Erotická povídka: Tereza a Kristýna

Už třetím rokem dělám na místním bazéně plavčíka. Docela pohodová práce. Povalujete se u vody. Pozorujete holky v plavkách. A občas vytáhnete nějaké mrně, které ještě neumí plavat, z vody.

Letos jsem bohužel muset i vypomáhat s natíráním převlékacích kabinek, což mě nejdříve děsně štvalo, protože jsem za to nebyl extra placený, ale později se to ukázalo, jako skvělá věc.

Převlékací kabinky byly jen dvě, a proto se majitelka rozhodla natřít nejdříve jednu a až za dva dny druhou tak, aby lidé mohli ho vždy jedné se převléct.

To odpoledne jsem zbystřil dvě krásné holčiny, které evidentně byly lesby. Lísaly se k sobě a společně zamířili rovnou do převlékací kabinky. Moje nadrženost mi nedala a tak jsem zamířil směrem ke kabinkám. Potichu jsem je obešel a našel díru po suku.

To, co jsem uviděl, mi vyrazilo dech. Jedna sála druhé stojící bradavku krásných pevných dvojek. Okamžitě mi začal tuhnout penis. To je super podívaná, řekl jsem si a vytáhl z kapsy telefon, že si vše natočím.

Drobnější zrzka stále cucala bradavky a jednou rukou brunetě zajela do kalhotek a začala ji laskat mušličku. Zanedlouho si přidřepla a kalhotky ji stáhla a mně se naskytl pohled na její do čista oholenou buchtičku, která vlhla každou vteřinu víc a víc. Zrzka ji začala jazykem vysušovat její nadrženou chloubu a dráždit ještě víc. Nenasytně se drala dovnitř a pomáhala si prstíky, které do ni snadno klouzaly. Brunetka vrněla jako kočka a zaslechl jsem: „Terezko ještě! Už budu.“

Zrzavá Terezka přidala na intenzitě a zrychlila přírazy svých prstíků a brunetka se začala svíjet ve slastných křečích. Začala stříkat svou šťávu a Terezka ji polykala, jak jen to šlo. Vysála ji do poslední kapičky.

Ještě se chvíli líbaly a pomalu se převlekly do plavek. Je vypl natáčení a poodstoupil pár metrů od převlékací kabinky. Věděl jsem, že tohoto musím využít.

Slečny vyšly vysmáté z kabinky a hned jsem je zastavil. „Ty budeš asi Tereza, co? A ty?“ „Já jsem Kristýna, proč tě to vůbec zajímá? Něco jsme provedly?“ odpověděla Kristýna. „No jestli nechcete, aby vaše vášnivé video z kabinky neskončilo na internetu, budete si ho muset přijít odpracovat.“ Škodolibě jsem se usmál a zamával mobilem.

„To snad nemyslíš vážně, ty parchante??“ Okřikly mě. „To teda myslím. Tak zítra tady v 8 a ani o minutu později.“

Holky vystrašené nevlezly ani do vody a šly rovnou domů.

Pokračování povídky příště > BDSM

No Responses

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: