Erotická povídka: Sestřenice Nina

Volně navazuje na povídku Tetička.

Když jsme se ráno s tetičkou probudili, řekla mi, že pokud už jste jeden druhého viděli nahého, nemá cenu se zbytečně oblékat, když je dům prázdný. Proto jsme od toho rána chodili po domě vyloženě nazí.

Anička mi také toho rána nabídla společnou sprchu. Neodmítl jsem. Těšil jsem se, že si znovu zašukám. Tetička už zamířila do koupelny, vešla do sprchy a pustila vodu, zatímco já se pomalu soukal z postele. Popravdě, byl jsem ještě docela unavený z předchozí noci.

Vešel jsem do koupelny a vklouzl do sprchy za tetou. Ta nemarnila čas mé nepřítomnosti a už si tlakem vody ze sprchové hlavice masírovala kundičku, a tlumeně vzdychala. Nemohl jsem se jen nečinně dívat, a tak jsem ji začal líbat na krku a tahat ji za bradavky. Ona připevnila hlavici sprchy, tam, kde má být. Otočila se ke mně zády, rukama se opřela o zeď a s roztaženýma nohama na mě špulila prdelku. „Vem si mě,“ zaprosila.

Vzhledem k tomu, že mi ne ještě úplně stál penis, jednou rukou jsem si ho honil a druhou dráždil její mušličku. Užívala si to. Vrněla, jak kočka. Když už mi penis stál, tak jsem ho pomalu zavedl do její buchtičky a nejdříve pomalu a vzápětí zběsile ji projížděj. Bušil jsem do ní, co to dá a rukama jsem si ji přidržoval za boky. Šukal jsem ji, jako by to bylo naposledy v životě a ona hekala, protože ji docházel dech. Ještě pár přírazů a já plnil její buchtičku slastnou náplní. Otočila se a dlouze mě políbila. Omyla mé tělo pěnou a osprchovala. Samozřejmě penis nejdůkladněji.

Během těch dní jsme si to společně rozdávali třeba i dvakrát třikrát, jak jsme jen měli chuť. Na kuchyňské lince, v obýváku, na zemi v předsíni, v posteli, sprše.

Byli jsme stále tak natržení, že tetička zapomněla, že se má vrátit Nina, její dcera, má sestřenice.

Byla sobota ráno a tetička šla nakoupit. Byl jsem rád, že jsem nemusel s ní. Nesnáším nakupování. Rozhodl jsem se, že ji překvapím a něco uvařím. Našel jsem zástěru, kterou jsem si oblekl, a byla jediným kusem oblečení, které jsem měl na sobě. Vytáhl jsem knihu receptů z knihovny a našel recept na zapékané brambory s brokolicí. To byly asi jediné dva ingredience, které zůstaly v lednici. Začal jsem vařit.

Najednou jsem uslyšel cvaknutí zámku dveří a těšil se, jak Aničku překvapím. Vše už bylo v troubě a zapékalo se. Odhodil jsem zástěru. Postavil se za roh dveří a jemně jsem si honil ptáka, abychom na to mohli hned vlítnout. Postava vstoupila do dveří a já se rychle přiblížil, objal ji a začal líbat. Vtom začala vřískat: „Nech mě, úchyl, mami pomóc!“ Zarazil jsem se. „Já nejsem úchyl, to jsem já Martin.“ koktal jsem. „Ty si snad děláš srandu?! Co tady děláš nahý?“ „Myslel jsem, že jsi Anička.“ vyhrkl jsem. „Ty pícháš moji mámu?“ stála s vyraženým dechem. Pohled ji sjel na mé stojící péro, které jsem si v té zmatenosti ani nezakryl.

„Kde je?“ štěkla Nina. „Šla nakoupit.“ Musím se klidnit. „Chci tvý péro! Už rok nemám kluka a chybí mi to. Když mě něžně pomiluješ, neřeknu tvým rodičům, že šukáš moji mámy.“

„Cože? To jako doopravdy?“ honilo se mi hlavou. Nina si zatím sundala krosnu a pomalu se začala vysvlékat. Sundala svetřík a s tričkem a vyskytl se mi pohled na její po mámě malé kozičky. Když si stáhla sukýnku, uviděl jsem její broskvičku s vyholenou čárečkou. Pysky měla hezky blízko sebe, bylo vidět, že už dlouho nešukala.

Za chvíli přede mnou stála úplně nahá. Přistoupila ke mně a začala mě líbat. Stála u mě tak blízko, že jsem cítil, jak můj stojící penis tlačí na její ploché bříško. Pomalu jsme směřovali ke kuchyňské lince, na kterou si sedla, ale nepřestala mě líbat. Jednou rukou pomalu sjela k mému penisu a začala mi přetahovat předkožku. Rukou jsem ji začal hladit po kozičkách a cítil, jak ji tvrdnou bradavky a druhou zamířit k její broskvičce, která teď byla už krásně vlhká. Chvíli jsem ji laskal, ale Nina mě přerušila a navedla si můj penis do sebe. Chvíli mým žaludem hladila svou dírku a pak mě chytla za boky a pomalu tlačila dovnitř.

Když jsem byl v ní, až po koule chvíli si užívala, jen ten pocit. Já začal pomalu přirážet. Vydržel jsem toho tempo dlouhých dvanáct minut, během kterých se dvakrát vystříkala, ale já nepřestával. Přirážel jsem pomalu dál i přes její křeče nirvány. Pomalu jsem stupňoval tempo a cítil, že se blíží i můj výstřik a její třetí. Zrychloval jsem stále rychleji. Poslední dva přírazy a ucítil jsem, jak mi její broskvička křečovitě svírá mou kládu a stříká, to mě vzrušilo natolik, že jsem ji začal plnit svým spermatem.

Nevšimli jsme si, že se Anička už dávno vrátila domů a pozoruje nás. Udýchaně z nás vytékaly poslední kapičky slastných šťáv, když jsme ji spatřili.

„Děti moje, vy jste ale vyrostly.“ Pronesla bez odezvy tetička.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: