Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Kouzelná večeře

Erotická povídka: Kouzelná večeře

Vzpomínáte si na spolubydlícího mé kamarádky, který mne sledoval při
hrátkách  a gauči? To je dobře, dnešní příběh se bude týkat jeho.
Po práci mám dorazit k němu. Říkejme mu pan Spolubydlící, neboli S.
Rozhodla jsem se ho trošičku potrápit. Prošla jsem se tedy po sexy prodejně,
abych vybrala něco… kouzelná hůlka… ano, to je přesně ono, multifunkční
věcička. Vibrátor zakoupen a výbava na večer byla kompletní.

Místo ahoj,  mě mezi dveřmi  čekalo oznámení, že večeře bude tak za
30 min. Tak tohle si nechám líbit… Má pomoc byla odmítnuta, tak jsem
se usadila na gauč se skleničkou vína a pozorovala toho sexy chlapa v kuchyni.

Stačila chvíle, abych dostala jsem obrovskou chuť na předkrm. Nenápadně jsem sáhla do tašky pro svou kouzelnou hůlku, baterka už v
ní byla.

Nechtěla jsem své překvapení ukazovat předem, ale nemohla jsem si pomoci… zasunula jsem hůlku pod kalhoty a kalhotky a zapnula na nejnižší stupeň.

Vibrující špička těsně doléhala na klitoris a už jsem se šplhala na vrchol rozkoše, to vzrušení, aby si pan S. ničeho nevšiml, aby neviděl, jak zatínám vzrušením nehty do gauče…

Nepovedlo se, unikl mi hlasitý sten a pan S. se šel podívat, proč. Když viděl černý konec kouzelné hůlky, koukající mi z kalhot, bylo mu to naprosto jasné. Vypnul sporák a z kuchyně se vrátil už nahý.

Okamžitě mne zbavil oblečení a po prozkoumání vibrátoru mi s ním začal přejíždět po celém těle. Byl to elektrizující pocit. Ale teď si chvíli budu hrát já! Požádala jsem ho, aby si lehl na břicho a zavřel oči.

Sedla jsem si mu na zadek, pomocníka zapnula na nejnižší stupeň a pomalu mu s ním jela od krku po páteři dolů. Znovu a znovu jsem přejížděla po zádech, střídala rychlosti vibrací a navíc jemně škrábala nehty.

Cítila jsem, jak se nadzvedává, aby si udělal prostor, pro svého tvrdého ptáka. S kouzelnou hůlkou v jedné ruce jsem si před něj klekla, chtěla jsem ochutnat tu chloubu, co přede mnou trčela.

Nejdřív jsem přejela od kořene po špičku, kouzelnou  hůlkou, pak už jeho ptáku věnovala má ústa a jazyk. Hůlku jsem ale nepouštěla z ruky a dráždila s ní varlata a pomalu se přesouvala k zadečku.

Za stálého jemného sání jeho chlouby,  se špička vibrátoru blížila k jeho análku, na chvilku se lekl, ale potom zase přesunul pozornost na mojí šikovnou pusinku a jazýček a to, že v jeho útrobách zmizela skoro půlka hůlky ani nevnímal, ale pouze do té doby, než se vibrační špička dotkla jeho prostaty.

V tu chvíli se zachvěl a do pusy mi jeho horké
sperma teklo jako milostná láva.

Po této explozi nechám jeho chloubu odpočinout, ale hůlku s vibracemi
přesně na prostatě nevypnu. Tato má malá lest zabrala dle plánu, během okamžiku byl pan S. opět připraven a s čertovským výrazem v oku se jal mi předchozí slast oplatit.

Hůlku stále zasunutou v zadečku, si mě obrátil na záda, zvedl mi nohy k jeho hlavě a prostě ho do mě vrazil. Vlhká už jsem byla jako kdybych se koupala, takže to šlo krásně.

Měla jsem dojem, že v sobě cítím jemné vibrace, asi se přenášely z něj až do mé jeskyňky. Přirážel jak smyslů zbavený, v zadečku ho dráždila hůlka, ptáka ve mně a přes roztažené nohy měl krásný pohled na má pohupující se prsa.

Nevydrželi jsme to dlouho ani jeden, za chvilku s námi zmítal společný orgasmus.

Ještě chvilku odpočinku a šli jsme oba vařit, abychom se konečně najedli.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: