Erotická povídka: Z tvrdší dovolené

Právě jsem se vrátila z dovolená a nemohu jinak, než se s Vámi podělit o zážitky, které se mi tam přihodily…

Moje dovolená začala až nečekaně poklidným odjezdem na chatu poblíž Plzně, kde jsem měla v plánu strávit 14 dní plných pohody, klidu a nerušeného odpočinku.

Chata se nacházela na okraji malé vesničky kousek od lesa a nejbližší sousedi bydleli na opačné straně přilehlého kukuřičného pole.

Kdyby se po celé vesnici netradovalo, že se tady nikdy nekradlo a nekrade, tak bych se tam sama asi bála, ale ujištění všech známých mě uklidnilo a tak jsem bez obav podnikla výlet spojený s nočním koupáním v nedalekém rybníku.

Rybník byl nezvykle čistý a poklidný, jediné světlo tu poskytoval měsíc, který byl už skoro v úplňku, a tak mi nic nebránilo v tom, abych odhodila šaty a šla se vykoupat.

Přeplavala jsem celý rybník tam a zpátky a užívala si samoty, kterou tohle místo poskytovalo. Když jsem se blížila ke břehu, všimla jsem si mladého kluka, jak se na břehu hádá s nějakou slečnou.

Připadala jsem si jako voyuer, ale nemohla jsem si pomoci, z toho cizího kluka vyzařovalo něco, co mě neuvěřitelně přitahovalo. Po chvíli mladý pár odešel a já mohla nepozorována odejít zpět domů.

Když jsem večer usínala, stále jsem měla před očima jeho tvář a možná i proto mě tento krasavec v noci poctil svojí návštěvou. Přišel ke mně, na sobě jen svit měsíce, který vše pozoroval oknem, v očích šibalský úsměv a v ruce bičík z naší kolekce hraček.

Promnula jsem si oči, zda jsem se nepřehlédla, ale je to tak! Navíc se ke mně pořád přibližuje a já nemohu přijít na to, co to má všechno znamenat. Když už je až u mě, jsem naprosto zmatená a tak, když se mě stahuje deku, se ani nebráním, jen se zatajeným dechem čekám, co se stane…

V momentě, kdy bičík poprvé prosviští vzduchem jako by se mi zastavilo srdce. Můj krásný neznámý ale nechce udeřit mě, jen mi chce ukázat, že mě má pevně ve své moci.

Špičkou bičíku přejíždí po mém nahém těle, napnutém jako struna a pozoruje, co to se mnou dělá. Mé tělo mě ale vůbec neposlouchá a nastavuje se dotykům koženého biče a touží po jeho laskání i ranách.

Ty na sebe nenechají dlouho čekat. Nejdřív je to jen malé šlehnutí přes stehna, boky, zadek i prsa, ale s každou další ranou roste naše vzrušení a rány sílí. Chci se ho dotýkat a cítit jeho mužnost, ale on mi to nedovolí. Stále stojí nade mnou a hraje si se mnou jako kočka s myší.

Když se mě dotýká na těch nejintimnějších místech, netoužím po ničem jiném, než aby odhodil ten zatracený bič a lehnul si ke mně, nechal se laskat a krásně se se mnou pomiloval. To se ale nestane.

Nemohu na něho dosáhnout a i on se mě dotýká jen pomocí biče. Dotýká se ale všude a něžné laskaní střídá slastná rána. Uvědomím si, že jsem na samotě a mohu si dovolit sténat jak chci a tak dám průchod svým emocím a při každé ráně naříkám.

Svým zadečkem se třu o postel a pokaždé, když mi to dovolí, zajedu rukou do svého klína. Párkrát sice dostanu přes prsty, abych si uvědomila, kdo tady velí, ale nemohu si pomoci, vzrušení je tak silné, že nejde odolat.

Když můj neznámý vidí, že se můj orgasmus blíží, zaměří se svou hračkou na můj klín, který mi stále rychleji a rychleji tře pevnou rukovětí biče a i občasné rány do mého klína sílí. Jakmile se dostaví vlna orgasmu, křičím jak smyslů zbavená, napnutá jak struna.

Když se můj tep vrátí do normálu a já jsem konečně schopná otevřít oči, po krasavci s bičíkem není ani památky. Moje tělo je ale celé zpocené a bolavé, a tak celou noc přemýšlím, zda to byl jen sen či nikoliv a jak to udělat, aby mladík přišel znovu.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: