Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Lehká dívka na zavolání

Erotická povídka: Lehká dívka na zavolání

Blížila se k pokladně v sexshopu s latexovým prostěradlem v ruce, tichá, štíhlá, nenápadná dívka.

Jj tichá voda břehy mele…podle toho jak jí svítili oči, když si ho nesla k pokladně, se dalo poznat, jaká je to šelma, skrytá za nevýrazným oblečením.

Donesla ho domů. Tak poslední kus skládanky. Přípravy můžou začít. Otevřela si na to láhev vína, prostěradlo natáhla na postel, pouze vyměnila svíčky za červené…pokoj připraven, teď ještě připravit sebe. Dnes mu bude děvkou.

Dala si sprchu, nalíčila se, učesala. Když si před zrcadlem oblékala punčochy a připínala je k podvazkům, měla chuť to té slečně v zrcadle udělat sama. Kousla se do rtů, přejela rukama od krku přes prsa, po černém krajkovém korzetu, přes bříško, zajela rukou pod kalhotky… a zvonek.

Cestou zapálila svíčky, vzala sklenku vína. Otevřela mu, pustila ho dál. Až teď se na ní podíval, ztuhl a zalapal po dechu. „Jsem Roxana“… řekla jen.

Podala mu sklenku vína a rovnou ho vedla do ložnice. Jeho překvapení rychle pominulo, pustil jí ruku, odložil sklenku, chytil ji za zadeček.  Zastavila se ve dveřích ložnice. Otočila se, jednu ruku mu rovnou položila na klín, nečekala to, jeho vzrušení jí tlačilo do dlaně. Nahnula se k němu a pošeptala 

Co si ode mne  budeš přát, povídej“…Pomalu ho svlékala.

Nebyl schopen slova. Odvedla ho k posteli potažené prostěradlem a posadila. Klekla si před něj, sundala mu kalhoty.

Jeho tvrdej pták prosil o to, aby si ho vzala do pusy a rozmazlovala ho jazykem. Jen se ho špičkou jazyka dotkla, zajel jí rukama do vlasů. Podle stisku byl vzrušením bez sebe. Přitáhl ji k sobě, aby ho v puse měla celého. Odstrčil ji.

„Vstaň! Svlékni se!“

Otočila se k němu zády, aby jí mohl rozepnout korzet. Pomalu ho svlékala. Stáhla si kalhotky. Chytil jí za zadeček a přitáhl k sobě. Zubama jí jemně kousal bříško. Líbal klín. Jedním rychlým pohybem, jí položil na postel, roztáhl nohy.

Chvíli se na ní díval, v okamžiku, kdy si chtěla začít slastně mučit klitoris, jí zadržel ruce, a špičkou jazyka si začal hrát s jejím vzrušením naběhlým klitorisem. Její slast z ní tekla na prostěradlo. Prohýbala se v zádech, jednou rukou ho tahala za vlasy a určovala mu, intenzitu, s jakou jí má mučit pahorek štěstí.

Ve chvíli kdy se jí tělo zaseklo ve slastné orgasmické křeči, si ji přitáhl k sobě. Klouzala po směsi své slastné šťávy s potu. Chvíli přejížděl špičkou svého klacku, přes její horkou a mokrou kočičku. Líbilo se mu, jak sebou vždy škubla, když se jen dotkl klitorisu. Pak tvrdě přirazil, pomalu ho celého vyndal a opět přirazil.

Otočil si ji, celého svého tvrdého ptáka do ní zezadu vrazil. Jednou rukou jí chytil za vlasy a druhou tlačil na bedra a přirážel. Vdychala slastí a prosila ho, ať přidá. Že chce víc. Zvyšoval rychlost, klouzal její mokrou a horkou jeskyní.

Šplhal se k orgasmu. Přestal, stačil si ji otočit a vystříkal se jí na bříško. Zbožňoval její skelnej pohled po tom a s jakou chutí si jeho sperma nabírá na prst a ochutnává.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: