Erotická povídka: Nevěra v klubu

Že se všechny špatné věci stávají na akcích? Myslím si, že je to pravda. Stalo se to jeden páteční večer, kdy jsme se s přítelem rozhodli jít na diskotéku. Nebyli jsme nikde asi půl roku, a tak jsme si chtěli party užít. Zašli jsme si do jednoho pražského klubu na Václavském náměstí. Ještě nikdy jsme tam nebyli a chtěla jsme ho vyzkoušet. Klub na mě působil velmi přátelským dojmem. Nejspíš jsme natrefili na studentskou akci, jelikož byli všude kolem nás mladí lidé.

Po pár panácích jsme se vydali na taneční parket. V klubu bylo velmi narváno a já jsem měla problém se jenom pohnout. Takže jsme se místo tanečních kreací jen mírně pohybovali v rytmu hudby. Po přibližně hodinovém setu jsem dostala žízeň. Přítel chtěl stále tancovat a já jsem šla na bar sama. Koupila jsem si míchaný koktejl a chvilku jsem seděla u baru, než ho vypiju. Na parketě by se mi totiž určitě rozlil. Když jsem ho dopila, vrátila jsem se na místo, kde jsem naposledy viděla svého přítele. Jenže on tam nikde nebyl. Rozhlížela jsem se kolem, ale nebylo po něm ani památky. Nevěděla jsem, co mám dělat. Rozhodla jsem se, že půjdu na balkón, abych měla lepší výhled. Protlačila jsem se davem lidí, který kempoval na schodech, a došla jsem k zábradlí. Stála jsem tam asi půl hodiny, ale svého přítele jsem ani jednou nezahlédla. Nevím, kam se mohl ztratit.

Povzdychla jsem si a otočila jsem se. Mé pohyby byly asi dost prudké a já jsem málem narazila do mladíka stojícího těsně za mnou. Omluvila jsem se mu a podívala jsem se na jeho tvář. Byl to jistě cizinec. Měl snědší tvář, tmavě hnědé oči a jeho ostře řezaná tvář mě nenechávala v klidu. Cizinec se jen usmál a anglicky mě pozval na drink. Nemusela jsem se rozmýšlet dlouho. Můj přítel byl kdoví kde a já jsem byla unešená z tohoto neznámého muže.

Došli jsme k baru a on bez zeptání objednal dva absinthy. Jeho rozhodnost se mi sice líbila, ale z výběru pití jsem ráda nebyla. Panáka jsme vypili rychle a mně pak pálila celá pusa. Po tomto pití se mi neudělalo zrovna nejlépe, a tak jsem mu řekla, že musím na záchod. Naštěstí tam vůbec nikdo nebyl a já nemusela čekat ve frontě. Chvíli jsem jen tak klečela u záchodu. Myslela jsem si, že budu zvracet. Po pár minutách mě pocit přešel. Dala jsem prkénko dolů a sedla jsem si na záchod. Uslyšela jsem klepání. Zakřičela jsem, že je obsazeno. Pak jsem uslyšela mužský anglicky mluvící hlas a pochopila jsem. Otevřela jsem dveře a řekla jsem mu, že jsem OK. Asi měl o mě starost.

Neznámý cizinec se opět krásně pousmál a začal mě líbat. Takovou reakci jsem vůbec nečekala. Zatočila se mi hlava a já jsem v tom okamžiku přestala rozumně reagovat. Vlastně jsem popadla cizince za košili a zatáhla jsem ho na záchod, kde jsem ho posadila. Rozepnula jsem si zip u trika a pochlubila jsem se mu svými prsy. Začal si on, říkala jsem si v duchu. Měla jsem šílenou chuť na sex.  Sedla jsem si na něj obkročmo a políbila jsem ho. Prostě jsem zničehonic převzala iniciativu. Rozepnula jsem mu poklopec a vytáhla jsem ven jeho vzrušený penis. Byl tak obrovský, že mě to trochu vyděsilo. Ale alkohol ve mně mne povzbudil. Sundala jsem si kalhoty a hodila jsem je na zem. Pak jsem si znovu sedla obkročmo na něj. Tentokrát jsem však mířila tak, aby se jeho penis dostal do mě. Moje mušlička byla celá mokrá, a tak tam hned vklouzl. Na začátku jsme vyjekla. Tak velký penis jsem v sobě nikdy neměla. Po chvíli se ale moje vagína přizpůsobila a já jsem na něm rajtovala, jako nikdy v životě.

Byla jsem z tohoto zážitku unešená. Vzrušení z toho, že podvádím svého kluka, mě přivádělo k šílenství. Věděla jsem, že je to špatné, ale zároveň mě to vzrušovalo. Cizinec mi rozepnul podprsenku, aby se dostal k mým bradavkám. Cucal mi je, až vypadaly jako sopky. Pak mě do nich kousnul a mě to bolelo a vzrušovalo. Něžně mi je okusoval a já jsem zvedala zadeček a dávala ho dolů. Cítila jsem, že se brzo udělám. Cizinec mi vzal zadeček do rukou a pomáhal mi s pohybem. Vzdychal hlasitěji a hlasitěji a já věděla, že za chvíli už také bude. Naše pohyby se zrychlovaly. Vzrušení narůstalo. Bylo to tady. Jeho penis do mě vstřikoval svoje sperma a já se při tom udělávala. Orgasmus byl tak silný, že jsem při něm ječela. Doslova mě vyšťavil. Cizinec mě pak ze sebe sundal, zapnul si poklopec a odešel. Já jsem jen seděla na záchodě a po stehnech mi teklo jeho teplé sperma.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: