Erotická povídka: Otrok v mém vězení 7 2/2

Po chvilce začal můj otrůček vzdychat. Chvilku jsem ho v té slasti nechala a užívala si to. Pak jsem ho z něj vyndala a sundala jsem si připínák.

Sedla jsem si mu na obličej. Trošku jsem se nadzvedla. Začal mi ji lízat. Dosedla jsem na něj a tím ho přidusila. Když už byl celý červený, zvedla jsem se. Začal lapat po dechu.

“Zvedni se hned čubko!”

Zvedl se. Lehla jsem si místo něj. Lehl si vedle mě. Začal mě hladit po kundičce a v tříslech. Přejížděl mi kolem poštěváčku. Strčil mi prst do kundy a pomalu s ním jezdil tam a zpět. Zastavil a pohyboval mi s ním v kundičce. Nahoru a dolů. Začal jsem nahlas vzdychat. A on přestal.

Opět mi v ní pomalu začal jezdit. Přivádělo mě to k šílenství. To jak moc jsem ho chtěla.

“Nech toho.” Řekla jsem.

Sedla jsem si a strčila mu nohu do úst. Začal mi ji ulizovat. Chytla jsem ho za vlasy. Přitáhla jsem si ho k sobě za vlasy. Převalila ho pod sebe. Namířila si jeho čůráčka do kundy, a dosedla. Začal jsem se zvedat v kolenou. Přitom jsem mu zaryla nehty do prsou. A pak do břicha. Co nejvíc to šlo. Přestala jsem ho šukat.

“Tak teď ty. Tvá paní se přeci nebude namáhat.” Řekla jsem.

Jen se usmál a začal mě projíždět on. Vzdychala jsem. Bylo to nádherné. Myslela jsem, že se slastí zblázním! Chytla jsem ho rukama pod krkem.

“Moje čubka!” Zašeptala jsem.

V jediném okamžiku mi začal stříkat do pipinky. Prohnula jsem se v zádech. A udělala se.

“Moje malá děvka. Jen moje a navždy.” Řekla jsem si.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: