ústa, tedy všechny tři otvory. Podle svých erotických preferencí si můžete vybírat buď štíhlou, nebo takovou, která naopak disponuje velmi plnými barokními tvary, to záleží čistě na vás.

Řiďte se tím, co vám nejvíce vyhovuje, aby zážitek byl maximální. Panny jsou také k dispozici i v různých polohách. Když to ženě rád děláte zezadu, oceníte klečící pannu s pěkně vyšpuleným zadečkem. Dáváte-li ale přednost klasickému misionáři, nadchne vás panna ležící na zádech s pěkně roztaženýma nohama. Výjimkou ale není třeba ani poloha s jednou pokrčenou nohou a druhou nataženou nahoru. Prostě portfolio je tak široké, že si každý muž má možnost vybrat pannu přesně v takové poloze, jakou má nejraději.

Mnozí pánové ocení i vibrace, která akt posunou do další dimenze. Ani to není problém, protože existují panny, které disponují dokonce vibračním vajíčkem. Můžete proto mít buď klasickou pannu, nebo vibrační.

Nechybí ani nafukovací pánové

Nafukovací panny samozřejmě ocení pánové, kteří chtějí o samotě pohrát, jenže co dámy? Ty, co zrovna nemají partnery, s nimiž sdílejí lože, také naštěstí nepřijdou zkrátka. Mohou si vybrat nafukovacího pána podle svých požadavků. Umělí pánové ovšem samozřejmě mohou kromě dam udělat radost i homosexuálně orientovaným mužům.

Nafukovacím mužům nechybí anální a orální otvor a vibrátor různé délky, který dokáže splnit různé sny a má řadu funkcí. Ať vybíráte pannu či pána, pořiďte si současně s ní či s ním i dezinfekci určenou pro její údržbu. Po každém použití je nutná očista, nebudou se tak v otvorech zbytečně množit bakterie. Také hračku nepřefukujte, snižujete tím její životnost, neskákejte na ni, protože by mohla prasknout.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: