Erotická povídka: Mami, jak?

S dcerou žijeme už nějakou dobu samy. Manžel nás opustil před pěti lety a tak ji vychovávám naprosto sama. V našem bytě nechybí mužská ruka a o vše se staráme samy.

Příběh, který vám vypovím, se stal těsně po sedmnáctých narozeninách mé dcery Petry.

Byl čtvrteční večer a já se pomalu chystala ke spánku. Zrovna rozestlávala jsem postel, když dveřmi vešla Petra, což nebylo nic neobvyklého, asi si chtěla povídat. Chvíli jsme se bavili o škole a brzy se téma stočilo na kluky.

„Mami, s Tomášem se chystáme mít první sex, ale bojím se, že nebudu vědět, co a jak a zklamu ho. Prstíky jsem si už mušličku laskala a dělalo mi to moc dobře, ale i tak se bojím.“ najednou vyhrkla dcera.

Hlavou mi prolétlo, už je velká, má právo na to si užívat. „Dobře, pomůžu ti.“ Vstala jsem a otevřela skříň, na samém dně byla krabice a z ní jsem vytáhla asi dvacet centimetrů dlouhého připínáka s popruhy. „Holčičko, naučím tě, jak se sexuje.“

Petra stála a s vykulenýma očima pozorovala, jak si navlékám připínáka. „Snad nechceš ucuknout? Vše tě naučím a zvládneš to. Vysvleč se.“ Pomalu se začala vysvlékat a nepřestala pozorovat umělé péro, které se mi už houpalo mezi nohama.

Sama jsem v době, kdy Petra přišla do ložnice, byla nahá a tak už jsme před sebou stály nahé obě a já měla mezi nohama připínáka.
„Pojď blíž a pořádně si ho prohlédni. Ošahej si ho. Pohoň ho.“ směrovala jsem ji.

„Už jsi mu ho kouřila?“ zeptala jsem se. Přikývla na souhlas. „Tak se předveď.“ Poklekla přede mě a vzala umělého ptáka do úst a střídavě ho honila a kouřila. Dost mě to rozpálilo. „To by stačilo. Moc hezky to umíš. To máš po mě.“

„Lehni si na okraj postele a roztáhni nohy.“ samotnou mě překvapilo, jakým rozechvělým tónem v hlase jsem to pronesla. Uposlechla.
Přede mnou se mi naskytl nádherný pohled na její ochmýřenou mušličku. „Vypadá náramně, i to chmýří, ale Tomáškovi by se to nemuselo líbit, tak tak raději ohol.“ Mírně se začervenala a zastyděla.

Bylo jasné, že už je celá nevrlá na toho připínáka.

Griskna

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: