Erotická povídka: Kamarádka ze základky (2/2)

Pokračování první části povídky

„Chci tě ochutnat.“ zašeptala mi Nikol chtivě do ucha, z toho nažhaveného tónu mi naskočila husí kůže. Taky jsem to chtěla. Chtěla jsem ji překvapit, dát jí najevo, že se nemusí bát ničeho a jsem všemu přístupná, proto jsem místo odpovědi odhrnula dolní lem jejích kalhotek a rychle našla prstem její štěrbinku. Byla tak vlhká, že jsem do ní vklouzla jako po másle. Strčila jsem jí prst do kundičky náhle a hodně hluboko, takže mi věnovala překvapený pohled a hlasitě zasténala. Vytáhla jsem prst a olízla si jeho špičku jazykem. Byla sladká, chtěla jsem jí okamžitě vylízat úplně celou, srkat její šťávičku, dokud by se pod pohyby mého jazyku neprohýbala v orgasmu.

„Jsi tak krásně vlhká.“ zašveholila jsem, zatímco jsem si ji položila na záda, stáhla z ní provlhlé

kalhotky a strčila do ní dva prsty. Zavřela oči a souhlasně se rychlému tempu mé ruky podvolovala, nastavovala svojí necudnou prcinku vstříc ke mně a sama se přirážela pánví na prsty. Přidala jsem další prst, Nikol měla štěrbinku pěkně úzkou, ale byla tak vlhká, že nakonec ani tři prsty nestačily a konečně jsem se na ni přisála rty. Kundičku měla nádhernou, malou a voňavou, chloupky si holila do úzké čárky a to mě rajcovalo ještě víc, sama jsem se holila do hladka. Nejdříve jsem slízla horkou šťávičku, která mi vytékala pod prsty a nepřestávala jsem je do ní přirážet, potom jsem se jí přisála na klitoris a jemně ho okusovala a sála, přitom jsem se dívala, jak se moje hraní Niky líbí.

Vzdychala čím dál tím rychleji a držela se pevně za prsa. Olízla jsem její krátce zastřižené křovíčko a vrátila jsem se k růžovému klitorisu, který si přímo říkal o to, aby ho někdo cucal a olizoval. Najednou se Niky uvnitř stáhla a uvěznila v sobě moje prsty, cítila jsem, jak dosahuje orgasmu a já poslušně vysála novou záplavu teplého nektaru z její kundičky.

Když Nikol otevřela oči, nebezpečně to v nich žhnulo, ty oříškové oči mi říkaly, že teď budu jen její. A já to chtěla, chtěla jsem, aby mě pořádně tvrdě vyprstila, aby kousala moje bradavky, aby se na mojí kundu přitiskla tou svojí a dráždila se o mě, abychom společně dosáhly orgasmu. Jako by mi četla myšlenky, rychle mi stáhla zbytky prádla a rukou hbitě a zkušeně zamířila k mému rozkroku.

Tahle holka věděla, co dělá. Nejdřív si prsty jemně hrála s mým poštěváčkem, až mě skoro přivedla na okraj šílenství a já ji prosila, aby mi konečně strčila prsty do pičky a pořádně mě rukou vyšukala, ať už mě nemučí, ale nepovolila, dokud se nezabořila hlavou mezi moje prsa, pak sjela prsty níž a ukazováček a prostředníček mi strčila pěkně hluboko, až to zamlaskalo. Začala mě rychle prstit a u toho mě divoce líbala a druhou rukou si přivlastnila můj hrudník, rudě nalakované drápy zatla do mých ňader a rajcovně je tiskla k sobě. Chtělo se mi křičet slastí, ale ucpala mi pusu svými plnými rty a rychle kmitala jazykem, což mě rozžhavilo ještě víc.

Potom mě zaplavila polibky směřovanými od krku přes pupík až ke kundičce a tam se zastavila, aby se mi odvděčila za to, jak jsem jí vylízala k orgasmu. Vrážela do mě pokrčený ukazováček a přitom mi dávala lehké polibky na klitoris, potom na něj plivla a dlaní mě plácla přes pičku jako zlobivou holku. Nakonec se mi přisála na poštěváček a zaměřila se na jinou štěrbinku. Nikdy jsem nikomu nedovolila, aby se jen přiblížil k mému zadku, ale Nikol se neptala, prostě mi okraj ukazováčku strčila směle do zadku a špičkou jezdila dovnitř a ven. Nejdřív jsem se lekla a překvapeně vzdechla, ale její drobný prstík dráždil mojí díru tak, že jsem se málem udělala. Z análu!! Když mi Nikol strčila jazyk do kundy a přitom hlouběji zastrčila prostředníček do análu, vyvrcholila jsem.

Nikol mi pak poručila, ať se přesunu do postele. Lehla jsem si a viděla, jak z kabelky vytahuje oboustranné dildo. Ta malá mrška! Věděla, že k tomuhle dnes dojde a připravila se. Skočila ladně ke mně na postel a jeden ze žaludů oboustranného gumového dilda začala smyslně olizovat, aby ho navlhčila, nekompromisně mi strčila do pusy ten druhý, čímž mě přimáčkla do polštáře, neprotestovala jsem. Potom mi dildo z pusy vytáhla a laškovně mě s ním pleskla po tváři. Nemeškala ani chvilku, během vteřiny jsem měla toho velkýho černýho macka v sobě, až to trochu zabolelo, přeci jen to nebyly Nikoliny dlouhé hubené prsty.

Nikol si na mně lehla a nechala moji kundičku, aby si v klidu na velikost umělýho ptáka zvykla, viděla, že mě jeho tloušťka trochu bolí, proto mi začala láskyplně cucat klitoris a hladit mi pysky jazykem. Potom se osmělila a začala dildem jemně šoustat mojí bolavou kundičku. Najednou jsem uslyšela zvuk kroků. Rychle jsme se s Nikol vymrštily a přetáhly přes sebe deku. Někdo zaklepal na dveře mého pokoje.

„Petruno, ty koukáš na film?“ Byl to můj brácha, který šel asi zrovna na záchod. Naštěstí mi do pokoje nikdy nelezl, protože na to, co by viděl, by asi nikdy nezapomněl. A já bych se mu už nikdy nemohla podívat do očí.

„Jo… na takovou kravinu.“ vyhrkla jsem první blbost, co mě napadla. Nikol vedle mě se zachichotala.

„Tak si to ztiš.“ zahučel bratr přes dveře. Slyšely jsme, jak se šourá zase pryč.

„Asi bych už měla jít…“ začala Nikol a sbírala se z uvěznění peřiny.

„Nechoď!“ vyhrkla jsem. Byla jsem pořád tak nadržená, že jsem ji nechtěla pustit z postele.

„Ráno vstávám do práce.“ namítla kráska. „Ale končím v šest… v sedm se můžeme sejít u nás, jestli  máš chuť pokračovat. Naši budou pryč.“ mrkla na mě spiklenecky. Rychle se oblékla a vyplížila se ven z našeho domu. Dívala jsem se za ní oknem. Otočila se na mě a za chůze mi poslala vzdušný polibek a potom zahrála, že líže neviditelnou kundu. Musela jsem se pousmát. Asi to tady nebude taková nuda, jak jsem čekala…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: