Home > Erotické povídky > Anální sex - erotické povídky > Erotická povídka: Tvrdé zacházení od Petra

Když jsem se minulý týden procházela po prodejně a hledala, co bych si asi tak mohla vzít domů na otestování, kolegyně mě jen z dálky pozorovala a tiše se smála.

Nakonec jsem se dozvěděla, že vybírám naprosto zbytečně, protože Petr neváhal a navštívil prodejnu sám. S kolegyní se  dohodl a půjčil si na testování hračky podle jeho gusta. No a aby to bylo zajímavé, moji drahou kolegyni něčím podplatil a ta mi odmítla za jakoukoliv cenu prozradit, co mě doma čeká.

No a jelikož mi zvědavost nedala ani na vteřinu pokoj, vyrazila jsem domů o něco dřív. Plánovala jsem, jak doma najdu hračku, kterou Petr vybral a pořádně se na ni připravím. To jsem se ale spletla, protože Petr mě má přečtenou a bylo mu jasné, že jakmile se jeho plán prozradí, budu se snažit překvapit já jeho.

A tak když jsem přišla domů, první, na co jsem narazila byl Petr, který mě odmítl pustit do ložnice jen tak. Dokonce říkal, že jestli budu zlobit, dostanu na zadek… Když jsem viděla jeho výbavu, kterou měl položenou v ložnici, pochopila jsem proč.

Z prodejny si totiž odnesl černé důtky s kamínky a v jeho očích bylo vidět, že se těší, až mi bude moci dát na holou. Lehce vzrušená, ale hlavně plná očekávání jsem přistoupila na jeho hru, klekla si na zem, opřela se lokty o postel a vystrčila na něj zadeček.

Čekala jsem, jak mě hezky potrestá a švihne mě důtkami přes prdelku, ale místo toho jsem cítila, jak mi přejíždí po zadečku vibrátorem, kterého jsem si zprvu ani nevšimla.

Petr mi jemně roztáhl nohy a přejel vibrujícím krasavcem přes moji mušličku. Tahle hra se mi začala opravdu líbit a během chvíle jsem byla vzrušená a toužila jen po tom, cítit vibrátor konečně i uvnitř. Petr si se mnou ale hrál a přejížděl z od jedné dírky ke druhé. Předla jsem jako kočka a mohla ho i prosit, Petr si ale moji bezmoc vychutnával.

Když jsem si už myslela, že se moje mušlička vibrátoru nedočká, dostala jsem konečně co jsem chtěla. Tenhle černý mazel má několik druhů vibrací a my je musely všechny vyzkoušet. Z každou změnou jsem však dostala zlehka na holou důtkami, na které jsem málem zapomněla.

Nejdříve jen tak zlehka, ale s mým stoupajícím vzrušením se stupňovala i síla úderů důtek. Nikdy by mě nenapadlo, že to není konec všech překvapení, které Petr ještě má.

Když jsem se chtěla otočit a políbit ho, strhl mě zpět na postel a připoutal mi ruce k čelu postele, abych se nemohla ani pohnout. Teprve teď mi Petr vytáhl vibrátor z jeskyňky a laskal mi s ním klitoris. Bylo to tak vzrušující…

Chtěla jsem se Petra dotknout, ale pouta mi v tom vždy zabránily. Když jsem cítila, že chybí už jen vteřina a budu hotová, ucítila jsem Petrův penis ve svém zadečku. No a když mi zajel vibrátorem zpět do mušličky a párkrát pořádně přirazil, bylo jasno.

Celá hotová jsem se zřítila na postel s rukama stále připoutanýma k pelesti a nastavila svoji pusinku Petrovu penisu. Stačilo po něm párkrát přejet jazykem a už mě čekala záplava teplého spermatu a to jak do pusy tak i na prsa.  Krásně zpocení jsme pak ještě dlouho leželi v posteli a vychutnávali si jeden druhého.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: