Home > Erotické povídky > Lesbické povídky > Erotická povídka: Kamarádka ze základky (1/2)

Erotická povídka: Kamarádka ze základky (1/2)

lesbičky ze základky

Zrovna jsem skončila studium na vejšce a jelikož jsem v Praze nenašla žádné místo s oborem, který jsem tak pracně pět let biflovala, nezbylo mi nic jiného, než se vrátit do rodné hroudy k rodičům. Děsila mě představa, že opustím ruch velkoměsta a vyměním ho za vesnici s pár sty obyvatel, jejichž průměrný věk je šedesát let. To jsem ale netušila, že to největší dobrodružství zažiji právě tam, ve vísce zapadlé mezi horami. Pořád si ten zážitek přehrávám v hlavě a dodnes netuším, kde se to ve mně všechno vzalo.

Zrovna jsem šla s nějakým balíkem na poštu, když jsem měla pocit, že proti mně na ulici jde známá postava. Pár kroků od střetnutí mi to došlo – je to Niky! Moje stará spolužačka ze základky, nejlepší kamarádka z dětství. Trochu se od devítky změnila, když jsem ji naposledy viděla, měla rovnátka, dva culíky a plochý hrudník.

O tom tedy teď nemohla být řeč, vypadala skvěle, skoro jsem se až zarazila, jestli je to doopravdy ona. Její široký úsměv od ucha k uchu mi však napověděl, že se nemýlím. Než jsem stačila pozdravit, padla mi kolem krku jako za starých časů a silně mě objala. Na poštu mě doprovodila a i celou cestu domů jsme si nadšeně vyprávěly, co se za těch deset let, co jsme se neviděly, změnilo. Těch dvacet minut nám však nestačilo… domluvily jsme se, že se sejdeme u mě doma ještě ten večer.

Když se pohodlně uvelebila na gauči v mém starém dětském pokoji, nadšení z našeho setkání z ní stále ještě nevyprchalo, úplně zářila. Nemohla jsem z ní spustit oči, tolik se změnila! Nechala si narůst dlouhé vlasy, zhubla a vypadala jako z obálky časopisu, nechápala jsem, co dělá tady na konci světa se svým vzhledem. Konverzace se zase rozproudila a já se ke své otázce konečně dostala:

„A co tu vlastně děláš, proč tu pořád bydlíš?“

„Rozešla jsem se s… prostě jsem neměla náhradní byt, musela jsem k rodičům.“ odpověděla mi a uhnula pohledem.

„Tak to jsme na skoro stejně.“ přiznala jsem. „A proč ses rozešla s tím svým?“ zajímalo mě.

Bylo vidět, že usilovně přemýšlí, v hnědých očích se jí mihla stopa obav, jak těkala pohledem ode zdi ke zdi. Nakonec tiše odvětila:

„Víš, já se nerozešla s klukem… ale s holkou.“

PÁNI. Tak to je teda novinka. Niky je lesba? Musela jsem si pořádně loknout ze své sklenice vína, i když jsem jím byla posilněna až až, lahev se během povídání skoro vyprázdnila.

„Budeš mě za to soudit?“ zeptala se ustrašeně a lehce zrudla ve tváři, když jsem dlouho neodpovídala.

„Vůbec ne! Kdysi jsem měla aférku s holkou a nic proti tomu nemám..“ snažila jsem se prokázat svůj liberální přístup k homosexualitě. „Kdy ti došlo… že jsi.. no, na holky?“ zajímalo mě.

„Už v osmičce.“ zasmála se a dodala: „Tys byla moje první láska, Péťo.“

Další šok. Nikdy mi nedošlo, že naše společné sprchování, vzájemné učení se líbat nebo polštářové bitky a holčičí pranice znamenaly pro Nikol něco víc než jen nevinné pubertální blbnutí. Než jsem stačila odpovědět, sebrala Niky odvahu a vrhla se na mě. Políbila mě!

Nejprve nevinně, snad proto, že se bála, jak budu reagovat, já byla však tolik ohromená, že jsem se jejím polibkům zcela poddala a ty začaly nabírat na intenzitě. Nikol se na mě položila a doslova mě přitiskla na matraci gauče, její po víně chutnající jazyk si hrál s tím mým a já zjišťovala, že se mi to vlastně líbí. A moc. Začala jsem jí vášeň oplácet a rukama chytla její tváře do dlaní, hladila její dlouhé husté vlasy a vplétala do nich prsty. Když jsem jemně skousla její dolní ret, slastně zavzdechla. Najednou jsem to byla já, kdo převzal iniciativu. Tohle bylo něco úplně jiného, než když jsem se na vejšce opila a s výměnnou studentkou z Francie skončila na špinavých záchodcích baru nedaleko od kolejí. Niky byla tak dívčí, tak sladká… a voněla.

Nemyslím vůni jejího parfému, byla to ona, její přírodní vůně, co mi dokonale omámilo smysly a popohánělo mě k odvážnějším pohybům. Rukou jsem od jejího krku sjela k hrudi a jemně stiskla její levé ňadro. Podle toho, jak spokojeně a vzrušeně zapředla mezi polibky, se jí moje počínání líbilo. Přiostřila jsem. Osvobodila jsem její hrudník z krajkové podprsenky a hnětla rukama obě její prsa, hrála si s nimi a masírovala je, nakonec jsem laškovně stiskla její bradavku, až se jako kočka prohnula v zádech.

Rychle ze mě servala top a sundala mi podprsenku, obě jsme byly do půlky těla nahé. Tiskly jsme se k sobě a naše hrudníky se o sebe třely, cítila jsem, jak jsou její bradavky tvrdé vzrušením, jak jí prudce bije srdce. Nepřestávaly jsme se líbat ani na vteřinu. Nikol mi začala stahovat džíny a já se jí plně oddala, hledala jsem nadrženě knoflíček jejích kalhot, abych mohla její laní nohy a pevný zadeček osvobodit a užívat si jejich hebkost.

Byla jsem tolik vzrušená, tohle se mnou snad nikdy žádný kluk nedělal. Bylo to zakázané a přitom tak sexy, tolik jsem se třásla na to, abych mohla ochutnat její broskvičku, že jsem neřešila, jestli nás uslyší rodiče spící v pokoji vedle, bylo mi jedno, jestli teď někdo vtrhne dovnitř, Nikol a její božské tělo a vůně ze mě udělaly ženu, kterou jsem doteď neznala.

Pokračování povídky příště.

1 Response

  1. Pingback : Erotická povídka: Kamarádka ze základky (2/2) - EroMag.cz

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: